Вицове и раздумки

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Вицове и раздумки

Post by coldie » Sun Jan 24, 2021 12:03 am

И някои простотии, каквито ги помня от едно време.

1. Срещнали се двама и единия попитал - абе защо всички ми викат " ко стаа кон", "как си бе кон", "какво правиш бе кон". И не знам защо така ми викат,И реших да отида на хиподрума,
- И кво, казал втория.
- Еми, кво. Втори.
....
2. Двама се срещали все в без 15. осем без 15, пет без 15, десет без 15. Единия винаги питал - коллко е часа, и другия му отговарял примерно пет без 15, А другия все отговарял - кой та е*а, признай си. И така няколко пъти. На втория, или четвъртия път втория попитал пак, колко е часа, и онзи пак без 15 и пак същото - кой та е*а, признай си. Но някъде около третата им среща въпросния се усетил и като го попитали, колко е часа, той казал шест без 10, а онзи му отвърнал - на моя Х*й да те обеся. Обаче се случило така, че пак се срещнали в без 15, и втория пак попитал, колко е часа, и онзи му отговорил - без 15, и пак му отвърнали - кой та е*а , принзай си. Обаче този път първия репликирал - Аз та е*ах, трай си.

...
3. Пак двама се срещали редовно, и единия пак редовно питал другия, гледайки една череша - абе това ябълка ли е или круша. И онзи всеки път се "хващал" и отговарял - круша и първия все му отговарял "да ти го намуша". И така няколко пъти с тази череша, но накрая се осъзнал човека и отговорил "ябълка" <- това не е и виц, а са ми го разказвали като реалност.

___
И сега малко раздумки, всъщност само три, които помня от едно много старо списание, където бяха публикувани около 15-20 подобни,
- какво е събрание на локви - колоквиум
- как се казва някой, който сере по 2 пъти - Бисер
и - как се казва някой, който краде от парите на леля си - паралелепипед.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Вицове и раздумки

Post by coldie » Sun Jan 24, 2021 5:53 pm

Двама съседи се засичали много често сутрин. Единия поздравявал - добро утро, а другия все му отвръщал - липсва ти калций. И така доста пъти. И накрая "нашия" решил да се прегледа и наистина се оказало, че му липсва калций. И се срещнали след два дни отново двамата, и вместо - добър ден, този път попитал - абе ти откъде знаеше, че ми липсва калций. - Ами просто жена ти ти слага рога от години, а още не са ти поникнали.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 12 guests