Гледано напоследък

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Nov 03, 2006 11:22 am

Roland wrote:А, излезе петият Дет Ноут на Лайв-Ивъл :)
ех да го гледам ли... да чакам ли са още ;( не е лесно :roll:
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Nov 03, 2006 11:31 am

Е, аз си чакам :) Бтв, върнали са ме. С нулиран рейтинг. Ма ай джъст донт фийл лайк ъплоудинг, незнайно що :roll: :roll: :roll:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Nov 03, 2006 11:37 am

То и без тва от твойте неща почти нищо не гледам ;ррр
:ninja:

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Fri Nov 03, 2006 3:43 pm

Xellos wrote:
Roland wrote:А, излезе петият Дет Ноут на Лайв-Ивъл :)
ех да го гледам ли... да чакам ли са още ;( не е лесно :roll:
Какво да чакаш? Има ли по-добри събъри?
И така да е, аз са ше си го пускам.. свали се за по малко от две минути, каква скорост :shock:
Изгледах и него и Бокура га Ита 17 8-) Много яки анимета да му се не знае :mrgreen:
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Nov 03, 2006 7:44 pm

Да излезе цялото чакам.
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Nov 03, 2006 8:12 pm

Естествено, кой е луд да гледа епизодче по епизодче? :) Такава мизерия е като си чакал цяла седмица и хоп - филър...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Fri Nov 03, 2006 8:35 pm

Roland wrote:Естествено, кой е луд да гледа епизодче по епизодче? :)
Хората чели мангата примерно? Де да знам, гледането епизод по епизод си има своите предимства, особено ако има с кого да обсъждаш всеки епизод, но за сериали с много cliffhangers и сюжетни обрати си е мъка. Но ако е нещо като Ouran не виждам защо да не се гледа епизод по епизод.
Такава мизерия е като си чакал цяла седмица и хоп - филър...
Има и по-зле - може да е рекап. :lol:
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Syberian
Misting
Posts: 338
Joined: Mon Sep 19, 2005 9:47 pm
Location: Logos Naki World
Contact:

Post by Syberian » Fri Nov 03, 2006 8:43 pm

Аз пък чакам TW да пуснат петия епизод :Р уляха се тоя път...

Междувременно започнах Ouran, обаче съм само до седми епизод. Нещо не ми се удава да гледам по повече от два на ден. За разлика от Trinity Blood, което го свърших и съм дълбоко възхитена. Много е миличко =)
You tell me love - tell me where the stars sleep
Tell me why your eyes weep, I really want to know

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Fri Nov 03, 2006 9:24 pm

Мм, аз си ги гледам епизод по епизод Death Note и няколко още, достатъчно други сериали имам за гледане, които са си излезли целите :D Абе, като се замисля май твърде много аниме гледам :roll:

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Fri Nov 03, 2006 9:34 pm

Death Note и аз го гледам по един епизод. Аз и без това съм изчел цялата манга - така и така съм се спойлнал яко поне да си взема ежеседмичната доза coolness.
Иначе наскоро гледах едно много яко ОВА - Kakurenbo. 30мин но много интересно. Група деца които се събират да играят на криеница във един изоставн град. Криеницата обаче е по-специална защото всяка година деца изчезват от нея. Демони, специални ефекти - абе Банзай!!!!!
Другото което пробвах е HAunted Junction което си се оказа боза. Изгледах около 5 епизода обаче, защото странно ми напомни за Ексел Сага.

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Fri Nov 03, 2006 9:45 pm

Syberian wrote:Аз пък чакам TW да пуснат петия епизод :Р уляха се тоя път...
Ъм, сигурно са се хванали да превеждат Live-action-a :lol: , като го свършат ще пуснат и епизода, няма страшно :P

Та като казах Live-action-а > сутринта изгледах около 20-ина минути (май толкова се събраха) от втория филм и първите ми впечатления са много добри! Определено по-добре са се справили от първата част, а и тоя своеобразен финал ...какъв ли ще е ? :roll:

Хахах, killua, и ти ли подхвана Bokura-та :wink: Много е разтоварващо едно такова...пфу, пък аз още чакам да ми се изтегли 17 серия ...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Nov 03, 2006 11:39 pm

Начи да ви разкажа кво ме сполетя. Докато си чаках смирено да ми оправят нета, реших на шега на майтап да погледна първи епизод на Базилиск, за да видя става ли за нещо. И...току що го свърших сериала. Просто го изпапах на едно сядане пред компа. Чудесен е!Още от първите минути почнаха с красивото млатене (и с някаква мелодия, която страшно ме изкефи) и така до края. Просто нямам думи - очаквах да е зверска тъпня, след като бях говорила с тоя и оня по въпроса, а то се оказа ебаси якото анименце. Изключително приятно ме изненада, много съм на кеф! :D
Сега, знаете, че пищя от клишета и тук ги имаше с лопата да ги ринеш, обаче учудващо изобщо не ми дреме за това :) Дори лигавата любовна история с лигавата главна героиня и апатичния главен герой ме изкефиха накрая. А да, освен това ми пука на черупката за белите конци в повествованието и прекаления драматизъм. Сигурно някой ме е сменил през нощта. Това не може да съм аз. :lol:
Не, честно, отдавна не се бях захласвала така.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Sat Nov 04, 2006 8:21 am

Ха, за Базилиска се бях сетила преди няколко дни, че трябва да го гледам, ама това ще стане едва след разните други, дето съм ги захапала :)
Аз не съм чела мангата на Десу Ноото, но поне засега не ми пречи да гледам по епизод на седмица. Което е странно, щото принципно много мразя така. Ама то хубаво си се развива действието, някакси не стават толкова много неща, че да не можеш да го следиш. Или и да стават, така ти го поднасят, че всичко ти идва логично :) Музиката на анимето е трепач бтв 8-)
А, да, Бокурата е супер сладурско, много ми харесва :mrgreen:
Бтв от гледащите Саюнкоку Моногатари - кво стана с това аниме, от бая време не съм виждала нов епизод, тотално му забравих сюжета вече :cry: А толкова ми харесва :)
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Nov 04, 2006 9:31 am

Мдааа, Амелия все повече и повече забива в некви неизследвани от психологията простори ;рр


Иначе мангата на изуст я знам и си седи на харда заедно с тая на хелсинг и джирайшин от сума време и чат пат да си я позяпвам.

За сега си върви 1:1 ма ше почакам повечко епизода, надали ше има филър тука. Даже ше я орежат малко като гледам.
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Nov 04, 2006 9:44 am

Ксели-чан, не ми разправяй къде забивам, а фани го изгледай. Като някакъв смислен Ninja Scroll е. А кви яки жени има... И цици... И уруди, уруди...
Абе, що нямаме олигавено смайли???
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests