Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Demandred » Mon Feb 15, 2021 6:35 pm

Безработицата в САЩ със сигурност ще спадне скоро, каквото и да правят Байдън и Пелоси, защото ваксинирането в САЩ върви с бързи темпове и идва лятото скоро, така че бая бизнеси, затворени заради пандемията, ще бъдат отворени и ще имат нужда от работници.

А митата, които наложи Тръмп на Китай, не само не че не намалиха безработицата в САЩ, а точно обратното, както можеше да се очаква. Китай наложи контрамита, а търговският дефицит на САЩ с Китай се увеличи.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Roland » Mon Feb 15, 2021 9:54 pm

Yan wrote:
Mon Feb 15, 2021 6:02 pm
Много зрял коментар :roll:
Еми исках да пасва на поста :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Roland » Wed Feb 17, 2021 9:28 pm

Планетата се прочисти от Ръш Лимбау...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by трубадур » Wed Feb 17, 2021 10:23 pm

някой да каже дали става дума за педофил или да забие шамар на роланд

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Roland » Wed Feb 17, 2021 10:35 pm

трубадур wrote:
Wed Feb 17, 2021 10:23 pm
някой да каже дали става дума за педофил или да забие шамар на роланд
Един бърз гугъл преди да се излагаш.

Бтв, Ръш имаше дългогодишен сегмент в радио предаването си, където четеше имена на гейове, умрели от СПИН, за кеф. Това като reference point. :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by трубадур » Wed Feb 17, 2021 10:40 pm

Аз се излагам, га се радваш, по типичен за болната ти агитка, начин, че някой от другия отбор е умрял, беги скрий се някъде. От всичките ти малоумни мнения напоследък това някак успя да се пребори за купата по гнусност и идиотия. :yay:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Roland » Wed Feb 17, 2021 11:02 pm

Когато отвратително чудовище, подпомогнало тоталната политическа деградация на цял народ, пукне, радостта е неизбежна. Мисля ти да ходиш да се скриеш някъде.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by tigermaster » Thu Feb 18, 2021 1:22 am

Да, точно за това се изпокарайте сега, евала.

Аз пък се радвах, като умря Фред Фелпс - основателят на Баптистката църква на Уестбъро и абсолютно тотален боклук. Просто да споделя.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Killua » Thu Feb 18, 2021 7:52 am

трубадур wrote:
Wed Feb 17, 2021 10:23 pm
някой да каже дали става дума за педофил или да забие шамар на роланд
Добре, де, значи щом е педофил, може, ама ако е каквото и да е друго, не? Видно е, че става дума за ценностна система и след като в твоята има хора, които заслужават да им се радва човек на смъртта, не виждам с какви очи ще съдиш Роланд за същото. Защото границата е прекрачена и как оценяваме кое е по-лошо? Изцяло въпрос на това какво му е най-приоритетно на човека.
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by трубадур » Thu Feb 18, 2021 10:21 am

Killua wrote:
Thu Feb 18, 2021 7:52 am
трубадур wrote:
Wed Feb 17, 2021 10:23 pm
някой да каже дали става дума за педофил или да забие шамар на роланд
Добре, де, значи щом е педофил, може, ама ако е каквото и да е друго, не? Видно е, че става дума за ценностна система и след като в твоята има хора, които заслужават да им се радва човек на смъртта, не виждам с какви очи ще съдиш Роланд за същото. Защото границата е прекрачена и как оценяваме кое е по-лошо? Изцяло въпрос на това какво му е най-приоритетно на човека.
Очаквана реакция. На мен проблемът ми е с лицемерието на цялата крайно лява сган, която в същото време се смята за морален арбитър, при положение, че не виждат колко са близки по низост с тия, които смятат за опоненти, в другия краен сектор. И особено като някой умре и почнат да подскачат от радост, мани че ги прави да изглеждат още по-жалки, ами и така сами си създават бугимени, щото просто не могат да си затворят устата и искат прожектора и върху тях. Същото се случва и с другите разбира се. Евала на различията нале.

И педофилията Е границата. И сериозно ли ще сравняваме политически коментатор (без значение колко дебилен) с реални престъпления?

И за протокола - аз лично не се радвам на ничия смърт. В коментара си проджектвах, щото поне разбирам хората, които биха се радвали на изроди, нараняващи деца, че не са сред нас вече. Докато второто - тъпотията да друсаш гюбеци, щото някой от съседната кочина се е споминал е толкова често срещана и противна, че си заслужава да се обърне внимание на колко невменяемо е това разхищение на време и ресурси.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Litz » Thu Feb 18, 2021 11:26 am

Ако педофилията е границата, начи Ратко Младич като умре някой ден, ние нямаме право да се радваме така ли, щото той не е педофил и трябва да уважим мъката на семейството му.

Цяла Великобритания на времето се радваше га Тачър умря, включително мн хора, които не са крайно леви.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Killua » Thu Feb 18, 2021 11:36 am

трубадур wrote:
Thu Feb 18, 2021 10:21 am

И за протокола - аз лично не се радвам на ничия смърт. В коментара си проджектвах, щото поне разбирам хората, които биха се радвали на изроди, нараняващи деца, че не са сред нас вече.
Аха, ясно. Дам, не си спомням някога и аз да съм се радвала от новина за нечия смърт.
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by трубадур » Thu Feb 18, 2021 11:41 am

Litz wrote:
Thu Feb 18, 2021 11:26 am
Ако педофилията е границата, начи Ратко Младич като умре някой ден, ние нямаме право да се радваме така ли, щото той не е педофил и трябва да уважим мъката на семейството му.

Цяла Великобритания на времето се радваше га Тачър умря, включително мн хора, които не са крайно леви.
Мисля че доста ясно казах къде ми е проблемът, и няма смисъл да се върти към мен. Едновременно да се смяташ за некъв бастион на моралното право и в същото да си поредното келеме, радващо се, че някой е умрял не върви. Това важи баш за най-левите, които прокламират постоянно моралното си превъзходство без да осъзнават, че го нямат и са посмешище. Дет се вика, кефи се на каквото щеш, ама с едно на ум, щото иначе палячовщина.

Особено пък като става дума за опнент на позиция, а не за реални престъпления. не е като да не го казах. очаквам да бъде пропуснато поне още 7 пъти.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Delegat » Thu Feb 18, 2021 1:02 pm

Litz wrote:
Thu Feb 18, 2021 11:26 am

Цяла Великобритания на времето се радваше га Тачър умря, включително мн хора, които не са крайно леви.
Всеки има право да се радва или тъжи за кончината й, но фактите са, че тя спаси Великобритания в едни много тежки времена след няколко поредни леви правителства и макар методите й да бяха тип шокова терапия, без нея Обиненото кралство щеше да е в далеч по-лошо състояние.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Roland » Thu Feb 18, 2021 5:43 pm

Аз понеже не се имам за никакъв арбитър на нищо, само да вметна, че днес все още си свирукам от кеф, че Ръш Лимбау пукна :oops: :oops: :oops:
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests