Сериалчета за всички, част IV

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by трубадур » Fri May 22, 2020 10:53 am

Почнах Frontier и е доста оле мале. Джейсън Момоав е много утепан милото и грам не може да играе тоя човек - къ мое да си 2 метра мускул и да си смешен. От друга страна младият красавец има присъствие, това, дето трябва да е злодей радва с мазност (въпреки че тука всички са боклуци и са мега сиви персонажи tm) попът и той ще излезе пич и все едно е от друг сериал и не знае как е попаднал тука. Визията се люшка между много евтина и бива. Действието поне е бързо и въобще не се ебават с глупости като пътуване в реално време. От англия до хамерика се скача с една сцена и после всички персонажи се намират през 2 храста у бая голям континент. Поне знаят какъв тип сериал са и не се пънат за повече.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Amelia » Fri May 22, 2020 11:42 am

Хаха, за русия млад злодеещ пич ли става дума, дето бил хубав? И аз си го харесвам и там има некъв шипинг потенциал с шотландската мацка. Иначе, нататък се появяват едни търговци на боброви кожи, дето са бая болни и слизести и кефят. Има и индианци, което за мен винаги е плюс. Като цяло е в гъзъ, но аз му се кефя щото е за Канада, а и тоя период от историята е интересна кочина.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by трубадур » Fri May 22, 2020 11:46 am

Не го знам кой е тва, младията главен пичага Майкъл еди кво си, дето тръгна да дири жасон момоа, за да спасява мацката си от бесилото, за него сричам. Бтв, капитанът на кораба също радва къв е пустиняк, ме не знам дали не му видеха сметката докато пикае :mrgreen:
Само първи епизод гледах и е долнопробие на макс, но съм готов да простя всичко за толкова бързо развитие и липса на протакане.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Amelia » Fri May 22, 2020 11:50 am

А, тоя главния мухъл, дори не го помня вече, лол. :lol: Все така долнопробен е нататък, да си знаеш.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by трубадур » Fri May 22, 2020 12:25 pm

Е те всички са некви червеи, той поне има харизмичка човечето, аз още не знам закво се занимавам с глупости и не почвам черните платна или квото там пада като гледам кви награди е взело и щу за епика се говори, че има вътре, па не е и вие двамата с алдим да не потвърдихте тва. Не знам щу народ страдат от такава нагласа, ама не започвам да се наслаждавам на нещо, което знам, че ще достави с кофите това, което търся, ми се занимавам с бледи копия и продукти, които са маргинално свързани с темата, която ме вълнува.

В случая ми се гледа костюмарско, епично, кърваво и диво и се занимавам с последни кралства (което май ще се окаже добро всъщност) и frontier.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by tigermaster » Fri May 22, 2020 12:42 pm

^Може да метнеш едно око на испанския сериал за капитан Алатристе, ама имай предвид, че свършва точно в нищото. Иначе е красив, с хубави костюми, готин главен герой, радващи битки и така нататък. Англоезичният превод на плъзналите из нета пиратски версии обаче е пълен потрес, та май е по-добре да не се пиратства. (Постарах се да докарам текста добре на български, като го фенсъбвах, обаче не знам колко е останало от оригинала.) Мисля, че го има в Амазон Прайм иначе.
Или това:
https://vimeo.com/ondemand/bornforthesaber
Купих го за десетина лева. Струва си.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Amelia » Sat May 23, 2020 9:52 am

трубадур wrote:
Fri May 22, 2020 12:25 pm
Е те всички са некви червеи, той поне има харизмичка човечето, аз още не знам закво се занимавам с глупости и не почвам черните платна или квото там пада като гледам кви награди е взело и щу за епика се говори, че има вътре, па не е и вие двамата с алдим да не потвърдихте тва. Не знам щу народ страдат от такава нагласа, ама не започвам да се наслаждавам на нещо, което знам, че ще достави с кофите това, което търся, ми се занимавам с бледи копия и продукти, които са маргинално свързани с темата, която ме вълнува.

В случая ми се гледа костюмарско, епично, кърваво и диво и се занимавам с последни кралства (което май ще се окаже добро всъщност) и frontier.
Плз не се настройвай за някакви гениални гениалности в лицето на Black Sails. Колкото и да е гениално в някои отношения, в други е абсолютна дупка. Но е доста красив сериал, с готини животни като Флинт и Чарлз Вейн в него и корабите и костюмите са доста на ниво, така че, да, земи го гледай вече.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Xellos » Tue May 26, 2020 10:09 pm

Хнъ, тамън да се зарадвам, че дебилите от Нетфликс ще популяризират Snowpiercer филма, а то сериал с неква раста по Нетфликски и драматичен трейлър. Дали изобщо да му дам шансче, някой загледа ли го тва? :ninja:
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by трубадур » Tue May 26, 2020 10:40 pm

Xellos wrote:
Tue May 26, 2020 10:09 pm
Хнъ, тамън да се зарадвам, че дебилите от Нетфликс ще популяризират Snowpiercer филма, а то сериал с неква раста по Нетфликски и драматичен трейлър. Дали изобщо да му дам шансче, някой загледа ли го тва? :ninja:
Бтв у нашия нетфликс го има филма. Това много ме дразни бтв, разбитата листа, зависи в коя държава си нетфликс може да е от пълна дупка до ебаси яката селекция. Иначе сериалът много е страх :lol: Ще го тествам тия дни заради Конъли, ама очакванията са дъно.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Amelia » Tue May 26, 2020 11:29 pm

Турете си VPN, пичове, и си гледайте Нетфликс от която държава ви скимне. Аз редовно гледам от американския, щото канадската селекция е чувствително по-малка. A наскоро си пусках Black Adder от британския (ужасяващо качество) и докато търсех ГитС:САК из нета за един приятел, го намерих целия на японския нетфликс с английски субс.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Claymore » Tue May 26, 2020 11:33 pm

Има го в нашия нетфликс Сноупиърсъра бе, Кселос нещо не е гледал внимателно :mrgreen:

VPN хубаво, ма тогава не трябва ли още веднъж да плащам такса?
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Amelia » Wed May 27, 2020 12:59 am

Еми плащаш си за VPN-a, но честно казано, тук и да сваляш неща от торенти ти трябва такъв (иначе интернет провайдъра почва да ти праща писма с легални предупреждения), така че е от най-добре похарчените у нас пари.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by tigermaster » Wed May 27, 2020 1:32 am

Нетфликс обаче се мръщят на VPN-и и банват доста такива услуги, та може би ако така и така ще плащаш за такава, направо да си спреш акаунта в Нетфликс и да си пиратстваш на воля. От Пиратския залив няма да те баннат за използване на VPN.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Amelia » Wed May 27, 2020 4:29 am

Факт. Но досега за близо 2 години ползване са ми блокирали само един от американските адреси, и аз просто смених града. Няколко месеца пробвах пак с оригиналния град и си мина като пич. Те добрите VPN-и също се ъпдейтват като почнат да ги блокират твърде.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by трубадур » Wed May 27, 2020 10:29 am

За момента HMA (hide my ass) на браузър, демек без кинчи също върши работа. И аз постоянно вися в американския нетфликс, щото там е имба просто, в сравнение с другите държави. Но да хубаво нещо е впн-а. Мизерия е само първото плащане, особено за кадърен, но за две години напред нещо от порядъка на 40 долара си е далавера (има такива, но доста отиват доста по-високо). В беге цени като го обърнеш разбира се е друга история.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 12 guests