Air TV - spoilerfull topic

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
Post Reply
User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Air TV - spoilerfull topic

Post by Elayne » Fri Jan 06, 2006 2:03 pm

изгледах Air и все пак ми хареса - последните два епизода ми вдигнаха мнението за анимето доста, а и успяха да ме натъжат, може би преди това просто не съм била в настроение за такъв тип анимета (и все пак продължавам да се дразня на керъктър дизайна, на лигавостта на героините и липсата на герои
Точно така, като крайна оценка все пак бих дала '+', т.е. хареса ми и на мен. Но сюжетно липсва нещо и седи нецяло. Дизайнът на героите мен пък хич не ме подразни :), Юкито си беше направо красив. Всъщност като има такива хубави пейзажни картини, какво ли ги гледам героите...

Последните епизоди са The Drama и мен много ме трогнаха сами по себе си, но като се замислиш пак нищо не ти се казва по 'историята'. Well, не е лошо, но не е за всеки...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Fri Jan 06, 2006 3:49 pm

е, Юкито беше момче, при това единственото.. и определено нямаше много общо като физиономия с женските персонажи, аз него го харесвам (въпреки пърчащата коса;р)
относно историята - ами каза си се достатъчно, просто седи недовършено, защото според мен историята до момента си беше съвсем добре представена, но трябваше някак още да се случи, а то прекъсна така наникъде :)
Единственото, което не разбрах,
Spoiler: show
беше гарванът и как някак той се превърна в Юкито към края... както и какво толкова свързваше всичките момиченца с въпросното уингд биинг, щото всяко спомена момиче с крила.. и, разбира се, момиченцето с опашките, което просто изчезна.. то пък кво беше?
Да, май не е само едно нещо, дет да не съм разбралаи можеха все пак да пообяснят малко повечко :)
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jan 06, 2006 7:12 pm

Оставено е на догадки твърде много.
Spoiler: show
Четох в някакъв форум мнения и един човек беше написал нещо твърде хубаво. Точно за това как всички са обединени от момичето птица - просто всички се нуждаят някой да пренесе желанията и мечтите им на небето; нали такава уж трябва да е ролята й... Имаше и още де, но съм забравила. Май беше от форума на АнимеСки.

За Юкито/гарвана имаше предположения също.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests