Секъф сериал тука мама

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Tue Aug 29, 2006 11:30 am

Аз пък изгледах 8 епизода от Band of Brothers, днес мисля да го довърша. Поредният много добър HBO сериал и страхотен филм за Втората световна война.
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Tue Aug 29, 2006 11:22 pm

Втория епизод на Prison Break ме подразни доста.
Spoiler: show
Филър си беше направо. Малко глупавичко беше това да измъкнат LJ от съда. С пласмасов боядисан пистолет ( айде-де, тоя филм го знаеме). Туинър също е бая безличен (и аз предсказвам че ще го уморят на епизод 3) Само Тиибаг кефи.Изрод.(и съвсем подходящо се изруси). И айде всички към Юта...нито знаят къде са точно парите, нито нищо...Следващият епизод обаче ще е по-интересен - започват да ги по-убиват героите (а и време си беше)...

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Thu Aug 31, 2006 9:50 am

Всъщност не беше чак толкова зле, имаше някаква интрига. Във всеки случай епизодът не беше по-лош от около половин дузина епизоди в края на първия сезон, където разводниха нещата. Но това май винаги е проблем, когато стандартите се вдигат значително, за съжаление.

Между другото, изгледах последния епизод от The 4400, баси тъпнята - отказвам се да го гледам това, съвсем го направиха на сапунка, май човек няма смисъл да си губи времето. Явно ще има четвърти сезон, ама нямам намерение да го гледам. Дотогава ще си гледам с кеф повторението на първия сезон на ReGenesis по AXN - ето това е интелигентен сериал, явно канадците правят доста интересни неща.
This signature is not yet rated

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Aug 31, 2006 11:18 am

Адвокатите от Бостън са доста свеж сериал и лично мен ме кефи и в българският си озвучен вариант :)

Иначе нещо зяпам новите серии на Weeds но нещо не ме кефят както предишния сезон ...

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Aug 31, 2006 11:27 am

Аз пък изгледах първите едва епизода на втория сезон на Prison Break и адски много ми хареса как се развива действието. Детективът е просто ненормален :lol:.

Хванах да гледам и The 4400 и след два изгледани епизода съм позарибена. Продължавам да гледам :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Sep 02, 2006 9:47 am

хех арената ми се опраи най-сетне. свалям са 3те сезона на 4400 да зяпам ;).

Бля точим и края на първия сезон на Призъна че има си чакам двд-тата от Рол :roll:
:ninja:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Sep 02, 2006 11:59 am

Ми струва си всичко, което сваляш. Бтв '4400' от втория сезон нещо позабозя, дано се оправи. Първият сезон е СТРАШЕН :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Sep 02, 2006 12:08 pm

Е да догледаме призъна края на първи там 16-22 са в сряда по план че почивен ден. Гледам некво спешълче има към него "Behind the walls". ъх субтитри трее гепна за 4400.
и карнавала трее. мдаа нема се спи скоро ;)
:ninja:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Sep 04, 2006 8:22 pm

Изгледах до 10-ти епизод на 3-ти последен засега сезон на 4400. Остават ми още 3 епизода от сезона. Доста го позабатачиха сюжета, много интриги, много конспирации и доста динамика, харесва ми (за разлика от половината втори сезон, който тръгна доста мудно и беше скучничък в някои епизоди, докато не набра 'скорост' с последните серии). Дано има изненадващи разкрития и обрати в края на сезона, има потенциал :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Sep 04, 2006 8:45 pm

и аз гледах 2 епизода на призон брейка,определено добре започва.
Spoiler: show
детектива рулира,а пък т-баг направо взех аз да искам да го утрепя
Image

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Sep 04, 2006 11:05 pm

Пък финалът на 4400 е бозЪ! Омазаха я работата доста :/, сега ще чакаме да си изчистят бакиите в евентуален 4-ти сезон. Кога ли ще започнат да го снимат обаче :roll: ...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Sep 05, 2006 10:51 am

Излезе 3-тия епизод на Prison Break-а, сега ще го видя и ще пиша. Като гледам обаче от първите пет минути - става напечено за нашите хора, много!

Edit: Епизодът ми се стори по-скучен от предишните два, темпото падна като че ли :roll:.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Tue Sep 05, 2006 12:21 pm

Какво не ви харесва на финала на 4400. Вярно този на втори сезон е доста по-напрегнат, но трети е сниман като последен и за това е трябвало да има нещо като завършек. Четвърти сезон беше обявен 10 дена преди излъчването на последния епизод. Снимките ще са зимата, а излъчването през лятото, както винаги досега.

А аз замених промицина с мента и доста успешно си развивам парапсихичните умения :)

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Sat Sep 09, 2006 8:29 pm

Уф, абе не знам за The 4400 - аз лично нямам намерение да гледам четвъртия сезон - и освен това бях прав, нали? Доста го разбозиха накрая, те така могат да си го цънкат още три сезона поне.

Иначе Prison Break не е чак толкова зле, да си кажа правичката, това че темпото спада не ме учудва, все пак нали не са притиснати от времето, както в първия сезон. Освен това агентът на ФБР наистина се вписва добре. Май най-големият проблем е, че доста увеличиха сюжетните линии, и сега се чудиш кое по-напред да се следи. Но като цяло ми харесва, можеше и да е по-зле.

Между другото, почнах да гледам нещо, което ме накара първоначално да повдигна вежди - Blade: The Series. Засега съм с нещо смесени впечатления - историята е що-годе интересна, главния вампир в Детройт ме кефи, има и готини мадами :) - но този, когото са избрали да играе Блейд просто бледнее пред Уесли Снайпс, колкото и да разбозя в третата част. Ще изгледам още два-три епизода (засега изгледах два), и ще си кажа допълнително мнението. Ако някой се интересува, епизодите ги има тук:

http://www.mininova.org/search/blade+series/seeds[/spoiler]
This signature is not yet rated

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Sep 17, 2006 10:32 am

Започнах да гледам 'Бригада' аз, по препоръка на Никола и колкото и да бях скептична, че изобщо може да ми хареса, всъщност след 4-те епизода, които съм изгледала, съм повече от очарована. Тъкмо сядам да гледам 5-ти, а като завърша и последния 15ти ще споделя пак впечатления. Дотук - много надъхващо.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests