Гледано напоследък

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Tue Jan 09, 2007 1:03 pm

Хехе, радвам се, че Базилиск има фенове тук :) Имам много хубави спомени от него.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Wed Jan 10, 2007 11:43 pm

Току-що изгледах последните 2 епизода на Bokura ga Ita :cry: Ааа, толкова тъжно ми стана като го изгледах, 2 пъти по-тъжно като видях реално в мангата какво става :( Ех, още един сериал приключи, мъкаа, мъкаа /не че не следя още 5-6, ама това са подробности :roll: /
Между другото гледах тези дни Тоторо и Лапута - и двата изтеглени преди намсиколко време - та и двата ми бяха изключително сладки, като всички Гиблински филми, де :lol:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Jan 11, 2007 12:06 am

Хааа свалих си Bastard! на огм :) ма съба е тъъъп английския деа. Но пък пон екачестовто и на без тва крапи анимацията си е супер.
:ninja:

User avatar
Syberian
Misting
Posts: 338
Joined: Mon Sep 19, 2005 9:47 pm
Location: Logos Naki World
Contact:

Post by Syberian » Thu Jan 11, 2007 12:15 am

И аз изгледах Bokura ga Ita. Няма да проверявам какво става нататък в мангата. Последните шест епизода бяха трудно поносими. Добре че свърши. Никакво shoujo повече. Никога!
You tell me love - tell me where the stars sleep
Tell me why your eyes weep, I really want to know

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Jan 15, 2007 8:56 pm

Зная, че не е аниме, но е японско - Hana Yori Dango, игрален японски сериал, от който са излезли 9 епизода (сезон 1-ви) и ако се не лъжа 2 от втори. Току що гледах 1-вия епизод и съм много доволна, адски готино е.
Last edited by Elayne on Tue Jan 16, 2007 9:28 pm, edited 1 time in total.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Mon Jan 15, 2007 9:45 pm

Като сме почнали със драмите,аз загледах корейския(ако не се лъжа) Jumong,още съм в началото но за сега ми изглежда добре :roll:
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Jan 16, 2007 6:15 am

Elayne wrote:Зная, че не е аниме, но е японско - Hana Yori Dango, игрален японски сериал, от който за излезли 9 епизода (сезон 1-ви) и ако се не лъжа 2 от втори. Току що гледах 1-вия епизод и съм много доволна, адски готино е.
Уааааааааа! Уааааааааааа!
Тва ми е любимото шожо!!!

Има и аниме сериал - 52 епа. И манга с 35 тома - нея я прочетох преди 2-3 седмици (докато Сашко нанкаше сутрин, аз четях ли четях). Елейн, ако ти се гледа анимето, можеш да си го вземеш от Петя или Роланд - оставила съм го на някой от двамата. Много готин олдскуул е. Няма нит един пеерас вътре!
А Тсукаса ми е един от най-любимите любимци евър!!! Искам и аз такъв мъж!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Jan 16, 2007 7:34 am

Кефи Цукаса :), аз си паднах по Руй обаче, жалко, че така се завъртяха нещата. Изгледала съм 5 епизода и съм толкова мощно влюбена в сериала, че няма накъде повече. Абсолютно великолепен е.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Jan 16, 2007 8:11 am

Леле...
Порових малко за снимки на актъорите и съм в културен шок и жлъчна криза. Какво са направили с МОЯ Тсукаса??? Това е ужасно бухууууу!!! :cry: :x :shock:
Иначе някои от мацките са ебаси мацките! :) Мъжете са генерално зле, ма то и без това японците са обречени да изглеждат като мазни андрогинни гейове, дори в най-куул модерния си облик.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Tue Jan 16, 2007 3:31 pm

Хаха, Amelia, не ти завиждам ^^

То по принцип японските мъже тука много ги мразят яко ...в смисъл, не ги долюбват нещо :roll:

А Тсукаса ..т.е. Матсумото Джун е доста известен японски идол, ако мога така да го нарека, затова са го прибрали за ролята ..въпреки че на мен Руи също по-ми допадна ^^, както и Тсукуши ..кефи мацката.

Бтв, аз мангата я харесах, анимето нещо не можах да го изгледам, нямам идея докъде покрива или не покрива мангата, обаче след сериала нещо анимето ми се видя гола вода -_-'.

Иначе паралелно с новия сезон на Дангото, гледам и драмата на Гокусен ..ох, вътре пак е същият идол, добре поне, че във втория сезон го махат.
Обаче пак си ме радва сериалчето, Янкуми си е същата смахната учителка ^^

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Tue Jan 16, 2007 6:38 pm

И аз от много време го промотирам този сериал (Hana Yori Dango) и сега си се радвам на втория сезон, добре че събовете излизат веднага (е 3-4 дни след серията, но за игрален сериал е направо веднага).

И аз съм си дива фенка на Oguri Shun (Hanazawa Rui) още от времето на Densha Otoko. Най-нормално изглеждащия от карето.

Не съм гледала анимето и не съм чела мангата (не ме кефи стила, много ми е старовремски), а и някак ми е забавно да не знам, какво следва.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Jan 16, 2007 6:43 pm

Догледах първи сезон и си умирам от кеф. Толкова е прекрасен сериалът, доживот влюбена съм в него!!! Колко събнати епизода са излезли от 2-ри сезон?

В последния епизод и предпоследния донякъде вече започвам да симпатизирам на главния герой. Руй е най-симпатичен де, но и нашият започва да ме кефи много :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Tue Jan 16, 2007 6:46 pm

Не знам за втория сезон на Gokusen, но първият кърти мивки. Но въпросният идол не е много дразнещ в този сериал поне. Аз сега гледам Kikkenna Aneki, там има един главен герой, който дразни като за световно.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Jan 16, 2007 7:04 pm

Освен това прекрасният сериал има страхотен саундтрак :). Ех..., много бавна връзка имам, докато се свали 1-ви епизод на новия сезон :cry: :cry: :cry:.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Tue Jan 16, 2007 7:39 pm

Излезли за субтитри и на двата епизода от втория сезон (за втория са софт-събс, но ако имаш търпение предполагам че хард ще излезе до петък). Третият се излъчва в петък. И като допълнителна информация, ще е 15 епизода, от които първият е час и 45 мин. Дано теглиш втората версия, че ако си се объркала, с твоята връзка би било мазохизъм.

Не мога да не кажа обаче, че началото на втория сезон ме разпори от смях, като случах как японци говорят английски. Толкова са добри, че събърите са счели за нужно да добавят субтитри и за тях. :lol:

Аз чакам с такова нетърпение, че си го тегля и го гледам в суров вид, а после си добавям по-бързо излизащите софт-събове. Чак накрая тегля версията на SARS.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests