Destiny

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Post Reply
User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Destiny

Post by penzata » Thu Jun 20, 2019 1:03 pm

Roland wrote:
Wed Jun 19, 2019 8:49 am
penzata wrote:
Wed Jun 19, 2019 3:14 am
Аутоеймът е най-голямата тъпня, която може да се използва за шутър. :ninja:
Глупости пълни. Геймпадът не е способен дори частично да достигне прецизността на мишката, ауто-еймът е абсолютно задължителен за конзоли. И бтв не се усеща въобще.
Естествено, че нищо не може да бие мишката, но има една камара геймърски геймпади със страхотна прецизност на стиковете, за да нямаш нужда от аутоейм, който не само че видимо се усеща (сега, за Дестини не знам, ама надали е по-различен от другите игри), а и обезсмисля целия фън на шутърите.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Destiny

Post by трубадур » Thu Jun 20, 2019 1:12 pm

Кои ще да са тия една камара, щото освен тоя на Валв, плейстейшън и ексбокса контролерите са доста НЕ правени за шутъри (а тия 3-те са най-добрите на пазара). Но аз гледам от точка на компетътив неща, просто рейнбоу шестицата, це ес, оувъруач и т.н. са бая мъка без мишка. Неща като дестини и бордърлендс, а и въобще всяко ПвЕ пуцаница си е в реда на нещата. Даже има стриймъри, които дерзаят на пеце и са с контролер специално на тия 2 игри. И май нямат аутоейм, та неам идея кой от вас двамата е по-прав за нещо, което няма значение. Щото за мен конзолите са загуба на време, няма по-неудобно нещо от контролер и въобще пеце мастър расата ми е спирит анимъла. :mrgreen:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Destiny

Post by penzata » Thu Jun 20, 2019 5:07 pm

ПеЦе-то си е класика, но с плейстейшъна ми е по-мързеливо. :mrgreen: А, ако свикнеш с контролер, си е баси яката размазвация. Аве, контролерът си е лъв. :heart:

Иначе, за пе-ес четворката съм с Nacon Revolution Pro Controller и мога да ти кажа, че е лудница. :metal: Певепе не съм пробвал, но Кол ъф Дути 3, Бордърлендс, Биошок, Прей и Волфенщейнеца се бъцат доста здраво с контролер, че и бая хедшоти падат. На Ънчартед е по същия начин, пак без аутоейм. Ся, разбирам хората защо го ползват, но мен направо ме прикинва от скука.


п.п. рейзърските контролери не ги знам как са. :ninja:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Destiny

Post by Roland » Thu Jun 20, 2019 6:14 pm

С мишка и клавиатура не можеш да лежиш на дивана и да пиеш бира :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Thu Jun 20, 2019 6:41 pm

Аднах ви в батълнета, ама уикенда ще се мерна там. :(

Е има и безжична мишка и клавиатура, то и контролера не се държи с 1 ръка. :roll:

Хаха, 10 епизод на One Punch днес, Кинг и Сайтам бичат на конзолка с класическото consecutive low kicks дето всеки го прави на тупалките в началото преди да почне да натиска всички копчета едновременно със всичка сила! :yay: :heart:
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Mon Jul 15, 2019 9:44 am

Мдаа, тия дни има време за джиткане и заради скапания бъг, дето така и не са си оправили "Gunsmith faction reward glitch" във фермата ръшнах малко Титана да стигне до втората база на края на кампанията. Не ме радва колкото уорлока, макар с огненият чук да почна да става як.

