Играно напоследък

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Играно напоследък

Post by трубадур » Sun Aug 09, 2020 1:27 pm

Минах го, ебаси тъпия куест, определено досега най-калпавата простотия у ворфрейм, от друга страна ще зема да спра да подпитвам, ми ще си ръгам. Да си разцъкваш как ти дойде на акъла е силата тука. Оптималното разиграване е за другите геймъри, я сакам да си доклатя до Европа и да си крафтя офцата, дето се пада там... забравих й името :lol: нова ли еба ли я, въпросът е, че е бърза, а мен това ме густи най-много тука :mrgreen:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Играно напоследък

Post by Xellos » Sun Aug 09, 2020 2:30 pm

Е аз съм закучил на Нова баш Deadlock Protocol ако имаш предвид, там ще се чете щото имаш некви милисекунди за реагиране на бос механиката, иначе щи скъса трътката след сумати чистене на траш докат стигнеш до нея.

Иначе тоя Водния е най-забавния за игра досега откъм скилове. Ходиш си неуязвим и невидим кат локвичка и квото падне в нея се дави от дот-а, докат в другия край на стаята ги бие градушка от съседен скил и се веят тентакъли за вълшебен ръбест кеф.
Уви сложили са прагчета на некои врати да не мое се шмугна под алармите.

Ся минах неква тъпа поредица с гръцки гатанки, ма поне дава накрая всички елементи на Mirage фрейма, и тя изглежда забавна.
Мда да, аз от "предполагане" вместо да прочета ся загубих 3 дена да трия и да строя наново стаи в доджото щото нямах достатъчно коридори и ток планирани. Поне ресурсите ги рециклират, само по 12 часа строи наново та нема друга щета.
Просто да си бяха направили куестите като куести, щеше да е още по-добре тази игра. Валкирия бтв е бърза, тя пада без пари в един момент на части, щи хареса.

eps.JPG
eps.JPG (47.3 KiB) Viewed 3323 times
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Играно напоследък

Post by Xellos » Mon Aug 10, 2020 8:50 pm

Ше паузирам малко тия дни Фрейма, че пуснаха HORIZON Zero Dawn ся за за ПеЦе! :heart: :yay:
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Играно напоследък

Post by трубадур » Mon Aug 10, 2020 9:02 pm

Аз шех да съм дей уан, ама се запрех като видех, че нещата са не чак ред дет 2 ама доста спихната история откъм порт.

Иначе на ворфрейма съм само некви си... кво 3-4 дена далеч от нова, иби му и дома крафтене. Ма вече има достатъчно матриял и почнах да крафтвам всичко, дека видя. :mrgreen:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Играно напоследък

Post by Xellos » Mon Aug 10, 2020 9:21 pm

Абе ще я тествам утре, некви си 70 гигабайта ся само да се дотътрят. Толкоз чакане баси, се джитка некак.

Аз съм заредил ся по 2-3 дена да крафти един фрейм и некви 1-2 рисърча в доджото (прословутия фрии бот Helios), след тех мое да ме джойнеш там за безплатни неща квото дава да си купиш блупринтове. Кръстил съм я Senkotanc, лейм ай ноу ай ноу. :mrgreen:
Бтв има някои материали като аргона дето са само за определено време в инвентара и се разпадат и наново фарм, ма не е толкоз там иска по 1-2 бройки, ма само във Войд мисии го има.

Якият фрейм, с малко спойлери там след един ескорт. :heart:
Spoiler: show
Capture.JPG
Capture.JPG (403.01 KiB) Viewed 3291 times
Толкова е тъжно, че чак яко :D След 29:20 минута идиотите от корпуса :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=iPwivzu6HTA
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Играно напоследък

Post by трубадур » Tue Aug 11, 2020 3:31 pm

Xellos wrote:
Mon Aug 10, 2020 9:21 pm

Якият фрейм, с малко спойлери там след един ескорт. :heart:
Spoiler: show
Capture.JPG
чавляс, ко тва бре, червеното иде реч, бтв арт дирекшъна на тая игра дали не е имба, га нормален човекоид мяза на кръпка

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Играно напоследък

Post by Xellos » Tue Aug 11, 2020 5:03 pm

Мини Stolen Dreams, The Second dream и The the war whitin куестите и ще видиш ко що, да не спойля ся. Ма е яко, добавят още хаос в лудницата. Иначе да, сичкото дизайн е като разтопен восък или джуките на булдог плюскал майонеза в тая игра...
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Играно напоследък

Post by трубадур » Tue Aug 11, 2020 7:02 pm

Xellos wrote:
Tue Aug 11, 2020 5:03 pm
джуките на булдог плюскал майонеза в тая игра...
ареса ми как завоалирано викаш, че е бая вагинално вдъхновен

Ай хаф ънодер квесчън убачи.

