Разни

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Разни

Post by Xellos » Fri May 10, 2019 6:00 pm

Интересен плакат на филм...
мотото би ме накарало да го видя...
Image
:ninja:

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Разни

Post by coldie » Fri May 17, 2019 11:10 am

Аз търся документалният филм "Дъга-разкази в картинки".

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Разни

Post by Dr. Horrible » Fri May 17, 2019 9:39 pm

НеискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман,неискамРобъртПатинсънзаБатман....... не, не, не, не, не, не.....
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Разни

Post by Killua » Fri May 17, 2019 9:54 pm

В какъв Батман ще играе? Сериал, филм?
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Разни

Post by Roland » Fri May 17, 2019 10:03 pm

В новия Батман филм, който предстои да излезе мисля догодина - The Batman.

Аз пък мисля, че Патинсън ще е супер за Брус Уейн.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Разни

Post by tigermaster » Fri May 17, 2019 10:06 pm

Човекът е съвсем приличен актьор, бтв, обаче ми идва прекалено сбъркан откъм излъчване.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Разни

Post by трубадур » Fri May 17, 2019 10:18 pm

Това е добра новина, пичът е доста солиден и след глупости като хари потър и здрач, в общи линии само качествени роли кове. Тая година два от очакваните за мен филми са Under the Silver Lake и High Life (което е с Патинсън) и може би ще е тазгодишната Анихилация.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Разни

Post by Dr. Horrible » Fri May 17, 2019 10:30 pm

Не е слаб актьор, това съм съгласен. А и едно време много го харесах като Седрик. И сега има интересни роли в инди филми. Но в него няма нищо от Брус Уейн, нищичко. Само като ги споменавам в едно изречение и ми става физически гадно.

Има супер дрогиран наркоманки поглед. Става за Жокера или Плашилото, идеален би бил за всякакъв Батман злодей, но не и за Брус Уейн. Няма спокойният мъжествен чар на Брус, няма топлотата му, няма го това усещане за сигурност, което човек изпитва, когато Брус Уейн е в стаята. Рус е, хилав е, гаден е, гледа като дрогиран... И дори да заякне, да си боядиса коата и да си сложи маска, пак няма да стане. Просто ми е отвратително, сериозно, наистина ми става гадно като си помисля, че тази несправедливост ще ни бъде натресена...

Иначе съм огромен фен на Мат Рийвс след филмите му за Планетата на маймуните и очаквах с огромно нетърпение този проект, чудех е кои други персонажи от света на Батман ще сложат, как ще завъртят историята... Сега ми е толкова противно и неприятно, че изобщо не ми пука. Няма да дам пари за такова нещо на кино, никога.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Разни

Post by penzata » Fri May 17, 2019 10:31 pm

Някой да рестартира Доктора. :mrgreen:

Патисън е отличен актьор (и го е доказал) и един Батман би му паснал така, както на Финикс Жокера. Но това е ен-поредната непотвърдена новина около The Batman. Докато не видя трейлър на този филм изобщо не им вярвам на "суууупер солидните" слухове.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Разни

Post by penzata » Fri May 17, 2019 10:39 pm

Dr. Horrible wrote:
Fri May 17, 2019 10:30 pm
Сега ми е толкова противно и неприятно, че изобщо не ми пука. Няма да дам пари за такова нещо на кино, никога.
Дуда, не се сили толкоз, че за едната ебавка ще вземат да кастнат я Лорънс, я Търнър в някоя роля и ще има да се червиш, и ще си харчиш марките по този филм по-бързо от на Куиксилвър нелепиците в предния хекс ман. :ninja:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Разни

Post by Dr. Horrible » Fri May 17, 2019 10:44 pm

Колкото повече минават минутите и колкото по-сериозно осъзнавам, че това е реален шанс, толкова по-гадно се чувствам. Наистина е супер отвратителен и неприятен тоя, не искам, не искам, не искам!!!

Батман може да не ми е НАЙ-любимият герой, но го обичам, наистина го обичам, и имам множество прекрасни истории с него. И е толкова интересен и магнетичен и има такава силна аура като персонаж... Не може, хора, не може такова нещо, иде ми да си скубя косите...

Ако това сериозно стане, наистина ще заеба Холивуд и киното като изкуство, и ще си остана само с комиксите. И без това в момента с Батман има много хубави такива, Том Кинг започва последната трета на своят ФЕНОМЕНАЛЕН рън от 100 броя, неземна история, прелестен арт, просто изключително изкуство... И на фона на това БОЖЕСТВЕНО нещо да ми сервират такава гнусна новина.... срамно е, срамно е. Аман от всичките им тъпи филми, гаври и гадости, да му се доповръща на човек... Не им стигна тъпанарския Батфлек, не им стигнаха на Снайдър претенциозните елементарности, не им стигна шизофренния образ в Лигата на Снайдър/Уидън, ами сега тая гняс. Аман вече, аман....
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Разни

Post by tigermaster » Fri May 17, 2019 10:50 pm

Гласувам за Дженифър Лорънс в ролята на комисар Гордън.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Разни

Post by Dr. Horrible » Fri May 17, 2019 11:20 pm

Оф, кво па ви е Лорънс толкова трън в очите, та я намесвате тука, където изобщо не става дума за нея по никакъв начин...
Spoiler: show
Но е вярно, че сега като я споменахте, си я гугълнах и си я видях и ми стана хубаво и се поуспокоих малко. Та имаше някакъв положителен ефект от иначе ненужното заяждане :D

Image

Image


Image
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Разни

Post by Roland » Fri May 17, 2019 11:28 pm

Бе я се успокой малко! Робърт Патинсън от последния Туайлайт насам играе само в инди драми и нон-стоп го заливат с хвалби за актьорска игра. Нещо повече - това е човек, който не само не му трябват пари, но и знае точно колко е тъмна обратната страна на огромната слава. Ако той е съгласен да играе Брус Уейн, това за мен само е знак, че сценарият е наистина силен и че той е ПОДХОДЯЩ за него. Айде изчакай да го видиш първо, и после се тръшкай.

То не, че някога е имало Батман кастинг, който да не са мучали феновете...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Разни

Post by Dr. Horrible » Fri May 17, 2019 11:47 pm

съсипаха я тая вселена.
But goddamn,
you got me in love again

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 22 guests