Gundam SEED

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
Post Reply
User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Gundam SEED

Post by Yan » Wed Mar 24, 2004 10:47 pm

Хех тоя топик, най-вероятно само мен и Термит ше вълнува, но вчера в Япония са пуснали първите два епизода на Gundam SEED Special Edition. Доколкото схванах ще са 4 епизода по 50 мин, които в общи линии преразказват сериала, но добавяйки някои нови елементи.

Повечко инфо и картинки от тук:


Click me baby one more time

Термитоооов има голи кадри на Кагари....тя била много апетитна без дрешки :lol: :lol:
Е за жалост и на Кира има няколко, ма ше ги преживеем в името на общото благо
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Thu Mar 25, 2004 9:16 am

:D Ще се дърпа значи. Или по-точно ще се копира като го дръпнеш ти :twisted: Макар че аз не съм толкова впечатлен, честно казано - ми то няма да има почти нищо ново, така като чета, повечето ще са си компилации. Какво им пречеше да добавят примерно малко повече история за Klueze? А те какво - Кира и Флей. Бляааа.
Кагари и с дрешки си е апетитна, стига да си направи труда да се облече като хората... или да я облекат по-точно :P

Дай да се разберем за някво виждане тия дни, че да ти обера Berserk-a. Бирата е от мен :wink:
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Thu Mar 25, 2004 11:05 am

Мдам за Кагари си прав :lol:

Off topic:Евентуално събота да се видим, че иначе са ми в много криви часове лекциите :(
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sat Mar 27, 2004 6:11 pm

Gundam SEED After Phase Raw 5-те допълнителни минути включени на последното DVD на сериала. За съжаление е RAW но пък мен поне ме израдва. Пък и си е рядкост да види човек Кагари в нормални дрехи :lol: :lol: :lol:
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests