Re: Абсурдистан: Възраждането

Мръсните страсти – на сапун
Locked
HeJIeraJI
Smallfolk
Posts: 1
Joined: Sat Mar 11, 2023 9:42 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by HeJIeraJI » Sun Mar 12, 2023 1:18 pm

Spoiler: show
.

[quote="The Dragon" post_id=377675 time=1677528900 user_id=32]
Едит: Хапчетата [...] пак са свършили за някои смешночерепни форумни членове.
[/quote]

.

Аааах, да... Да си дойдем най-после на думата...

Кои хапчета визираш, момченце?
И тези за сърце, и тези за бъбреци са ми все още налични и редовно приемани. . :D

...

А на вас създателите ви няма ли най-после да ви програмират някой друг лаф, освен този за "хапчетата!!" ? . :)
Гарантирам ви че с него нито успявате да затапите по-умните от вас,
нито ги отказвате от това те да си продължават всячески да се опитват да раздават разум, помощ и мъдрост. . ;)

Може би е време за смяна на чипа?
Я зЕмете ВИЕ некое хапче за креативност, барем от него ви осени некой нов лаф !? . ;)

Или пък Групен-фюрер-ите ви да ви програмират някой друг лаф, че... вредните навици ... нали...
...абе...
...абе просто... да не вземете без да искате някой път да се изпуснете с тоз лаф за "хапчетата" пред... ВАШТЕ :О ...

...че.... после като откажат да ви платят интернета, който именно ТОЙ ви е втълпил тез привички...

...ТОГАВА какво ще правите?
. :? :?

...

Иначе ЕДНО нещо мога да ти призная:
Може скоро време да ми се наложи... да увелича дозата си.
Просто ... от толкова вземане-даване с толкова прекалено много б-ски животни в тоз живот...
...в един момент на човек му идва в повече! . :o

...

---

.

[quote=Yan post_id=377677 time=1677541517 user_id=3]
@The Dragon замина си, ама взе да става досадно ;)
[/quote]

.

Сега тъкмо като споменах за "сърце", ми хрумна да споделя една история, за това какво се случи с един,
който ми отвръщаше на уверенията ми че това което се опитва със скалпела и прасешкото сърце в ръцете му...
...уверенията ми че то не отива никак към добре...
...как тоз човек отвръщаше на съветите ми със "Стига си досаждал !!!" ...

...

Но после бързо се сетих че всъщност... вие не можете да четете... (или поне да осмисляте)
...което и пък обезсмисля споделянето както на тази история, така и на мноооогото други,
в които усилията ми целящи помощ, насока, образоване и възпитаване бяха пресрещани с "Досаждаш!!"/"Дразниш!!" и т.н...
...но в крайна сметка е дошел отрезвителният момент за изреклите ги, който си е казал своята тежка последна дума. ;]

...

...Наистина... не мога да ви помогна. :/
Ебаааахти тежкият случай сте.
Такава несхватливост ви прави не просто неспасяеми, ами дори и вредни за потенциалния ви кандидат-спасител.

По принцип имам един лаф, специално за б-ри:
крайна сметка ще се научите. Ако не вие -- то децата ви!! :)"

Но вас като ви гледам, всъщност дори не мога да си ви представя с деца, защото...

Защото... абе... Абе, вие на колко години сте... ?!? . -_-

---

Поне се надявам че като намина пак през форума след ~ десетина години (да.. естествено ще продължавам да го правя! :D )

Ще се намери поне един, който да каже:

'Е-е-е, дядо!! Благодарим ти че ни остави и завеща поне мъничко зимнина навремето...
Че то чак толкоз страшно колкот' е станало сега,
навремето ние не посмяхме да ти поверваме че ше стане, въпреки уверенията ти!!"



---


Дотогава, за домашно имате следния прочит на кратък текст.
Надявам се че тeзи 10 години ще ви стигнат поне да го прочетете, а защо не дори и... да го осмислите !!! . ;)

:

.

Spoiler: show
Image

.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests