Crazy Ex Girlfriend

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by трубадур » Wed Aug 21, 2019 10:08 am

Amelia wrote:
Wed Aug 21, 2019 9:56 am
трубадур wrote:
Tue Aug 20, 2019 1:23 pm
Moridin wrote:
Tue Aug 20, 2019 1:16 pm
и с прекрасните си гърди
do tell more
Поздрав и за двамата:
https://www.youtube.com/watch?v=aZx5zfkG6oU
дат уаз бютифул, мен

доста кечи песнички има в това нещо

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Litz » Wed Aug 21, 2019 4:01 pm

Специално за @трубадур нещо на Рейчъл извън сериала
https://m.youtube.com/watch?v=3sQEb9TSACY

А и забравих една от яките песни на Джош
https://m.youtube.com/watch?v=PMY0MTTv16E

И тва което беше споменато с cocksurednessa
https://m.youtube.com/watch?v=FcmErbAsI7I

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by трубадур » Wed Aug 21, 2019 4:09 pm

ще я чекна у спотифая, ако я има, от друга страна това е толкова пеге, че простак кат мене въобще не може да се впечатли, но отрядът зад мацката, дека й баса бийтовете го бива.

зачеркни тва, просто й бозам канала, ама доста джазови песни бе :ninja:
требе малко повече джиджи биджи и чалга, но тия песни "виж кво направих, въпреки че никой не го е искал от мене" са сладки дори без да знам контекста

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Amelia » Wed Aug 21, 2019 11:31 pm

Абе аз все пак пледирам хората с пенис във форума да му дадат шанс на това, щото е яко, въпреки че принадлежи към жанр, който хората с пенис обикновено не гледат. То и аз ги избягвам тея жанрове, ама ето на, изгледах целия сериал. То всъщност Крейзи-то е деконструкция на доста от ромком клишетата, които не мога да дишам и заради които не гледам ромкомки, така че си заслужава дори само за това. И другото е яко направената психология на главната в 3ти и 4ти сезон. Пичеве, рядкост са тоя тип заглавия, земете си преодолейте предразсъдъците, за да видите некъв свестен пример на феминистичен сериал. Всеки има нужда да види нещо такова.

Бтв, @Roland според мен би му се изкефил доста, така че го тагвам тука, за да му обърне внимание.

Аз сега си зачетох некви фикове с Ребека и Натаниел, щото имам нужда от още.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Litz » Wed Aug 21, 2019 11:32 pm

@трубадур обвинявай Showtime, щото началните идеи на Рейчъл, Адам и Джак са били много не пеге.

А вие решихте ли кой ще пише ревюто, щото аз бих прочела и две ревюта и от мъжка и от женска гледна точка.

Бтв относно репрезентацията исках да вметна, че тва е изцяло по настояване на Рейчъл Блум и е доказателство, че стига да искаш и да имаш идеите как да репрезентираш нещата се получават, а ако не си наясно да ходиш и да се допитваш до специалисти как да го направиш. Тва относно Хъфпост дето защитават на Лина Дънам white supremacy Brooklyn-a, как тя не била виновна за липсата на репрезентаций в Бруклин, а някой мъж бил. И повечето проблеми са наистина добре рисърчнати, а не като при Раян Мърфи в Глий дето тоя си ги хвърляше така рандъм проблемите, че се стигна до тва черна транс жена да катфишва бял хетеро джок.


Страхотна е просто Рейчъл и е супер готина и по интервюта.

Надявам се, да има още проекти и като актриса и като криейтър, и да я награждават и номинират, щото е грехота :mrgreen:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Amelia » Thu Aug 22, 2019 1:41 am

@Litz , що не вземеш ти да напишеш ревю като гостуващ автор? Познаваш материята и жанра много по-добре от мен, а и с творчеството на Рейчъл Блуум си доста по-запозната.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Roland » Thu Aug 22, 2019 8:01 am

Аз гледах първия епизод и много ме изкефи преди няколко месеца, просто не съм стигнал ДП тоя сериал още.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Litz » Thu Aug 22, 2019 9:04 am

Amelia wrote:
Thu Aug 22, 2019 1:41 am
@Litz , що не вземеш ти да напишеш ревю като гостуващ автор? Познаваш материята и жанра много по-добре от мен, а и с творчеството на Рейчъл Блуум си доста по-запозната.
Щото ти си авторитет :mrgreen:

И ми се струва, че ревю от гледната точка "Аз не понасям ромкомки, ама гледайте го" е по-надъхващо от тва на човек дето (иронично) е избозал всички CW сериали. Щото аз трудно мога да селна тоя сериал, с това име, бидейки мюзикъл, по the CW, от създателката на 27 рокли и Дяволът Носи Прада. Tough sell e.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Demandred » Thu Aug 22, 2019 2:25 pm

Аз мисля да пиша ревю, а по принцип гледам само ромкомки, правени преди 1965 г. :)
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Amelia » Thu Aug 22, 2019 9:24 pm

OMG, авторитет съм била! :lol:

Мерси за его бууста, ама наистина, като опре до тоя тип заглавия си нямам и хал хабер от нищо. Един фен като теб, наясно със SJW проблемите в медиите, може да напише много по-смислено нещо от моето: "Бе не е баш ромкомка, избива на деконструкция на ромкомките от малкото, което знам за тях." То това е от заглавията, по които могат да се пишат есета, ама Дем със сигурност ще даде балансирано и много по-консистентно с женската гледна точка мнение от това, което няква мъжкарана като мен, дето наистина отвъд менструацията наистина си е някъв дюд там. Ако искаш пробвай да драснеш нещо и ние ще помагаме.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Litz » Fri Aug 23, 2019 12:21 pm

Май не ща. Лол.

Сериалът е и добра репрезентация на идеи. Примерно аз ОБОЖАВАМ тва че Пола е майка на тийнейджъри, която борави с технология ултра добре. Щото ми е писнало от тва да гледам родители да не таят нищо за технологиите и да гледам хора на по 35-40-45 дето нямат идея как са включва компютър ебаси. И как това е СМЕШНО. Несериозно е, хора. Тва не са някви бейби бумъри дето не знаят нищо, а са отраснали с тея неща.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Xellos » Fri Aug 23, 2019 1:08 pm

Аз го зарезах засега, ту мъч ми е хиперактивността там. Изобщо как още не сме изчезнал вид не знам...
Amelia wrote:
Thu Aug 22, 2019 9:24 pm
OMG, авторитет съм била! :lol:

Мерси за его бууста, ама наистина, като опре до тоя тип заглавия си нямам и хал хабер от нищо. Един фен като теб, наясно със SJW проблемите в медиите, може да напише много по-смислено нещо от моето: "Бе не е баш ромкомка, избива на деконструкция на ромкомките от малкото, което знам за тях." То това е от заглавията, по които могат да се пишат есета, ама Дем със сигурност ще даде балансирано и много по-консистентно с женската гледна точка мнение от това, което няква мъжкарана като мен, дето наистина отвъд менструацията наистина си е някъв дюд там. Ако искаш пробвай да драснеш нещо и ние ще помагаме.
Мдам, ако постовете на Амелия бяха изразени с гифче :mrgreen: :heart:
http://66.media.tumblr.com/a135c265736e ... o1_250.gif
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Amelia » Fri Aug 23, 2019 6:25 pm

Ахахахахахахаххаха, откъде го изкопа тоя гиф бе??? :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Xellos » Fri Aug 23, 2019 7:31 pm

Е то тоя гиф е из нета от години, ма ся просто си е на правилното място :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Moridin » Fri Aug 23, 2019 9:36 pm

Епика :mrgreen:
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests