Сподееееляй, народе

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by Xellos » Tue Nov 26, 2019 5:28 pm

Деба и конюнктивита. Софтакорт-а има ебаси изчанчения дизайн на опаковката за капане на некви си 1-2 капки. Кво им пречеше да е нормално шишенце като Моксифлоксан-а. И без това е достатъчно тегава процедурата на доближаване на неща до окото :facepalm: :unsure:
:ninja:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Сподееееляй, народе

Post by Marfa » Wed Nov 27, 2019 9:20 am

:cry: Ники, потърси офталмосептонекс или нещо подобно по аптеките, мн е добро. Ама зависи от конюктивита де. Мен като ме тресна преди две години, две седмици бях сляпа като прилеп. Очният ми изписа и някакви антибиотични капки, че и кортикостероидни имаше, беше отврат. :heart:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by coldie » Fri Nov 29, 2019 6:24 pm

Днес се запознах с 33-годишен мъж, които не изглежда никак глупав, но не знаеше какво е "кохерентност".

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by Xellos » Fri Dec 06, 2019 2:05 pm

фейса е*а мамата и на именните дни, ма поне спасява за рождените дати дет никой не помни.
received_429134904638364.jpeg
received_429134904638364.jpeg (29.75 KiB) Viewed 2995 times
:ninja:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Сподееееляй, народе

Post by Moridin » Fri Dec 06, 2019 5:22 pm

Ха честито, машино! И на тебе, и на сички останали тук дето рибеят :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Litz » Tue Dec 17, 2019 3:34 am

Имаме някакъв перверзник от няколко години, който се мотае около сградата. Само обикаля по нощите и гледа хората в женските апартаменти кво правят и мастурбира. Звъняли сме на полиция, тоя е някаква ултра светкавица и избягва за секунди. Отдавна го нямаше тоя перверзник, та и не си спусках щорите, щото сутрин трудно се събуждам на тъмно. Ениуей, днес излизам от банята след душ и тръгвам да се оправям и го виждам на прозореца да мастурбира :shock: :shock: :shock:

Почвам да лазя, гася лампите и отивам до телефона. Звъня на полицията да ги информирам, вдига ми някаква селска празноглава квачка и почвам да й обяснявам, за тоя кво прави, как влиза в двора, как мастурбира, как този го прави това от 3 години да го еба, и тая идиотка, на която и пожелавам всичко най-гадно да й се случи, ми вика "2 часа е, пуснете си щорите и си лягайте, вие кво правите будна по тва време. Случаят за мен е приключен. Чао" :shock: :shock: :shock: :shock:

Такива нагли и некомпетентни пачаври си мислех, че ги има само у бегето, но тва беше втф. Най-смешното е, че в момента съм по-бясна на тая отколкото на перверзника.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by Claymore » Tue Dec 17, 2019 3:37 am

ACAB
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Amelia » Tue Dec 17, 2019 5:11 am

Пусни официална жалба - това е недопустимо. За чикибоеца просто неам думи... Тракни му една снимка ако успееш да си стигнеш до телефона навреме.

Ебаси, кви лица бродят по тая планета, не е реално.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Litz » Tue Dec 17, 2019 9:10 am

Аз търсих снощи как, но беше почти невъзможно, а днес трябва да оправям багажи че отивам в България. Самата телефонистка беше мега груба. Сериозно имах чувството че с българи говоря. Освен това аз предвиф ШОКА от това да видя как некав идиот си бие чекии докато се обличам ОЧЕВИДНО е че не съм извадила най-добрия немски, но тая крава не ме остави да се изкажа, което допълнително ме спъна.

Освен това според мен поне, спусни си щорите и ко правиш будна в 2 часа, са по-сексистко изказванене от сама си си виновна, че носиш къса пола...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Сподееееляй, народе

Post by Marfa » Tue Dec 17, 2019 2:45 pm

:shock: Човек, квото вика Амелито. Заеби, че се прибираш в България. Раздухай го тва. Напиши пост о фейса и ги тагни. Напиши официално оплакване! втф, честно?!

Ама има нещо много бъгаво и в Германия. Сега например, нали бях на гости в Хамбург при една приятелка от детинство. Та тя има дъщеря, тийн, която обаче е с огромен бюст. Много красиво момиче, слабичка, фина, кръстче като на Скарлет О'Хара, обаче, нали... И това я кара да се чувства неудобно, отделно, че вече има болки в кръста, а бе тръгнала е към дискова херния. И има възможност да се оперира по здравна каса, само че първо случаят ѝ трябвало да мине през лекарска комисия. Съставена от трима мъже. Които излизат със становище, че щом не страда от психически травми, получени вследствие на булинг вследствие на природните си дадености, в общи линии дгд.

Детето е рядко свястно и е много умна, та им спретна уникално писмо, а майка ѝ сега ще пише и до Шпигел. И много ми се смяха, като заподозрях въпросните чичаци в българство. Оказа се, че не са. Некви местни са. Което ще рече, че за простотията и грубостта граници няма. От което пък съвсем кофти ми стана.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by трубадур » Tue Dec 17, 2019 6:20 pm

Освен тва @Litz където ги наакаш, давай с точни часове и дати. Предполагам ти не си си записала разговора, но в тяхната система трябва да го има. Доста бързо ще я издирят момата. Щото както викаш, тва е по-зле от да питаш девойката с какво е била облечена. Пълна фантастика е тая патка, която ти е отговорила. И тва си сигурна, че е на 112, а не рандъм номер, зад който се крие най-смотаната женица на тая планета...
За плътския любител - това си остава едно от нещата, които ми е трудно да повярвам, че съществуват.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Litz » Tue Dec 17, 2019 7:10 pm

Гледах им формата за оплаквания и Бах мааму. То трябва да си дам физическия адрес, куп документи и некви такива неща и това е доста безумно. Кореспонденцията ще е праисторическа демек по пощата и някак си не ми се занимава. То принципно ако викнеш полиция в Германия трябва да ги чакаш и да им обясниш защо ги викаш.

Смисъл дори да бях тъпа откачалка тип Геудрун (немското Карън) дето звъно за щяло и нещяло, начина по който тая говореше с мен беше мега груб и искаше да ме разкара.аз и викам тоя го прави тва от години и че нещата са сериозни, и тая ми вика случаят за мен е разрешен това е несериозно. Лягайте си. А и обяснявам, че той е в двора а не на улицата и ми тресна телефона. Аз на 110 звънях. Всъщност дори прозореца ми не беше открит напълно, а само една малка 30 см пролука колкото да влиза светлина сутрин.

Ходила съм в полицията преди години специално за тоя на крак, те ми казаха свържете се с отговорниците на сградата. Свързвам се с тях то е за полицията. Звъним им често и тоя още не е заловен.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Amelia » Tue Dec 17, 2019 10:58 pm

Значи, понякога ги разбирам американците с манията им да се зариват с оръжия. И ние преживяхме някви ужаси с безумно полицейско поведение преди години, като ни откраднаха колата. Не подадохме жалба в крайна сметка, щото ни намериха колата доста бързо и наистина искахме да оставим тоя експириънс в миналото колкото се може по-бързо. Но може би трябваше. Некадърността е навсякъде и мисълта, че животът ти зависи от тея е леко ужасяваща. Аз се опитвам да си я мисля колкото се може по-рядко тая мисъл, щото иначе не се живее лесно. Това, че и Германия е клоака ми разбива сърцето. Имам нуждата да знам, че поне една държава на планетата прави нещо както трябва, ама явно ще си остана с wishful thinking-a.

@Litz ако пак ти говорят по този начин, наистина се опитай да си потърсиш правата. А междувременно се чудя не можете ли да сложите някоя секюрити камера да записва вилаета? Ако му хванете мутрата на кадро, може да успеят да го идентифицират и да си го приберат.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Litz » Wed Dec 18, 2019 12:25 am

Не знам с немската полиция, които все пак са доста по-адекватни от американците, щото поне са в добра физическа форма и не стрелят наляво и надясно не съм имала проблеми дося въпреки че имат странни правила. Примерно, ако аз виждам как некви се млатят на улицата, ако реша да звънна на полицията да направи нещо по въпроса аз трябва да СТОЯ И чакам полицията на място, за да не си изпатя. Щото полицията мен може да ме погне. Имаше даже подобен случай, дето некав беше викнал полицията че бият някакъв и беше избягал и накрая полицията беше арестувала този, който им се е обадил :lol:

Та за тва примерно, много рядко хората звънят на полицията когато видят някакви агресивни изпълнения навън, щото никой не иска да седи до некви идиоти дето се бият. И да застрашваш собствения си живот.

Освен тва ясно е, че се занимват със спешни случаи, ни тва супер грубо и праволинейно говорене и ксенофобията на въпросната, когато се запъвах некви думи, щото умирах от страх в тъмното и мозъкът ми беше тотално изключил не помага.

Днеска разказа на един колега за тва и той ми каза как някакви негови приятелки германки, си били у тях и някакъв перверзник се качил на терасата почнал да си бие чекии нашите звъннали на полицията и ония им казали, че тоя не ги застрашавал щото нищо не им правил на тях всъщност и просто да отидели в друга стая. ВИкам си, въпросните германки със сигурност са успели доста по-кохерентно от мен да се изразят, та след като тях са ги отрязали. Говорих си днес с германци по повода и те ми казаха, че това не се счита за имърджънси и полицията не може да направи нищо, защото дефакто въпросният нищо не ти прави физически на теби въпросът се разрешавал лесно с пускане на щорите.

В същото време обаче идват с камиони и с доста сили арестуват диларите на риган, които дилари по отношение на жените са убер пичовете и вършат повече работа от полицията.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Amelia » Wed Dec 18, 2019 4:06 am

Дилърите на кво??? :shock:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests