First Kiss

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Lews
Scholar
Posts: 146
Joined: Tue Jan 13, 2004 3:34 am

Post by Lews » Fri Apr 16, 2004 5:45 am

Ми и аз като Драгъна бях на 13 и изпращах мацето до тях след даскало. То беше някво тъмно такова и като видяхме първото скрито място( стената на един блок :) ) и почнахме да се целуваме.
"Сърцето ми е мрачен леден храм -
и боговете кървави не моля...
Изгубих всичко,за да го създам -
железен и студен по моя воля..." Дара

User avatar
Caliostro
Farmer
Posts: 62
Joined: Tue Jan 20, 2004 3:08 pm

Post by Caliostro » Fri Apr 16, 2004 9:52 am

Clio wrote:Пък моята Първа Целувка беше преди.. я да видим.. мда, накъм 17 години :oops: с братовчед ми... :oops: :oops: Ма тъй де, туй съм имала под ръка :Р
Блазе ти, мене сестра ми не само не искаше да ме целува ами ме биеше и заключваше в банята на тъмно! :shock:

.. и така и до ден днешем не се научих да се целувам...
По-добре късно, отколкото по-късно!

User avatar
Moiraine
Paragon
Posts: 596
Joined: Sun Jan 11, 2004 5:01 am

Post by Moiraine » Fri Apr 16, 2004 2:17 pm

Готини братовчеди :Р, моя не че изглежда зле, но по-скоро бих го почерпила със стрихнин, отколкото да го целуна :twisted:
*Missing someone isn`t about how long it`s been since you´ve seen them last or amount of time since you last talked. It`s about that very moment when you`re doing something and you wish that they were right there with you*

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Apr 16, 2004 5:01 pm

И в момента ми се вижда твърде лично, но пък не съм тръгнала да давам и подробности :)

Току що бях навършила 13. Наложи се да се виждаме тайно. Първата тайна среща - някакво усойно място, много зелено, бистро планинско поточе, ни жива душа...докато се усетя и...:oops:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
traveller
Farmer
Posts: 55
Joined: Tue Jan 13, 2004 8:47 pm
Location: The Land of Bliss

Post by traveller » Fri Apr 16, 2004 6:17 pm

Моята история е следната - запознах се с нея на една хижа край Габрово, бяха ни събрали там преди да тръгнем на нещо като бригада в чужбина та да се поопознаем малко всички. И видях я след това пак в една дискотека, бяхме пияни и двамата, тя беше готх мацка, (въпреки, че ме убеждаваше, че слуша транс), пък аз тогава си падах по такива... Та добре че беше само целуване, понеже после разбрах, че е психично-болна и сънува че Мики Маус идва да я изяде. Правеше и разни други глупости...Спирам дотук понеже ми причерня сякаш. Пък и няма какво повече да се каже.
The Self-Perfected State

User avatar
Dedo John
Merchant
Posts: 97
Joined: Sun Feb 08, 2004 4:03 pm

Post by Dedo John » Fri Apr 16, 2004 9:55 pm

но пък преди няколко месеца на един купон се целунахме с един приятел за ужас на гаджето му и на останалите
Бравос! Така требе. Малко разнообразие. Стига сме са лигавили с тез жени. Язе пък откак пробвах да са целувам с козичката, не признавам друго! За радост на гаджето и - пръча, и всички останали! :D
Къде ми е виаграта ?

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Sat Apr 17, 2004 9:38 am

А аз първата си целувка изпитах с един Йордан и то заради бас. Бях в трети клас и тогава разделението на момчета и момичета беше в разгара си и аз, за да докажа че мога, го подгоних след училище и пред погледите на половина клас му лепнах такава целувка, че после ми се носеше славата няколко месеца. Не, че беше кой знае каква целувка, допиране на устните за 1 секунда, а после той се задърпа все едно го беше ухапала змия. Но си остана незабравим спомен. Първата истинска целувка не ме впечатли така дълбоко като тази.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Apr 18, 2004 6:55 pm

хм, е аз понеже съм малък срамежлив че и тип, са фанах с едно по-голяма кака po Mirc-a, и то понеже тогава франкофонските желеви времена беа та понаучих целувката след ордьовара, ма нема лошо де. Ся я слагам тая по устата първа в схемата на бойните действия :twisted: .
Минутка за реклама на по-пълните устни тип А. Джоли или Клио ;р
:ninja:

User avatar
raff
Scholar
Posts: 107
Joined: Thu May 13, 2004 10:23 pm
Location: in my own universe

Post by raff » Sat May 22, 2004 9:55 am

Първо една гореща молба: Некои да знае как да изтрия тема???? ако знае, да ми каже, или направо да отиде и да изтрие "първата трябва да е сладка". и още веднъж се извинявам че се получи такова повтаряне. :cry:
е, сега за "First kiss". останала съм с впечатление че съм от малкото хора, които са напълно доволни от нея.
та, тя се състоя преди хм...2 години (скоричко си беше), под открито небе - в един парк,един хубав пролетен ден, между 1:20 и 1:30 p.м, с едно момченце, което много харесвах. той си ме целуна де :P чувството беше странно, но и много хубаво :D точно като за първа :D
и досега си я помня с много любов, още повече че това момченце е до мене секи ден (съученик ми е) :lol:

Рол: Изтрита е.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us

User avatar
Ro#|#
Adept
Posts: 213
Joined: Mon Feb 21, 2005 1:53 pm
Location: Where Angels Dwell

Post by Ro#|# » Sun Apr 24, 2005 11:21 pm

Marfa, мацка, този Лари да не би случайно да носи фамилията Бончев?
Windhammer 2012 http://www.arborell.com/windhammer_prize.html
Гласувайте за българското... защото си заслужава!
http://www.arborell.com/datingawitch.pdf
http://www.arborell.com/hwarangandkumiho.pdf

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 26 guests