Намери грешките

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Lews
Scholar
Posts: 146
Joined: Tue Jan 13, 2004 3:34 am

Намери грешките

Post by Lews » Sat Mar 06, 2004 5:33 am

Разглеждах си аз вчера kino.dir.bg и попаднах на този текст, който явно трябва да е сюжета на Карибските Пирати:

"Изживейте приклучението с Джок Спароу /Джони Деп/, красив и чаровен бивш капитан на непобедимият пиратски кораб ЧЕРНАТА ПЕРЛА. За да си върне кораба той трябва да се изправи срещу прокълнатият му екипаж, които всяка вечер се превръщат в нипобедими скелети и плячкосват всичко което им се мерне пред очите."

Интерсно нали:)

Ако не ми вярвате ето го линка- http://www.kino.dir.bg/film.php?id=3096
"Сърцето ми е мрачен леден храм -
и боговете кървави не моля...
Изгубих всичко,за да го създам -
железен и студен по моя воля..." Дара

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Sat Mar 06, 2004 8:42 pm

Emi,to xora vsiakavi,gramotni negramotni.Lo6oto e,kogato ima takiva publi4ni iziavi ot tiax.

User avatar
Icy Dawn
Merchant
Posts: 81
Joined: Wed Feb 18, 2004 8:17 pm
Location: lost in space

Post by Icy Dawn » Sun Mar 07, 2004 8:25 pm

Ох, все ми се иска да вярвам, че човека е объркал буквите по клавиатурата, ама като гледам май едва ли това е случая... :shock:
Страшното е, че като че ли не съм и кой знае колко изненадана - напоследък толкова зачестиха подобните случаи, че направо се чудя кой им дава на тия хора такава слободия на словото. И май по-лошото е че дори вече престава да ни прави и впечатление - приемаме го просто за даденост, а точно това не би трябвало да допускаме!!!
"Във физиката броенето е като при дивите племена - едно, две, много..."

User avatar
Lews
Scholar
Posts: 146
Joined: Tue Jan 13, 2004 3:34 am

Post by Lews » Mon Mar 08, 2004 5:53 am

Icy Dawn wrote:Ох, все ми се иска да вярвам, че човека е объркал буквите по клавиатурата, ама като гледам май едва ли това е случая... :shock:
Страшното е, че като че ли не съм и кой знае колко изненадана - напоследък толкова зачестиха подобните случаи, че направо се чудя кой им дава на тия хора такава слободия на словото. И май по-лошото е че дори вече престава да ни прави и впечатление - приемаме го просто за даденост, а точно това не би трябвало да допускаме!!!
Точно така! Другото, което ми направи впечатление бе качествето на текста и това в сигурно най-полуярното бг кино сайт.
"Сърцето ми е мрачен леден храм -
и боговете кървави не моля...
Изгубих всичко,за да го създам -
железен и студен по моя воля..." Дара

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests