Любим стил

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...

Каква музика сякаш ви пренася в един друг свят? (Любим стил, тоест)

Метъл (Yeah)
31
41%
Рап
0
No votes
Поп
0
No votes
Денс
2
3%
Кънтри
0
No votes
Чалга (?)
2
3%
Рок
13
17%
Други
27
36%
 
Total votes: 75

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Wed Feb 04, 2004 7:47 pm

Емилията е абсолютна лигла, само като й чуя мазния гласец и ми става лошо. А Бялата тоза я танцувах оня ден, не, поправка, оная нощ, в дискотеката, където ме замъкнаха колежките. То ква дискотека беше, не е истина просто, от време на време ди джея вкарваше едни песни...повече на механа щяха да звучат, ама докато се усетим беше късно вече:р
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Feb 04, 2004 8:01 pm

Да де , ама Гергана rulez!! , особено ако не пее - престъпление е да има такива жени и да не са с мен:)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Wed Feb 04, 2004 10:09 pm

Na men puk Gergana ne mi xaresva,cialata e izkustvena i napravena.
4etox i edno intervio,no dori da sa i kazvali kakvo da govori,tia ne moja da go kaje dobre.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11232
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Feb 05, 2004 9:28 am

Ма аз не говоря за нашенската Емилия, говоря за оная, вносната. Макар че, призавам, и нея не я харесвам особено и олкото и да се напрягам не мога да се сетя за друга нейна песен освен горецитиранта "Big big girl" или както там се казва.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Fri Feb 06, 2004 8:03 pm

Да, Марфа, и аз за нея говоря, вносната:Р
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

User avatar
neven_che
Farmer
Posts: 50
Joined: Thu Jan 08, 2004 11:09 am
Location: Varna, Bulgaria

Post by neven_che » Sat Feb 07, 2004 10:49 am

най-накрая и аз си казах - "други". Щях да кажа "метъл", ама щях да излъжа - и други неща слушам, и ако ги събера сигурно ще са доста повече от метъла. А и не харесвам всеки метъл ... В това отношение подкрепям turin - хубави неща може да намериш навсякъде, стига да имаш късмет и/или стоманени нерви докато търсиш. А и чалгата верно се понася с някакъв алкохол - лично аз не бих си пуснала такова нещо вкъщи по желание.
А Герганата ми е много смешна ей - нещо на Шакира сякаш се опитва да се прави ли какво ... и Мишо Шамара ми е смешен; а така нареченият "български рап" въобще на нищо не прилича - тая музика просто не е правена за мен ...
мрън?

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Sat Feb 07, 2004 11:50 am

Ta v momenta BG rapa e po-zle ot BG 4algata :)

Anarchy_team
Smallfolk
Posts: 2
Joined: Sun Feb 08, 2004 7:01 am
Location: Capitol of Anarchy!

Post by Anarchy_team » Sun Feb 08, 2004 7:02 am

Защо в отговорите няма пънк?? Как да е... Ще гласувам за "друго"... и някой ще вземе да помисли че слушам кънтри или стари градски.
:wink:

User avatar
lenochka
Smallfolk
Posts: 2
Joined: Mon Mar 29, 2004 2:30 pm
Location: moving

Post by lenochka » Mon Mar 29, 2004 2:39 pm

interesno e sushto zashto niama Jazzzzz?!
Iavno povecheto hora glasuvat za "Drigi", koeto obesmislia cialoto nachinanie :idea:

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Mon Mar 29, 2004 7:43 pm

To vsi4ko,ne vinagi moje da ima :wink:

User avatar
HeavenWarrior
Scholar
Posts: 103
Joined: Mon Jan 19, 2004 11:46 am
Location: Kingdom Of Glory
Contact:

Post by HeavenWarrior » Mon Mar 29, 2004 9:47 pm

Бг рапа найстина е мн по-зле от чалгата - неска слушах пресиления хит на Ъпсурт - Искам твоето тяло и получих главоболие от монотонността и повтарянето на едно и също - "Леле Майко". Докато поне в чалгата има няква мелодия и не е монотонна музика.
Иначе на метъл кръчма е много яко като си малко на градус и като ти пуснат нещо тип SoulFly :)
Гордостта заслепява хората и им отнема потребността от промяна. Затова за да извърви човек пътеката на истинската мъдрост, трябва да пристъпи върху нея през дверите на смирението.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Mar 30, 2004 10:16 am

Ми да ама Ъпсурд пак по-стават от Мишо Шамара(доколкото може да стават)Щот опитай се да изслушаш Усилете звука или някоя друга...:)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Koruin
E'lir
Posts: 152
Joined: Fri Feb 13, 2004 11:17 am

Post by Koruin » Tue Mar 30, 2004 12:05 pm

Абе, чета писанията и направо прилича на БНТ или "Сблъсък" -" за " и "против" и "има ли то почва у нас". :lol:
Аз съм толкова против чалгата и т. н.,че не искам и да говоря.

Иначе гласувах за рок - кой каза че всичко тръгва от рока? :wink:

User avatar
Silenius
Merchant
Posts: 75
Joined: Sun Dec 21, 2003 9:44 pm
Location: Руси;)
Contact:

Post by Silenius » Tue Mar 30, 2004 11:43 pm

Колкото и да съм "на нож" със БГ рапът, Ъпсурт са ми една от любимите групи въобще. Мани, че се цанят хип-хоп, в текстовете им има повече смисъл и истина отколкото, в няколко тлъсти всекидневника.
Малко прибързано е да ги слагаш в кюпа(подчертано негативен смисъл влагам в това) "хип-хоп", само защото стилът им е такъв. Разликата между тях и абсолютно целият БГ рап е като между домат и самолет, докато разликата между бг рап и чалга си е на ниво домат-кетчуп (същото ама в различна опаковка;)

Пс - бахти гадно е да се излага толкова субективно мнение. Все пак "искам твойто тяло" не е целият Ъпсурт... а идеята в парчето е крайно неодобрение към всякакви напудрени момиченца, които ти се хвърлят на врата, ако надушат пари в тебе, стоят зад "зелените" гърбове на бащите си и съвсем откровено те използват... няма нищо "БГ рап" в това...
Либийци: Кадри и специалисти на световно равнище, много търсени по целия свят и предпочитани пред всички други. Но като патриоти те отказват да се продадат като Марадона, дори за по 1000 долара на час.

Муамар Кадафи

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Mar 31, 2004 8:44 am

Бе аз каквото съм чул досега от Ъпсурт... То не че не може да се намери екзистенциален смисъл в mostly everything, ако се замисли човек :/ Пък колкото по-малко думи, толкова по-лесно.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests