Поредния спам

Мръсните страсти – на сапун
Post Reply
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Поредния спам

Post by Moridin » Thu Feb 22, 2007 7:34 pm

Baya нека се изясним плз. Усещам ли нейде в думите ти намек дори дребничък срещу Пепи Круз и ще те нападне ли стадо бизони по този повод, или все пак не? :)
This is it. Ground zero.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Thu Feb 22, 2007 8:00 pm

Moridin wrote:Baya нека се изясним плз. Усещам ли нейде в думите ти намек дори дребничък срещу Пепи Круз и ще те нападне ли стадо бизони по този повод, или все пак не? :)
Mor, изобщо не си ме разбрал правилно с това ти добродушно и мечтателско съце! :P
Не е намек, а е директно всегласна обява която тук си я знаем отдавна! :twisted: Въпросната мадама ми е връстница, па ако извади късмет, може и някоя година по-млада да е. И по онуй време вече беше досадна и отвратителна. Само че тогава не се криеше от папараците, трябваше и промоция!! После стана будистка и излезе че и порстна достойнството. А когато откри Холивуд, му тегли един шут на Начо Кано (не че той е по-цвете за мирисане, де)!
Поне на Педро винаги си е бил в артистичният свят! :lol: Но Пи яко се бута, бута докато се навря!! :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu Feb 22, 2007 8:02 pm

ЗНАЧИ С ДРУГИ ДУМИ тва дет са опитвам да кажа е, че не искам да слушам повече такива СКВЕРНОСЛОВИЯ като рандъм думи срещу Пенелопето!!!!! Ще ме караш да вървя след теб и да ти едитвам мненията обяснявайки от твое име колко е готина и как е на прага да събуди лесбийката в теб!!!!
This is it. Ground zero.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Thu Feb 22, 2007 8:24 pm

Mor, изобщо не вярвям да правиш такива неща! :lol: Ти, ангелски добричкият съпорт на един от най-готините форуми на света! :wink:
За съжаление да зрееш и да растеш е да откриваш че светът не е такъв какъвто го мислиш включително и Пи-то с него! Но и най-важното - сигурна съм че в къши си имаш много по-хубава и добричка, и привлекателна от Шамандурка-бис (да изплагиатствам амлко Марфа пък после ще се оправиме за хонорар и пр)!!
:mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu Feb 22, 2007 8:51 pm

С тоя сарказъм вече си заслужи и вечна любов към Азис, жената на Мерилин Менсън и Марк Хамил в постовете.. продължавай :twisted:
This is it. Ground zero.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6925
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Thu Feb 22, 2007 8:56 pm

Moridin wrote:С тоя сарказъм вече си заслужи и вечна любов към Азис, жената на Мерилин Менсън и Марк Хамил в постовете.. продължавай :twisted:
Или пък недей. Понамали малко спама вместо това.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Sat Feb 24, 2007 11:43 pm

Мор, само да ти кажа че - много подло! Преброих постовете от яко оспамващият ни разговор! :twisted:
Ти ме биеш с един! 3 на 2! Освен ако постът на Ян не се брой като съдействие! (което ме съмнява, почессс) :-Р (спешно трябва плезещо се смайли)
Е неее, официално обжалвам заглавието на темата, което ТИ си сложил!!! Имаш не само същото право, ами и даже малко повече задължение от мен да фигурираш у него!!! Това е злоупотрба с властта!!! Разбирам че си дълбоко потресе (туй с Пи и пр.), но животът е такъв!!! :-Р
:mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:

Едит: сега вече сме на равно, та поне да има защо да мЪ "наказват"!
(пак плезещо се смайли :-))
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Feb 25, 2007 9:22 am

Всъщност не съм слагал аз заглавието, но че спамът си е почнал от теб, е ясно :P
This is it. Ground zero.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Sun Feb 25, 2007 1:53 pm

Xa!!!

Edit: Мда бе!! Има тука един лаф дето предупреждава - Пусни детето да ти спи в кревата и ще станеш опикан (осран според някой по-хард версии)! Но Ники, сигурно нямам достатъчно работа и задължения; или скучая много. Или просто ми е приятно, макар че някои "деца" много се ловят на палавите ми ирониики !! :wink:
:mrgreen:
Last edited by BaYa on Tue Feb 27, 2007 9:59 pm, edited 3 times in total.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Feb 27, 2007 5:37 pm

Де се буташ и ти в детската градина :) Ако не е Остро е спам ;рр
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests