The Last Kiss

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Nyele
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Sat Jan 24, 2004 9:02 pm

Post by Nyele » Mon Apr 19, 2004 1:18 pm

Всъщност имах предвид "бабка", но ченето ми се разтрепера при мисълта... :roll:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Apr 19, 2004 6:27 pm

Мдаа, е то светЪТ ще намери се начин да се отърве ;р Пиис бабе, пиис. то след 100-тина години кой го знае дали и той нема да е свършил, ма и без тва ше е се тая.
:ninja:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Apr 19, 2004 6:29 pm

Романтиката се носи на талази, гледам...:P
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Icy Dawn
Merchant
Posts: 81
Joined: Wed Feb 18, 2004 8:17 pm
Location: lost in space

Post by Icy Dawn » Mon Apr 19, 2004 6:51 pm

Ами как да не се носи :lol: дърветата цъфтят, птичките пеят , броят на влюбените двойки расте експоненциално и колкото и да е странно човек започва да мисли и малко за по-така работи :D

А иначе по темата... ами не знам. Иска ми се да вярвам, че тоя момент отстои по-напред в бъдещето. Пък и май с една прегръдка ще стане по-добре раздялата със света, такъв какъвто съм го познавала през последните там колкото са били години, отколкото с целувка.
Ама кой знае какви ще ги мисля тогава...
"Във физиката броенето е като при дивите племена - едно, две, много..."

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sun Apr 25, 2004 10:33 pm

Абе хора, Зигмунд хубаво си го е казал. Ама това си е най- голямата загака. И за мен все още си остава такава. Ако някой ден ми се изаясни каво ще мисля преди да умра или кой ще искам да ме целува, обещавам, че ви първи ще научите .....
:)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sun Apr 25, 2004 11:10 pm

Тайнство. Мистерия. Прегръдка...блях...чувате ли се ( сиреч, четете ли се, нъл тъй )? Смъртта е естествен процес ( еднократен, бих си позволил да добавя ) - бам, удря те. Понякага знаеш предварително. А понякога не. Пък в някои случаи си в перманентно състояние на смъртоочакване, да не вземеш да се минеш случайно и да не свариш да се подготвиш. Нищо романтично. Нито въздействащо. Или по-скоро е толкова въздействащо, че няма накъде повече...но едно е сигурно - каквото и да има след смъртта, лично аз няма да го усетя - защото разумът, сканиращ усещания, впечатления и емоции, не може да съществува без физически носител, демек, няма да има кой да усети каквото и да е, като пукна. А това е жалко, защото може да пропускам голям купон...и това не е цинизъм. А реализъм. В един момент всички се закопаваме на два метра под земята, а най-хубавото е, че няма да можем да усетим нищо, когато след 30 000 години ни разкопаят за да ни положат най-нежно в някой Музей на Човешкото Развитие или нещо подобно...в общи линии, това е възгледът ми за последната целувка :ррр Е, остава проблемът със завещанието, но ще видим "когато му дойде времето"...(:

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Mon Apr 26, 2004 3:24 pm

То и без завещание може, но после наследниците и най-вече роднините, които не влизат в споменатата категория, ще се изпокарат и изпотрепят за имуществото ти. :evil: :?:

А като сме записали на тази тема, аз да ви питам: Как искате да бъдете погребани? С пищна церемония и банкет след това, който се превръща в нещо като среща на випуска и всички забравят да скърбят. Скромно погребенийце? Или нещо друго?

А бихте ли желали да бъдете кримирани? Или пък да си оставите тялото за благородните цели на медицината, демек на студентите?

Аз лично бих искал, когато му дойде времето - дано да е след мнооого години, едно наистина скромно погребение и след това никой да не ми идва на гроба по разните му там задушници и годишнини, а най-малко пък да ми се носи жито, вино, храна и т.н. По големи глупости от тези ... В крайна сметка важно е хората, които ме обичат и държат на мен, да си спомнят понякога за мен. А ако/когато им се доще, да си дойдат на гроба просто ей така.
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Apr 26, 2004 4:53 pm

Хм, едно топло изпращане под формата на кремация ме грабва мене. А после по-бързо да ме забравят и да си гледат остатъка от живота, ако някой се е заскърбил. Пък да видим кво "тука има тука нема" е после.
Мда завещанието си е нужно. аз от га и разправям на баба ми да ми завещае правата върху ченето и сребърния сервиз. :twisted:
:ninja:

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Mon Apr 26, 2004 5:42 pm

За какво ти е ченето й? Така и така едва ли ще ти стане! :D
А сребърният сервиз,хм - е, да гъзарийка си е. :D

А иначе и аз обмислям кремацията, но време за размисли има.
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Apr 26, 2004 8:10 pm

Ти скоро на зъболекар ходил ли си? Знаеш ли колко струва тва чене бре. колкото 3 чени сервиза поне ща та одерат. А и такова мил спомен все пак. Да си го поглеееда човек и да му каже - А дудни са мамати @^@&*. :twisted:
Време, време. Кой знае?
:ninja:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Apr 26, 2004 11:19 pm

Спамери, канех се да пиша пространно, но след тези диалози за ченета...
Бтв, не искам да ме погребват в гробище, в Спасителят в ръжта имаше доста добра обосновка на отказа. А и всички тези ритуали... не знам, на мен ми се вижда донякъде почти засягащо последният ти път да е толкова изложен на показ и подчинен на някакви формални ритуали, които самият ти не зачиташ...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Mon Apr 26, 2004 11:31 pm

За какъв спам става дума?! Темата за ченетата е екзистенциален проблем, който трябва да бъде разискван публично! :D
Те ченетата, че са скъпи - скъпи са, спор няма. Но иди, че продавай ченето на баба си на пазарната му цена ... Никакъв шанс. По-добре се отърви от него, че да не му плащаш данъци поне. :lol:
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Apr 26, 2004 11:55 pm

бе на битака сичко мое намери/продаде човек ;р.
Морви кажи си де. Ние са сме ти оправданието ааа ;р.
:ninja:

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Tue Apr 27, 2004 4:19 pm

То пък там е такава долнопробия ... :shock:
По-добре пусни обява във вестник "Трета възраст" с размерите на ченето. Може да го продадеш по-изгодно. :D
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

Elan Morin Tedronai

Post by Elan Morin Tedronai » Tue Apr 27, 2004 5:30 pm

YOU SICK FUCKS! :twisted: :P

:) А да и Кселос. Трудно се усетихме :) Ма следващия път ще знам, аз...:) :lol: 8-)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests