The Cat Returns (mkv) (Ghibli)

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
Post Reply
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

The Cat Returns (mkv) (Ghibli)

Post by Roland » Thu Oct 20, 2005 10:52 am

And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Oct 20, 2005 10:59 am

може ли не на торент,моляяяяя
:cry:
Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Oct 20, 2005 11:21 am

Няма начин вече. Фритата са на умиране и половината хора имат едва някакъв достъп до някое, а до другите - не. А какъв ти е проблемът с торентите? Може да го разрешим :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Oct 20, 2005 1:04 pm

ми не теглят:(
Image

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Thu Oct 20, 2005 1:08 pm

Я кажи по-подробно, какво точно не теглят и кой торент клиент използваш. Но за да не спамим тази тема, пиши тук
viewtopic.php?t=973
това е за проблеми с теглене и др.
Обясни точно какво не работи и какво си предприела, за да може да предложим адекватно лечение на болестта.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
neEd'Le
Sorcerer
Posts: 438
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:57 pm
Location: пуофдиф

Post by neEd'Le » Thu Oct 20, 2005 1:25 pm

herairness wrote:може ли не на торент,моляяяяя
:cry:
може :)
http://store2.data.bg/godking/The%20Cat%20Returns/
И излитам в студения мрак,където порядъчни хора не летят.Тук има само дяволи и вещици, яхнали метли, и един Витя Суворов с неговия парашут.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Oct 20, 2005 1:58 pm

Добрата стара дата :) Обаче аз предпочитам всичко да е на едно място...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Nov 02, 2005 7:43 pm

Размазах. Се. От. Кеф! Току що го гледах и ми достави неимоверно голямо удоволствие. Смея да твърдя, че филмът е един от най-хубавите продуцирани от небезизвестното студио Гибли - поне е един от най-забавните. Остави ми прекрасно радостно усещане, леко приповдигнато настроение, въобще, смъкна ми 30-тина килца :lol: :lol: :lol:.

Персонажите са много добре пипнати. Особено главната героиня - абсолютен шемет, не е типичната "Гибли героиня", добавена й е малко непринудена непохватност и вятърничавост. Котките обаче са бисера на 'cast'а; всяка е уникална с характера си, привичките си, даже и в маниера на говорене. Забавни са, в някои моменти, до пръсване от хилеж.

Филмът от своя страна е изпъстрен с такива бъзици и 'намигвания' към зрителя, че е невъзможно да не те очарова и разхили от един момент нататък. И все пак това не е точно комедия, а приключение, леко шашава интерпретация на класическа вълшебна приказка. Съвсем по японски :roll:.

Определено ме очарова, препоръчвам на всеки, който има доброто желание да се позабавлява с нещо час и половина :wink:.

Имайки предвид, че е първият филм на режисьора Хироюки Морита, мога да се надявам, че бъдещите му проекти ще стават все по-добри и по-добри с този летящ старт.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Wed Nov 02, 2005 7:55 pm

Ами...
май моето мнение за този филм е.. че е добър, по-добър от не толкова
добрите филми на студиото, но все пак.. доста далеч от шедьоврите :)
Лек и приятен е, със сигурност, но историята ми беше леко предсказуема от един момент нататък :) Хубав филм, но не повече, поне за мен де :wink:
С тебе, Елейн, явно ще сме с обърнати мнения този път, аз харесвам повече Уиспър, ти Котката, няма лошо де, и двата ги обичаме в крайна сметка :lol:
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Nov 02, 2005 8:11 pm

Хех, леко ми е тъжно, че този път не сме на едно мнение :wink:. Но впечатленията ми говорят вместо мен - факт е, че 'The Cat Returns' ме израдва повече от 'Whisper of the heart'. А двата филма всъщност са толкова различнит. 'Whisper'-ът е по човешки топъл, но му липсва сюжет, ако и предсказуем :roll:. Докато в 'The Cat Returns' за мен имаше по малко от всичко - хумор, забавни герои (хех, даже душевно израстване на главната героиня :P ), сладък сюжет (ако и предвидим, да; макар че в някои моменти ми беше много смешно как се 'разрешаваха' трудностите на героите, т.е. как 'преодоляваха' препятствията) и т.н.

В общи линии възприемам филма като закачливо намигване към зрителите :D.

Чудя се сега кой филм на 'Гибли' да изгледам след този :/...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Nov 06, 2005 9:21 am

Котките рулз ;) уви тия бг събс нещо не пасват добре дет са на датата ;(. Пък английския е толкоз отвратително звучащ сравнен с японските мяцаници че направо да ти се догади ;(
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests