Предстоящи филми, част IV

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Dr. Horrible » Sat May 11, 2019 8:42 pm

Неееееееееее, не, не, не, да не почваме пак за Мистик :lol: :lol: :lol:
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Ambartanen » Sat May 11, 2019 9:34 pm

Най-голямото постижение на този филм ще е да накара хората да оценят, че X-Men 3 не беше чак толкова лош филм :)

Аз чакам The Dead Don't Die. Сигурно пет пъти съм изгледал трейлъра и още не мога да си представя какво ще представлява самия филм.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Roland » Sun May 12, 2019 8:23 am

Ambartanen wrote:
Sat May 11, 2019 9:34 pm
Аз чакам The Dead Don't Die. Сигурно пет пъти съм изгледал трейлъра и още не мога да си представя какво ще представлява самия филм.
Нямам търпение! Тази вечер го гледах наживо в Burn This в Ню Йорк и пичът е ЕЛЕМЕНТАЛЕН!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by трубадур » Sun May 12, 2019 12:01 pm

Чей ко, гледа филма или трейлъра? или става дума за некой от актьорите в пиеса, ако гугълна сигурно ще ми стане ясно, ама защо да не върви приказката

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Roland » Sun May 12, 2019 4:41 pm

трубадур wrote:
Sun May 12, 2019 12:01 pm
Чей ко, гледа филма или трейлъра? или става дума за некой от актьорите в пиеса, ако гугълна сигурно ще ми стане ясно, ама защо да не върви приказката
Да, аз обясних точно нищо, факт :ninja:

Адам Драйвър визирах.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Dr. Horrible » Wed May 15, 2019 9:34 am

Вече си имаме и трейлър на Maleficent 2!!!
https://youtu.be/5MwW1NAsnR8

Доста добре изглежда, нямам търпение да видя Анджелина Джоли срещу Мишел Пфайфър! :))) За жалост за рикастнали принц Филип и вече не е Брентън Туейтс, ама нищо, то ролята му и без друго беше незначителна. Злодеида, Аурора и Гарвана са си там, така че всичко е отлично.
И като се има предвид, че това излиза през октомври, а Frozen 2 - през ноември, мога със сигурност да кажа, че ни очаква една приказна есен! :)
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Xellos » Tue May 21, 2019 3:25 pm

Том Харди спаси Венъмеца 1, бих се изкефил да видим и Уди да подпре 2-ката ;) :roll:

https://www.youtube.com/watch?v=8cG1aVT-M-A
:ninja:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Martix » Tue May 21, 2019 3:34 pm

Може ли само да слагаш disclaimer като постваш фейк трейлъри, че за момент се вързах.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Xellos » Tue May 21, 2019 4:38 pm

Е мисля, че бях ясен в изречението "че бих се изкефил" дамек, ако беше истина 2ка с Уди. Ама ок ще ползвам повече думи, не че е баш и за тая тема де :hihi:
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by трубадур » Thu May 23, 2019 6:06 pm

Арнолд Шварценегер качи як трейлър на новия терминатор... и не изглежда зле.
Опрделено да се гледа този, щото явно има някъв дето спойли за шампион. Редит темата е лудница.

https://www.reddit.com/r/movies/comment ... e_trailer/

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by penzata » Thu May 23, 2019 6:35 pm

Става, ама на Гойер му нямам вяра. :mrgreen: Но пък Макензи Дейвис е бижу и, само заради нея, ще си струва гледането.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Dr. Horrible » Wed Jun 05, 2019 11:54 pm

Махна се ембаргото за ревюта на Dark Phoenix. Повечето са брутални, рейтинга в RT е 21%, но аз съм си хаааааааайп, щото моята вяра е бронирана здраво в гърдите и бронебойни патрони за нея няма открити! :D

Най-вероятно обаче няма да мога да отида петъка, щото цял ден имам тонове ангажименти и накрая просто ще съм скапан. Обаче в събота съм напълно свободен и освен това тогава ставам 30, така че това ще ми е подаръка от вселената! Замислих се, че бях на 15, когато изгледах Х-мен и Х2, тогава започнах да чета комикси... И тези герои станаха толкова голяма част от живота ми за последните 15 години, особено Джийн, моят най-най-любим Х-мен, и толкова много любов и фенство ѝ отдадох. Спомням си как бях десети клас, когато излезе X-men: Last Stand, където Джийн не само умря, ами умря по гаден начин. Много ми беше кофти тогава, направо имах депресивни тийн епизоди точно заради това... И си препрочитах X-men: Phoеnix Endsong, където Джийн пак умира, ама умира по хубав начин! Няма да забравя вечерта, в която гледах Days of Future Past - в такава дива еуфория бях накрая, че Джийн и Циклопа са живи. Бях на късна прожекция в центъра и си ходих един час пеша до нас и се радвах ли, радвах. И когато на другата сутрин се събудих, първата ми мисъл, щом отворих очи, беше "Джийн и Скот са живи! Живи!" :) И е вярно, че за последните няколко години манията ми точно по тези герои поутихна... Но преди няколко месеца прочетох X-men: Red, който си е точно за Джийн, и това беше най-прекрасния комикс, който съм чел от години, просто изпитвах неистова радост на всяка страница. Въобще, където е текло, пак ще тече. Или, казано по-фениксово - не се гаси туй, що не гасне!
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by трубадур » Thu Jun 06, 2019 9:38 am

Иди глей годзила и спри да се излагаш. :mrgreen:
Но да, много го трашят тоя екс мен, се едно не му личи от ебем ти разтега, че чеп за зейе не става от него, та место за изненада нема. Златните малинки, идем с множество.

пп. постерът на жената чудесина 2 е потресаващ, толкова грозно нещо с толкова красива жена е много модерен дизайн, ама не бива просто, и освен тва са я навлекли, докато у аквамен аквамен прекара половината филм без тениска. Ся, за кво ми го причиняват тва?

User avatar
aiva
Misting
Posts: 275
Joined: Tue Mar 21, 2017 9:10 pm

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by aiva » Thu Jun 06, 2019 11:37 am

@Dr. Horrible мн мил пост :) Много е интересна тази връзка, която създаваме с нещо през ранните си оформящи години, и която не изчезва с времето, а има възможността да продължи да се развива заедно с нас самите. За мен това бяха книгите на Робин Хоб (да, знам, че това не е форумът за книги) и последните няколко глави от едно приключение, започнато години по-рано, бяха изключително емоционални и прекрасни. И това не защото краят беше толкова въздейстащ сам по себе си, а заради невероятния път, който изминаха и героите, и аз самата. Все пак не съм вече същото онова момиче, което започна историята на Фиц. Дано и ти не останеш разочарован.

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5240
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by alshu » Fri Jun 07, 2019 1:14 pm

The Uncharted Movie Adaptation Actually Has a Release Date - https://io9.gizmodo.com/the-uncharted-m ... 1835312735

И сега, като вземат да му ръшнат сценария и снимките, в резултат ще се получи бълвоч от сорта на Tomb Raider филмите.
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests