Сподееееляй, народе

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by coldie » Thu Feb 27, 2020 4:50 pm

Не знам каква е тази крушка, купена е преди около 15 години и още не е изгоряла (да не и е уроки).

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by coldie » Thu Mar 12, 2020 7:38 pm


User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by coldie » Wed Mar 25, 2020 2:01 pm

Бях на път да науча почти перфектно английски чрез гледане на филми, сериали, клипове, лекции и прочее без субтитри, обаче в един момент започнах да мисля повече на английски, отколкото на български и това не ми хареса. Дори ме поуплаши малко.



User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by tigermaster » Fri May 15, 2020 2:27 pm

Баннаха ме от Кракд, след като уличих автора на това видео в използване на отрязък от изпиратстван камрип:
https://www.youtube.com/watch?v=0BG3FloMvOU
:yay:
Евала на хорицата, и без това единственото удоволствие, което получавах от тоя сайт в последните години, беше от това да ги плюя в коментарите под статиите.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by Claymore » Fri May 15, 2020 2:35 pm

tigermaster wrote:
Fri May 15, 2020 2:27 pm
Баннаха ме от Кракд, след като уличих автора на това видео в използване на отрязък от изпиратстван камрип:
https://www.youtube.com/watch?v=0BG3FloMvOU
:yay:
Евала на хорицата, и без това единственото удоволствие, което получавах от тоя сайт в последните години, беше от това да ги плюя в коментарите под статиите.
Ами че те уволниха всичкото си свестни писатели и актьори, нормално. Аз май още ги следвам във ФБ, което трябва да поправя и ми бяха изскачали от сегашните им неща... ами кликбейт, ма от лошия. Преди може да имаха кликбейт заглавия но самите статийки бяха яки, разните анимирани шортове или предавания като After Hours бяха безценни... ама да
Last edited by Claymore on Fri May 15, 2020 3:15 pm, edited 1 time in total.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by трубадур » Fri May 15, 2020 2:44 pm

tigermaster wrote:
Fri May 15, 2020 2:27 pm
Баннаха ме от Кракд, след като уличих автора на това видео в използване на отрязък от изпиратстван камрип:
https://www.youtube.com/watch?v=0BG3FloMvOU
:yay:
Евала на хорицата, и без това единственото удоволствие, което получавах от тоя сайт в последните години, беше от това да ги плюя в коментарите под статиите.
аз тва отдавна мислех, че е загинало, бтв един от тупаните пише за Джон Оливър в момента, та да определено кадърните отдавна напуснаха кораба, спрях го нейде тоя период 2011-2014 че не помня баш и до днес не се бях сещал, че съществува. Направили са ти услуга :metal:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by tigermaster » Fri May 15, 2020 3:50 pm

^Вярно е.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Сподееееляй, народе

Post by Martix » Fri May 15, 2020 4:24 pm

Мда, доста е западнал кракд в момента. Едно време почти половината контент ставаше за консумация, а сега е по-скоро 15% от контента. Все пак отвреме навреме се появява някоя яка статия, я seanbaby ще се завърне да ни огрее с едната си статия на 6 месеца, я някой друг ще сервира готин пън. Става все още кракд, но вече е доста по-лесно за дроп.

Честито за бана иначе, явно си по-неудобен за управляващия им режим от стотиците секс и/или work from home ботове, които са плъзнали из комент секциите им.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Сподееееляй, народе

Post by Marfa » Tue May 26, 2020 12:43 pm

Хора, изкарах великолепен уикенд на село. Забито село в провадийска околия, казва се Бързица. Съседка ни беше голяма художничка, Стела Кенфилд, известна с акварелите си. Българка е, бягат на запад през осемдесетте, като овдовява, се жени за американец, но той е починал миналата година. Има къща там и невероятни картини и е невероятна като цяло. Аз бях в отстрещната къща с дъщерите на Котарака Румен! В една малко по-отдалечена къща имаше други приятели, те пък имат три осиновени момиченца. Та! Празнувахме 24 май! Синът на домакините, който е в четвърти клас и свири на виола, свири "Върви народе възродени". Майка му, баща му, браточедка му, трите момиченца, техните родители, художничката, гостенката ѝ госпожа Рада - тежка варненска аристокрация и учителка по френски в езиковата - и моя милост сформирахме празнично шествие и обиколихме селото на шир и длъж, като пяхме с цяло гърло! :D Фалшиво, ужасно, ама много готино. А преди това ходих с домакините на разходка в дъбовата гора и имаше поразено от гръм дърво. Надишах се с уникален въздух, нагледах се на провадийски гледки с тоскански привкус, сяхме жасмин, търсихме котка, която се оказа, че спи в барчето и ни наблюдава как я търсим, накрая чак намерихме и паяк вълк, дето се оказа, че е родствен с тарантулите и е приблизително толкова голям! :o

ИСКАМ ПАК!!!!!!!!!!!!!!111

Опиумен мак:
Spoiler: show
mak.jpg
mak.jpg (155.71 KiB) Viewed 3161 times
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Сподееееляй, народе

Post by Marfa » Wed May 27, 2020 4:06 pm

А, да... И глътнах една мушичка, докато пеех Върви народе възродени. :? Но не съм я карала да ми влиза в самата уста!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Amelia » Wed May 27, 2020 8:34 pm

Марфе, радвам се да те видя в добро настроение след всичкия стрес. :heart:
Дано по-често ти се слуват такива позитивни неща.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by coldie » Sat May 30, 2020 1:29 pm

А, не не, гледал съм достатъчно много клипчета с висш пилотаж, най-добрите в света и прочее, ама такова нещо не бях виждал. Това, накрая на видеото направо ме утрепа.

User avatar
TheGrimReaper
Sorcerer
Posts: 408
Joined: Fri Apr 13, 2018 1:15 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by TheGrimReaper » Sat May 30, 2020 3:38 pm

Тук времето се оправи най-после след всичките дъждове, които се изсипаха и ниските температури, все още не са вдигнали забраната за свободно движение насам-натам, но можем да излизаме на разходки, като сега вече можем да ходим и при други домакинства от селото :)

Image

Image

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 16 guests