Падна ми от енграмите "Sunshot" което е баси чиитърското оръжие. :heart: :heart: :heart:
Spoiler: show
Image


Почвам да се замислям като се преместят септември от скапаният батълнет дали няма да имат някоя промоция и да се ръсна и за форсейкъна. :ninja:

Много е дразнещо, че само по 1 парче жълта броня или оръжие може да се екипира. :<
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Destiny

Post by Roland » Tue Jul 16, 2019 1:54 pm

Е те за това са толкова уникални, за да трябва да избираш. Иначе Съншота бива, макар че има много други по-добри хенд кенъни - the Malfeasance, Thorn, Ace of Spades, моят любим Crimson, който стреля на пулсове от три с вертикален откат, така че ако целиш в корема, третият куршум винаги е хедшот...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Wed Jul 17, 2019 9:05 am

Да бе, гроздето ми е кисело :) Не е само при тях така с епиците. Е, със сигурност има по-добри оръжия, ма за без пари толкоз.
Не виждам почти хора с лъкове, интересно дали стават, ама трябва да си платя за тях за да пробвам. :oops:
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Destiny

Post by Roland » Wed Jul 17, 2019 2:59 pm

Xellos wrote:
Wed Jul 17, 2019 9:05 am
Да бе, гроздето ми е кисело :) Не е само при тях така с епиците. Е, със сигурност има по-добри оръжия, ма за без пари толкоз.
Не виждам почти хора с лъкове, интересно дали стават, ама трябва да си платя за тях за да пробвам. :oops:
Лъковете са МЕГА! Комбо от хемд кенън демидж, снайпер далечина, и фюжън зареждане.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Sat Jul 27, 2019 7:47 pm

Мда, изръшках до 30 левъл квото можеше за 3-те героя да ги видя. Нападаха разни благинки в процеса, да живеее общия инвентар, ама другите освен уорлока е тегавиня до тоя левъл. Хънтъра просто няма читави скилове още. :(. Да се премести играта след 17.09 и ще се дебна за намаления на форсейкън в стиим. :heart:
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Destiny

Post by Roland » Sat Jul 27, 2019 11:10 pm

Xellos wrote:
Sat Jul 27, 2019 7:47 pm
Мда, изръшках до 30 левъл квото можеше за 3-те героя да ги видя. Нападаха разни благинки в процеса, да живеее общия инвентар, ама другите освен уорлока е тегавиня до тоя левъл. Хънтъра просто няма читави скилове още. :(. Да се премести играта след 17.09 и ще се дебна за намаления на форсейкън в стиим. :heart:
Бтв, ако натрупаш 18 трофея в оная зала на Калус, ще ти се отвори мисия и като я завършиш, ще получиш Bad Juju, която е МНОГО добра пулс пушка.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Thu Aug 01, 2019 9:58 pm

Я, почнал е некъф ивент Solsticе. Ще има луутец :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=GAdByGfv9xU&
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Sun Aug 11, 2019 4:51 pm

Roland wrote:
Sat Jul 27, 2019 11:10 pm
Xellos wrote:
Sat Jul 27, 2019 7:47 pm
Мда, изръшках до 30 левъл квото можеше за 3-те героя да ги видя. Нападаха разни благинки в процеса, да живеее общия инвентар, ама другите освен уорлока е тегавиня до тоя левъл. Хънтъра просто няма читави скилове още. :(. Да се премести играта след 17.09 и ще се дебна за намаления на форсейкън в стиим. :heart:
Бтв, ако натрупаш 18 трофея в оная зала на Калус, ще ти се отвори мисия и като я завършиш, ще получиш Bad Juju, която е МНОГО добра пулс пушка.
Тамън я докопах, скъсаха ми трътката соло докато я изфармя с това 350. Дoбре, че имам Coldheart и прекрасен скаут райфъл дето си е почти снайпер :devil: :heart:


Ивента е тъп та дрънка, ма поне разнообразие докато стане са октомври и зема форсейкъна.
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Destiny

Post by Roland » Sun Aug 11, 2019 5:20 pm

Е то октомври иде и Шадоукийп!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Destiny

Post by Xellos » Sun Aug 11, 2019 5:45 pm

Е иде иде, първо да се премести акаунта от батълнета в стиим след 14 септември да видя ко що, да е наред и дали заради Шадоукиипа няма да има промоция нещо на форсейкън и тогаз... тънките сметки... :oops:
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 8 guests