Отде се падат тъпите блупринти на самите ворфрейми. Щото например тоя джуруляк у юпитер пръска само на валкирата чирвата, ама не и баш книжката с картинки, по които да се събера мършата. Та да, тва е въпросът.

Аз иначе се очертавам доста лейм - мое ли за 40+ часа да съм само ранк 5, срам ме фаща като се буам сред батковците и само търча по тях. Бтв, на ембер й хванах цаката горе-доле и спамя последното й умение да се кефя кат малко дете на фойерверките.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Играно напоследък

Post by Xellos » Tue Aug 11, 2020 9:20 pm

Aa man of culture as well. :D
Еми от Market-а ги има плановете срещу кредити май на самия фрейм, виж при фрейма кат избереш има опция да го купиш цял за кинти или само блупринта му. Тва да събираш 3-те чарка плановете мноо досада, иначе ти пуска по някоя част за стръв и инвентара е фрашкан с парчета. Има някои в лабораторията на Доджото дет се разучават само или само от куести.

Баси от 3+ часа съм оставил Horizon да оптимизира нещо си хардуера и още адвам брои процентчета... :shock: ""The operation may take a while" май ас.

Аз адвам добутах до мастъри novice gold ся. То много бавно дава това квото и да правиш, поне отключва нива на крафтене.
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Играно напоследък

Post by трубадур » Tue Aug 11, 2020 9:37 pm

Определено трябваше да си отцепим тема :mrgreen:

Инак златен си, то вярно, че в тая игра всичко ти е пред очите, ама толкова глупости са ти пред тях, че постоянно нещо ми убягва. Баси, в края на тая седмица ще юрам и валкирката и нова, лютеница брат.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Играно напоследък

Post by Xellos » Wed Aug 12, 2020 11:24 am

трубадур wrote:
Tue Aug 11, 2020 9:37 pm
Определено трябваше да си отцепим тема :mrgreen:

Инак златен си, то вярно, че в тая игра всичко ти е пред очите, ама толкова глупости са ти пред тях, че постоянно нещо ми убягва. Баси, в края на тая седмица ще юрам и валкирката и нова, лютеница брат.
Готово. Мня, така накуп ако ни прочете човек ще избяга с писъци... :mrgreen:
viewtopic.php?f=9&t=7112
:ninja:

lightning peregrine
Farmer
Posts: 58
Joined: Sun Dec 17, 2017 10:53 pm
Location: Sofia

Re: Играно напоследък

Post by lightning peregrine » Sun Aug 16, 2020 6:13 pm

Някой играл ли е новия тотал вар ?
Аз лично нямах интерес дори да я взема безплатно, все пак имам известен интерес в франчаиза и ще ми е интересно да прочета мнения.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Играно напоследък

Post by Martix » Sun Aug 16, 2020 7:27 pm

Не съм я пробвал още (не за друго, ами ме мързи да чакам да се дръпнат 16gb), но погледах малко стриймове на Troy и изглежда като стабилна 6/10 игра в която да убиеш 10 часа, да осъзнаеш че е супер еднообразна и с малко content, и след това да продължиш с живота си.
Не съм някакъв голям спец по тотал уарите (играл съм малко първия rome навремето и съм гледал клипчета и стриймове от други игри от поредицата), но за мен този франчайз Peak-на с warhammer 2 и след нея повече игри в серията не са нужни, освен ако не е пак някой crossover, или не направят warhammer 3 с още повече фракции и кампании. :mrgreen:
There are no rules! I'm gonna get you!

lightning peregrine
Farmer
Posts: 58
Joined: Sun Dec 17, 2017 10:53 pm
Location: Sofia

Re: Играно напоследък

Post by lightning peregrine » Mon Aug 17, 2020 1:23 pm

И моят опит е с Rome 1 и Warhamer. Малко съм играл и Empire, но спомените ми от нея са предимно бъговете.
Аз лично бих имал най-голям интерес към Empire 2 с всичките (или поне) повечето проблеми на оригинала отстранени.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Играно напоследък

Post by coldie » Mon Aug 17, 2020 7:50 pm

Не знам що си чеша езика със стари легенди, но поиграх пак малко Асасина. За годините си има уникален геймплей.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests