Абсурдистан: Възраждането

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by RRSunknown » Mon Nov 06, 2023 9:52 pm

В Габрово възраждане бяха на балотаж /единствени в цяла българия/ - Костадинов щях да го блъсна без да искам докато пътувах към офиса - застанал по средата на пътя, скръстил ръце и гледа нагоре . Като му свирнах се стресна даже махна за извинение. Но на балотаж взеха 30%. То нямаше и хора - аз отидох в 13 часа да гласувам и бях петия в секцията общо.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Xellos » Tue Nov 07, 2023 12:20 pm

Трябваше да го отвееш и няколко пъти напред назад, щяхме да съберем пари за гаранция и да останат. :mrgreen: :ninja:

Иначе новата дума в речника на БАН за тая година ще е "лайномет". :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Tue Nov 07, 2023 12:41 pm

Бе аз не съм окей с такъв тип говорене, попринцип, ама то е напълно планирано от нейна страна, за да троли интелектуалците.

То не беше расизъм, не беше простотията на Мартин Димитров за колието за 6000 долара, което не беше вярно, не бяха коментарите на боклуци като Джасим относно външния вид, деколте, не беше оная милизлива незадоволена лелка Слава Янакиева (ма то с мъж като Калин Янакиев, дето личи, че мирише на алкохол, цигари шипка, вкиснато, пот и чесън, трудно може да се очаква нещо).

Та нивото на нашите не е особено високо, да се възмущаваме на Ваня.

За мен е много по-скандално, че Васко отказа да участва на дебат с Ваня примерно. Че в София нищо, че ППДБ печелят убедително за районни кметове и общински съвет, бяхме на косъм Ваня да стане кмет заради така наречения обединител.

Та троленето на Ваня не знам що е такъв проблем.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Xellos » Tue Nov 07, 2023 1:27 pm

Ми щото е на същото ниско ниво с претенции. Ся гроздето е кисело, ама дай малко със стил поне. Тая може да планира колкото руски генерал. Не че имам добра дума да кажа и за останалите, ама дет се вика - по делата им ще ги псуваме ся.
Тиквата поне си знаеше, че матряла е 80% прост та дрънка и София не е България та комуникираше на език от ниско ниво с тях. Да не говорим, че освен Кмета има цяла структура свински черва надолу и техни изпълнители дето си е *§@€*§@ отсекъде и нема поколения изриване, особено в провинициалните окопи, докат не ги обезлюдим съвсем. :ninja:
:ninja:

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6925
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Yan » Wed Jan 10, 2024 6:38 pm

МВР продължава да копае дъното. Очакваме скоро да излезе откъм Китай.

Полицаите не носели боди камери при протести, за да не им ги счупят
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.


User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Fri Mar 08, 2024 2:47 pm

Пяк ли ще има избори :ninja:

Аз не знам как да го кажа, но Кирето и компанията тип Ленчето, Лорер, правят Баце да ми бъде симпатичен.

Той поне харизма има.

Бтв въпрос защо всички в бг сте толкова про Израел?

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by The Dragon » Fri Mar 08, 2024 3:12 pm

Litz wrote:
Fri Mar 08, 2024 2:47 pm
Бтв въпрос защо всички в бг сте толкова про Израел?
Защото Хамас обичат да изнасилват и измъчват жени в страна в която не малка част от населението има славянски корени?
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1941
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Martix » Sat Mar 09, 2024 4:58 pm

Чак пък pro Израел. if anything, най-гръмката част от обществото по тези ширини са консервативните русофил-демократи, а те са големи защитници на свободна Палестина и общочовешките ценности, този месец, щото САЩ на Байдън помагат на Израел.
Иначе, това инфантилно задушаване на всякакъв нюанс е причината обществото да е толкова разединено. Ако си против Хамас, значи задължително си и против палестинската кауза и си за Израел, защото някак си накрая все се оказва, че във всеки един конфликт на планетата има точно две страни. How about и Хамас и Израелската армия са лошите в случая?
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Fri Mar 22, 2024 1:06 pm

Ппдб са толкова неадекватни от доста време насам, че Боко изглежда приемлив :ninja:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Marfa » Tue Mar 26, 2024 3:52 pm

Значи ако ще ППДБ да тръгнат голи и с нахлупени тенджери на главите, банкянският шопар просто няма как да стане приемлив.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests