Crazy Ex Girlfriend

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Ghibli » Sun Sep 15, 2019 10:45 am

Лична драма:

(сори за офтопика, обаче Роланд тук го написа, сърдете се на него)
Roland wrote:
Sat Sep 14, 2019 11:55 pm
Сори, толкова ми е акълът, ама все очаквам, че ако си добронамерен към някой, който те мрази в червата, той ще те третира нормално. Ама не, pettiness is too petty.
Изградил си си някаква ментална защита, според която аз те мразя и съм дребнава и злобна, затова се отнасям лошо с теб. Не, ТИ си агресивен и неприятнен в постовете си, затова ти РЕАГИРАМ по начина, по който ти реагирам. (Между другото, този стил на подчертаване на думи с главни букви, който копирах току-що от теб, е също супер-дразнещ, ако не знаеш. Генерал очевидност: главните букви са крещене.) Да цитирам пак какво ми написа преди да ти вляза в тона:
Roland wrote:
Sat Sep 14, 2019 8:45 pm
Знам, че подхождаш с огромна доза враждебност към всичко, което пиша
Това просто не е вярно. Ако не пишеше високомерни и често агресивни постове (справка - отношението ти към Доктор Хорибъл, Драгън, Колди и, не на последно място, мен) с главни букви насред тях, нямаше да ти се дразня. Отношението ми към теб е пряко следствие на това, което ти пишеш.
Та, горното е лъжа и агресия - не, не знаеш с какво подхождам, и не, нямаш право да ме окачествяваш по този негативен и обиден за мен начин.

Вторият момент в проведения между нас разговор бяха ненужните ти обяснения, несвързани с конкретно обсъжданото нещо, за това откъде идвал расизмът. Обяснения елементарни, които ти счете за нужно да ми изсипеш, все едно съм бавноразвиваща се. На която простотия аз ти отговорих с
В момента ми SJW-сплейнваш расизма :mrgreen:
опитвайки се да запазя някакъв хумор и лекота в ситуацията, обаче ти изобщо не се осъзна. Вместо това продължи да захождаш от горна позиция, вкарвайки гениалното
Roland wrote:
Sat Sep 14, 2019 9:03 pm
Аз нямам за цел да спечеля форумен спор, а да обясня сложни социални процеси
В превод: не ме интересува ти какво ми говориш и какво се обсъжда в момента, аз съм тук, за да просветя вас, невежите туземци, за тия елементарни неща, които вие явно не разбирате и имате нужда да ви се повтарят отново и отново.

Ами, каквото повикало - такова се обадило.

Толкова за моята "злоба" и "дребнавост".

Поне нещо положително имаше от цялата работа и то беше това :
Roland wrote:
Sun Sep 15, 2019 12:59 am
понеже ме заринаха със злоба по-рано днес (не ти, споко, ти си невинна жертва на фрустрацията ми, за което се извинявам), наистина мисля, че стига толкова вече от тоя спор.
О богове, ти млъкна! Знам, че е само за малко, но пак е нещо.


Между другото, показателно е, че пасивно-агресивно ме споменаваш в поне две абсолютно несвързани със ситуацията теми, без да ми отговориш директно там, където сме водили диалог, и в същото време мен ме обвиняваш в злоба и пасивна агресия (за който не е чел по-рано, това беше същността на предишния ни разговор с Роланд - че аз съм пасивно-агресивна. Понеже спрях да си мълча на неговите нападки, вече съм ъпгрейдната до злобна и дребнава.)

/Лична драма :twisted:
Last edited by Ghibli on Sun Sep 15, 2019 10:52 am, edited 1 time in total.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Amelia » Sun Sep 15, 2019 10:50 am

O ffs.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Ghibli » Sun Sep 15, 2019 10:53 am

:unsure: :dunno:
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Martix » Sun Sep 15, 2019 11:34 am

Грешна тема, прехвърлете си драмите в темата за пратчет или филми или която там тема днес попадне под обстрела на SJW батареите. Тука се обсъжда сериала!

Та, гледах първи епизод на това преди няколко месеца, песните бяха невероятно добри за нещо, което не бях чувал преди това, но главната героиня нещо ми полази по нервите, ще го пробвам пак като приключа с бъфи след година две (one big series at a time + doctor who :metal: ).
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by трубадур » Sun Sep 15, 2019 11:47 am

Бидейки селска клюкарка, айм енджойнг ит, а и чесну, не е като джибълса да няма основание да отговори и тук... след като рол беше привикан и некак си между другото докара и останалите теми, с други думи лиц е виновна, задето урочаса темата :hihi:

май има някакъв проблем у форома, оти не мом ги споменавам орицата и затва изнасилените наименования :mrgreen:

ъ.... по темата - сериалът има ебаси песните, браат, но пак ще се повторя, 40+ минути за тоя тип история на епизод ги усещам всеки път

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Litz » Sun Sep 15, 2019 1:01 pm

Гледай Fleabag тогава.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by трубадур » Sun Sep 15, 2019 2:01 pm

Прочетох за флийбаг още първия път, бая време има преди да стигна до него, ако и въобще :mrgreen:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Litz » Sun Sep 15, 2019 2:15 pm

Баце 4 часа са макс. Оливия Колман и Андрю Джаксън са велики. А Фиби е няква женска версия на Мартин Макдона.

Аз искам @Amelia да почне девицата. Там нещата като финансово състояние, образователна система в САЩ, immigration въпроса са представени по доста готин начин. Всъщност девицата е една от причините Рейчъл да не изгуби надежда за сериала и като е видяла, че такъв сериал е бил по CW е решила да пробва там.

Рейчъл между другото някак ми напомня на Раят Рейнолдс и бих искала да ги видя в нещо заедно.

Btw, молба към @Moridin ако темата избие на лична драма, да отцепи драмата, като аз му обещавам, че 6 месеца няма да спомена Лорънс и Йохансон, а иоан ги направя може да ме банне. :mrgreen:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Roland » Sun Sep 15, 2019 5:40 pm

Няма да избие, споко.

Аз не знам писах ли го това тук, но преди време гледах първия епизод и единственото, което ми е останало от него, е “ass blood” :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Litz » Mon Sep 16, 2019 3:01 pm

Ass blood е култува реплика.

Вижте ква е идиотка https://youtu.be/r93Ci8AfF9U :heart: :heart: :heart:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by penzata » Mon Sep 16, 2019 10:12 pm

Втори сезон е куджа отвратителен драг. От една страна е готино, че целият няма обща тема и е бая разпилян, точно като на Ребека бръмците, но от друга страна си е мъчение да се гледа, а е само 13 епизода.

Да, Натаниел е готин пичага и пооправя що-годе гледаемостта на последните няколко епизода, но за мен спасителната лодка на този сезон е песента за урагана Санта Ана в 11 епизод (до който съм и стигнал, де), която счупва воусъмнесметъра: https://www.youtube.com/watch?v=Z4qvpHZzZGI. :yay:
Виндъджията е най-якият бритчед в тоя сериал. :heart: Жалко, че го има само в този епизод. Целият сериал щеше да е доста нива по-нагоре, ако бритчедът участваше във всичките епизоди.

Image
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Litz » Tue Sep 17, 2019 12:05 am

@penzata дори да не му се изкефиш, евала пе гледа нещо дето е тотално различно от тва дето гледаш обикновено. Доста малко мъже му дават шанс, така че моите адмирации :metal:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by penzata » Tue Sep 17, 2019 8:48 am

Тотално различно изобщо не е, защото аз гледам и харесвам мюзикъли, а и "обикновено" гледам абсолютно всякакви чикии. И не знам какво означава "да му се изкефиш" - щом съм преполовил сериала, явно ми харесва, не е задължително това да е подплатено с телешки възторг.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Litz » Tue Sep 17, 2019 8:51 am

Аз тука го хваля той гледай го :roll:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Amelia » Tue Sep 17, 2019 9:26 am

:lol:

Александър го гледаше с омерзение, но си го догледа като пич. :lol:

Санта Ана песничката е супер и не съм си я сложила в списъка, само щото е разпиляна из епизода. Той целият епизод всъщност е супер важен за феновете на Натаниел х Ребека, към които аз тотално спадам, и съм си гледала сцени от него неколкократно. Also, Let's Have Intercourse. :heart:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests