Buffy the Vampire Slayer & Angel - SPOILERS

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Dec 29, 2006 3:19 pm

Чувал съм, че е много тъпо...
:?
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Tue Jan 02, 2007 3:32 pm

Darkling wrote:
Pugsley wrote:Потвърждавам твърдението. Ит съкс здраво. Поне да имаше смискени комедиини елементи ффс.
Оригиналният филм е бил комедия май :roll:
Комедия, ама доста иронична на моменти - главно заради Рутгет Хауер, просто рядко се среща такъв ироничен вампирски персонаж :) Но като цяло и филма си беше тъп, сериалът пък още повече, в общи линии става за тийнейджъри, но за повечето хора от 20 нагоре едва ли ще е интересен ... Но пазарна ниша, лошо няма - то не е казано, че всичко трябва да се гледа.
This signature is not yet rated

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Tue Jan 02, 2007 3:52 pm

zhivik wrote:
Darkling wrote:
Pugsley wrote:Потвърждавам твърдението. Ит съкс здраво. Поне да имаше смискени комедиини елементи ффс.
Оригиналният филм е бил комедия май :roll:
Комедия, ама доста иронична на моменти - главно заради Рутгет Хауер, просто рядко се среща такъв ироничен вампирски персонаж :) Но като цяло и филма си беше тъп, сериалът пък още повече, в общи линии става за тийнейджъри, но за повечето хора от 20 нагоре едва ли ще е интересен ... Но пазарна ниша, лошо няма - то не е казано, че всичко трябва да се гледа.
Zhivik, уби маааа!!! Любимият и Р. Хауер играе в "такова" нещо??? Ъъъъ ...

Хайде и аз да гътна някоя чувствителна душа - Ейнджъл си има собствен сериал от години! :twisted: Но не знам кой от двата е по-опасен за над 15 годишни пубертети! :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Tue Jan 02, 2007 4:00 pm

За Angel нищо не казвам, защото не съм гледал нито един епизод - може и да е по-добър от Бъфи, не знам, но аз там не се меся. Колкото до Рутгет Хауер, в общи линии той прави филма гледаем, макар че това е към края. Абе ако бяха направили целия филм като пародия, както в Army of Darkness (long live Bruce!!! :D ) щеше да е съвсем прилично, но тъй като не е, не си струва много - само заради Рутгер Хауер може би, ама спокойно може да пропуснеш първата половина от филма. А, то и Доналд Съдърланд играе в този филм, така че какво ли не правят хората за пари.
This signature is not yet rated

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Tue Jan 02, 2007 4:08 pm

Точно духът на Лост ин транслейшън, а? Тва да видиш японската рекламата на уиски, на Дъстин Хофмън! :twisted:
Амиии да, парите викат парите както казва баба ми! Щот сигурно на нас луди пари за да се правим на олигофрени в реклама, няма да ни платят, макар и да сме по-навити от големите диви и дивовци! :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jan 02, 2007 4:08 pm

Е то Рутгер играе в доста епизодични роли тук там, последно в батман - Началото май :). В Lexx беше изрод ;). Mакар че, най си го обичам в split second. Може и да дръпна филма да му вида края :mrgreen:
:ninja:

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Sat Jan 06, 2007 12:27 am

Split Second ми се стори откровено просташки и тъп филм. Въпреки това режисурата беше добре пипната :) А БъФи Убийцата на Вампири, ох заболява ме сърцето като се сетя и за тая бозица.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jan 06, 2007 10:48 am

Са сплита е праен преди сума време се пак. Са нищо не мое да бие ролята м в Блейд Рънър за тва и не я давам кат пример :)
:ninja:

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Jan 06, 2007 11:10 am

Ся да отбележа, че негативизъм от типа "аз не съм гледал, но е съм чувал, че било тъпо" е малко невалиден в случая. В интерес на истинатата, в началото като го пуснаха по FoxLife и аз мислех абсолютно същото. Обаче случайно изгледах няколко серии, и въпреки че не е нещо особено, както вече отбелязах, става за гледане и от над 20 годишни.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Tue Feb 20, 2007 5:26 pm

Аз не само че съм чУвал, но за съжаление съм и ГледАл :?

SilverLill
Commoner
Posts: 38
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:39 pm

Post by SilverLill » Tue Feb 20, 2007 8:45 pm

Мм, да и аз съм гледала няколко епизода и не ме впечатли с абсолютно нищо. Смисъл, не гледах само спец ефектите, които са доста забавни и малко много смешни, но то и като сюжет е малко елементарно. Поне от това което си спомням, а то не е много.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Tue Feb 20, 2007 10:03 pm

inkheart wrote:Аз не само че съм чУвал, но за съжаление съм и ГледАл :?
Оххх, сърце ме боли докато признавам че и аз СЪМ гледала! Тoчно това ме отказа!!! На испански - Terapia de Choque!!! :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Neltarion
Smallfolk
Posts: 19
Joined: Sun Apr 15, 2007 4:19 pm

Post by Neltarion » Sun Apr 15, 2007 4:42 pm

Тоя сериал за мен просто изби всичката риба(моля да не ми се сърдят тези,които го харесват).

User avatar
grellian
E'lir
Posts: 194
Joined: Fri May 25, 2007 7:48 pm

Post by grellian » Sat Jul 28, 2007 5:46 pm

да,сериалът е ужасен!няколко пъти се опитах да го гледам,но се отказвах по средата,а скоро видях и рекламата на "най-новият сезон на бля-бля" и умрях от смях.невъзможността ми да го гледам е може би заради блудкавата и тъпа история(та чак дрънка) или пък гадната физиономия на Сара Мишел Гелар.

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Sat Jul 28, 2007 6:04 pm

Е какво и има толкова?? Съвсем прилична е на екрана:
Spoiler: show
Image
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests