Секъф сериал тука мама

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Mon Jun 12, 2006 10:21 am

Имам чувството, че основната цел на този уж лекарски сериал е да ни покаже, колко са загорели и незадоволени представителите на медицинското съсловие и как само търсят възможност да си легнат с някого.

И е почти сексистко, как две от стажантките се натискат със свои преки ръководители. Не коментирам, колко ми е противно като принцип. Всеки знае старата приказка, е някои неща не се вадят там, където си вадиш хляба.

За мен най-слабата част на сериала е личният живот на лекарите и стажантите. Не, че медицинската част блести някак, но това е дори по-зле.

P.S. Марфе, не намери ли цитат с повече грешки ;) :roll:
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19286
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Jun 12, 2006 10:43 am

Alexis wrote:Имам чувството, че основната цел на този уж лекарски сериал е да ни покаже, колко са загорели и незадоволени представителите на медицинското съсловие и как само търсят възможност да си легнат с някого.
Ами то не е ли вярно? :cry: Егати, най-читавия ми фетиш проваляш!!!!!!!! :cry:
This is it. Ground zero.

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Mon Jun 12, 2006 4:06 pm

Къде съм ти провалила фетиша, бе, момко. Не съм казала, че показват неща, които не са верни (не твърдя и обратното обаче), а само че се концентрират прекалено върху тях. Можеш да си мечтаеш за голи под мантата палави мед. сестри и каквито други фантазии си имаш. Аз съм последният човек, който ще тръгне да разбива хорските сексуални фантазии.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Fri Aug 25, 2006 10:11 pm

Elayne wrote:8-) Prison Break-ът го догледах аз и очи дера за втори сезон, по-бързо!
Зверски свърши.
И зверски започна въпросния 2-ри сезон. :) Някои от сценарните решения не ми допаднаха
Spoiler: show
Премахването на Вероника ми изглежда много тъпо, макар някои от действията и да бяха наистина наивни, но и по човешки правилни. Друга предпочитах да премахнат и края на 1-ви сезон ми даде такива надежди, но уви. :cry:
Надявам се да поддържат темпото и напрежението.

С по-голямо нетърпение очаквам новия сезон на Lost. Вкарването на Дезмънд, Хенри и Кейлъб (The O.C.) сред регулярните герои е глътка свеж въздух, отделяне на повече внимание на Другите е също добро решение. И, Слава на Бога, Майкъл май напуска сериала. Егати дразнещия персонаж ми беше този още от 1-ви сезон като започне да крещи "Уоооооолт".

Най-накрая имам няколко дни време за Супернейчърал. Не си спомням кой го препоръча, но дано да е добър. :)
pulled out

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Aug 25, 2006 10:34 pm

Мняяя изгледал съм призъна до 15-ти ма мноу ми идва напрежението на затворническия живот. ма ше се догледа скоро де нема начин :). ма са си гледам (Досиетата Х - 1 сезон)
:ninja:

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Fri Aug 25, 2006 11:17 pm

Хей, някой случайно да гледа Boston Legal? Страхотен сериал, суперзабавен - много се зарибих. :D Само че не мога да си намеря първи сезон и последните 12 епизода от втори. :cry: Помощ!?
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Sat Aug 26, 2006 2:40 am

Да....Prison Break започна много обещаващо.
Spoiler: show
Само малко не ми е ясно как се измъкнаха от кордона от ченгета при самолета... ама айде нейсе. Онзи иследовател от ФБР също е добро попадение. За Виктория се радвам че трупяса - дразнеше общо взето. Аз лично очаквам с нетърпение каква ще я заплетат сценаристите с Президентката, Теранс, и бащата на Линк. А и последната сцена с белезниците си е много кууул.
В интерес на истината, аз нямаше да се запаля по сериала ако не се бях срещнал с един от актйорите. Ако щете вярвайте но един от гардовете (черния с бръснатата глава - дава рапорт на началника на гардовете в пурвия епизод за 2 сезон.) беше помощник-учител в моята гимназия. (За съжаление не разкри как ще свърши сериала) :x

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Aug 26, 2006 11:44 pm

Нема грешка Призъна :) ше се догледа некой ден пъви сезон ма така и така излиза още нее зор. Тва 4-5 серий и трее си полегне човек и да отиде на карибите 2-3 дена.

са мернах ей тва сериалче ма се чуда дали да го точа... ма кво ми коства де ше фърла едно око.
некой знае ли го?

KYLE XY
Image
.... follows a mysterious boy who looks like a teenager, but otherwise appears to be a newborn. The Trager family takes him in as one of their own. The series is produced by Touchstone and executive producers J. Mackye Gruber, Eric Bress, and David Himelfarb. ABC Family has ordered 10 episodes for the first season.
:ninja:

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Sun Aug 27, 2006 12:10 am

Намерете ми Boston Legal, че ше ви превзема всичките на абордаж и ще ви изколя, а акулите ще пируват с костите ви! :twisted:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Aug 27, 2006 12:23 am

http://www.mininova.org/search/?search=boston+legal

мня мноо за точене е така.
:ninja:

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Sun Aug 27, 2006 1:27 pm

boston legal е леко скучен и го дават по фокса даже:Ппък и Джеймс Спейдър хич не ми харесва в този си нашишкавял вид:(
Image

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Sun Aug 27, 2006 1:45 pm

Ми не се учудвам, че по Фокса е скучен, с тия нескопосани български дублажи. :x В оригинал е изключително свеж сериала.

Адаш, мерси за линка, ше видим дали ше се възползвам, че верно много точене требва... :?
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Drigan
Sorcerer
Posts: 456
Joined: Thu Oct 06, 2005 10:51 pm
Location: Neverwhere

Post by Drigan » Mon Aug 28, 2006 2:28 pm

Честно казано, поне за мен кайл е много свестен сериал, главният герой е нещо подобно на Джон Доу, но в тийнейдж вариант. Прави много интересни наблюдения върху живота.
"Ние сме просто хора и боговете са ни създали за обич. Това е голямото ни величие, това е славата ни и най-голямата ни трагедия."
Емон Таргариен

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Mon Aug 28, 2006 11:47 pm

Кайл XY копира прекалено много от Smallville (което е сериал за историята на Супермен като тийнейджър). Смолвил става донякъде но Кайл ХУ си е много генерик. То не бяха тия лоши корпорации, не беше чудо.

оффтопик: Днеска ще дават Prison Break по телевизията (в момента жиея в САЩ). Направо съм склонен да изтърпя 20 мин реклами за този сериал.
w00t w00t!!!!

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Tue Aug 29, 2006 9:01 am

Аз снощи изгледах първия епизод от втория сезон на Prison Break :) абе добре си е, интригата се завързва.
Spoiler: show
Между другото, съгласен съм с мнението, че убийството на Вероника е логично. В крайна сметка, така се създава мотивация Линкълн да не избяга от САЩ, а да търси отмъщение. Ако се водим по логиката на сериала (дори на моменти да е леко абсурдна), колкото и да е умен агентът от ФБР, не би успял да разгадае планът на Майкъл преди двамата да успеят да пресекат границата. Така че сега най-вероятно сериалът ще се движи в посока как Майкъл и Линкълн се опитват да разкрият конспирацията, същевременно криейки се от полицията. Наистина, малко се губи първоначалната идея, но пак е интересно ...
This signature is not yet rated

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 12 guests