Ами едно текстче...

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Jan 18, 2004 6:12 pm

Ми никой не говори за хубава песен с тъпа музика, става дума, че музиката може изобщо да не те грабне в началото, но прочитайки... и почувствайки и разбирайки текста, да ти въздейства по съвсем друг начин, който вече не е 'тъпа музика', et voila - песента става хубава.
This is it. Ground zero.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sun Jan 18, 2004 6:33 pm

Last edited by Tais on Mon Dec 13, 2004 2:46 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jan 18, 2004 10:02 pm

Не, Мор, това става, щото се самонавиваш, че те кефи и музиката. Коет не че лошо, ма няма нищо общо с нея. Просто тоя текст евентуално ше ти въздейства и прочетен на пълна тишина. Ма това има още по-малко общо с музиката изобщо.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sun Jan 18, 2004 11:30 pm

Moridin wrote:И докат сме на тема текстове - Морв, просто не е истина колко праилно и зловещичко ми звучеше текстът от подписа ти, докат не го чух. Бати бозата! Тва музиката само разваля нещата, i tell ya :P
Ъъъъ, таквоз, зловещичко? Ся, верно че Аланис я гони маниакалната депресия, ама зловещото звучене никога не го е докарвала... Ма не, все пак за
I hear you're counting sheep again Mary Jane
What's the point of tryin' to dream anymore ли говорим?
И не всичко,на което не можеш нито да куфееш, нито да си режеш вените е боза пък:Р
Moridin wrote:Ми никой не говори за хубава песен с тъпа музика, става дума, че музиката може изобщо да не те грабне в началото, но прочитайки... и почувствайки и разбирайки текста, да ти въздейства по съвсем друг начин, който вече не е 'тъпа музика', et voila - песента става хубава.
Иманещо такова, но все пак не може генерално да ми преобърне мирогледа за песента. В смисъл, ще ми хареса малко повече, но едва ли ще мога да я слушам с удоволствие, ако в началото ме е дразнела твърде.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Jan 19, 2004 12:50 am

Ех, деца.. :Р

Морв, извинявай, ама по-зловещо от туй - здраве! Напомня на зъл голям чичко, който тормози момиченцето, което се опитва да заспи и да избяга, запушило уши с малките си ръчички...
This is it. Ground zero.

User avatar
neven_che
Farmer
Posts: 50
Joined: Thu Jan 08, 2004 11:09 am
Location: Varna, Bulgaria

Post by neven_che » Mon Jan 19, 2004 9:22 am

Аланис и зловещо нещо не ми се връзват ... а Mary Jane си я харесвам :)
Хубава музика и хубав текст май не се случват много често заедно ... то зависи какво разбираш под хубаво ...
Не знам дали предпочитам хубава музика със не чак толкова смислен текст (все се сещам за Forever на Statovarius. Не ме грабват нещо, тая песен обаче ми хареса като звучене. Като се концентрирах върху текста се разочаровах много), всъщност така или иначе първо чувам музиката, и после след няколко изслушвания разбирам и текста. Така че музиката не ме ли грабне ... няма как да стигна до другото. Друг въпрос че музикалния ми вкус е като на помияр ;)
мрън?

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests