Сподееееляй, народе

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20289
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by Xellos » Fri Jun 08, 2018 6:12 pm

Marfa wrote:
Fri Jun 08, 2018 4:52 pm
Антъни Бурдейн си отишъл :cry: Що така бе, човек? :(
Eeee бааси :( :(
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Amelia » Fri Jul 27, 2018 8:31 pm

Споделям, че миналият петък с колегите си направихме епохално 12-часово комбо от:
1. Стрелба на стрелбище
2. Laser tag
3. Караоке

Разцепихме се от кеф по всичките тея места и накрая се прибрах в нас към 3:30 сутринта без къвто и да е глас останал в мен.

Специално за @termit малко подробности за стрелбището. Стреляхме с 5 оръжия - 3 пистолета (два полуавтоматични и един револвер) и две пушки. Това е списъкът на оръжията:

1. Heckler and Koch SFP9 (9mm)
2. Kimber 1911 (.45)
3. Alfa Proj 3551C (Magnum .357)
4. Bushmaster XM-15 (5.56)
5. CSA VZ58 Tactical (7.62x39)

Бушмастера (май) беше с лазерен мерник с червена точка.

Пак стрелях най-добре с револвера - мишените ни бяха с формата на човече и 10 от 12те ми изстрела бяха хедшот. Почувствах се като Джон Уик направо, а колегите казаха, че ако има зомби апокалипсис, ще ми дадат оръжията на мен и ще ходят да спят. 8-)
Мишената ми с револвера беше първо на 6 метра, после я сложих на 12.

И с другите два пистолета стрелях по-добре от в България - там целех в главата и средата на мишената и повечето ми изстрели са в тези зони. С пушките се оправям по-зле - тежат ми и ми е трудно да видя мишената и да се прицеля в тая изкривена поза. Мишените бяха на 6 метра за пистолетите и на 12 за пушките.

За следващия път сме набелязали една пушчица дето фърля 50 калиброви патрони... По 20 долара на патрон е, ама YOLO!!!!



Laser tag-a е неописуем фън! Направихме 3 игри по 20 минути всяка и след всяка игра от нас течаха реки пот. Там така и не се научих как да стрелям със скапания лазер, ама пак - цялото това търчене из тъмното и опитите да гръмнеш другарчето бяха убер забавни. Последната игра я играхме в 3 тийм-а, в които бяхме разпределени на случен принцип. В един от вражеските тиймове имаше 3 невръстни детенца, които решиха, че съм лесна жертва и тичаха в група след мен и ме стреляха. Успях да им избягам, скрих се и ги застрелях всичките. Разочарованите им фалцетни писъци бяха музика за ушите ми. :twisted:
Подозирам, че по този начин звучат онлайн кампаниите на Call of Duty.



А караокето беше някакъв епос, в който колегата Махди още от самото начало зададе тон като абсолютно анихилирa Nothing Else Matters и на нас ни стана ясно, че очевидно сме се събрали за да вием в микрофона, а не да пеем. Та вихме, групово, дори на песни, които не са за групов вой. Мислехме, че за 2 часа ще ни писне. След 2 часа си купихме още един час и след това още един и след това още половин, че не се бяхме навили достатъчно. Тряяше да ни видите как приключихме вечерта с канадската класика My Heart Will Go On - изпълнение, което ще се явява в кошмарите ми поне едно десетилетие сега. На следващото караоке (такова със сигурност ще има - всички сме съгласни за това) може и да се опитаме да пеем, макар че лигавият групов вой на стари поп и рок шлагери май все пак е по-забавен. Мисля, всъщност, че всички в групата (без Махди) биха могли да пеят ако си го поставят за цел, щото от време на време в средата на воя излизаше и по някоя индикация, че виещото лице може да нареди някви звуци там. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Сподееееляй, народе

Post by Killua » Sat Jul 28, 2018 9:23 pm

Хриси много яко звучи! :heart:
Кога си идвахте в бг пак?
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by termit » Sat Jul 28, 2018 11:24 pm

@Amelia еее супер звучи, ще черпиш че те зарибих ;) Завиждам леко заради пушките, особено VZ-то, никога не съм гърмял с тоя калибър. Но ако ходиш да стреляш с .50, искам снимкииииии - там вече ще е черната завист от моя страна ;)
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Amelia » Sun Jul 29, 2018 1:29 am

@termit
Ще черпя и още как! Следващия път в Бг пак ще идем на стрелбище и the shots are on me, дето се вика. :)

Наистина е страхотно забавление и сега трябва да заведа и Сашко да постреля. Така или иначе непрекъснато играе шутъри, някво странно е да не е стрелял никога с истинско оръжие.

@Killua, мдам, официално един от най-забавните дни в живота ми! А нямаме планове за Бг все още. Ако се прибираме, вероятно ще е нейде 2020-а, но това зависи от един милиард неща.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by coldie » Sat Aug 04, 2018 9:32 pm

Днес излязохме с 1 приятел и един от "братята" му поиска 2 лв. и той му даде. И се присетих за една абсурдна случка от преди години.
Едно циганче ми вика "бате дай 1-2 лева"... и аз му казвам "имам цяло 20"... и той ми вади една пачка от всякакви банкноти и ми вика "ще ти върна".

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6452
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by tigermaster » Wed Oct 03, 2018 12:39 am

Вчера си купих контактни лещи. Много е интересно това да виждам, без рамките на очилата да ми търкат ушите, а и имам периферно зрение тоя път... Разбира се, слагането и махането е бая трудно, поне засега, обаче предполагам, че ще му свикна бързо. Само дето сега не ми се свалят, егати, виждам твърде хубаво и вече даже първоначалния дискомфорт го няма.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by The Dragon » Tue Jan 22, 2019 1:14 am

Понеже съм между проекти, но ми плащат незаслужено високите пари и май ще имам едноцифрен брой работни дни тази година - едни палави 4 бона за музикално оборудване - и живота ми напоследък е учене на китара, бас, барабани, рисуване, фитнес и пиене по баровете вечер ... kinda enjoy it to be honest.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Сподееееляй, народе

Post by penzata » Tue Jan 22, 2019 8:25 am

The Dragon wrote:
Tue Jan 22, 2019 1:14 am
... живота ми напоследък е учене на китара, бас, барабани, рисуване, фитнес и пиене по баровете вечер ... kinda enjoy it to be honest.
:metal: :yay: :bow:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Re: Сподееееляй, народе

Post by Alexis » Wed Feb 27, 2019 8:41 pm

Ако на някой от вас има желание да сподели виждането си за бъдещето на ЕС, може да го направи анонимно и без каквито и да било лични данни тук:

https://ec.europa.eu/consultation/runne ... anguage=en
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5766
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Сподееееляй, народе

Post by Ghibli » Fri Mar 08, 2019 3:01 pm

Поръчах си пъзели от Озон.бг (има намаление на Heye в момента, ако някой се интересува). Предишната промоция пък беше на канадски пъзели, при което аз си харесах някакви, тръгнах да си ги поръчвам, но се отказах и не ги платих. Преди новата поръчка сайтът ми показваше 0 стоки в количката, но днес с изненада разбрах, че по някаква причина в поръчката ми фигурират не само новите, но и старите пъзели. Сега чакам да ми доставят един тон пъзели (11 броя). Хем ме дразни бъгавата система за поръчване на Озон, хем го приемам като знак свише. Мирозданието е прозряло екзистенциалната ми нужда да се зарина с пъзели.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Сподееееляй, народе

Post by Killua » Fri Mar 08, 2019 7:31 pm

Сдобиха ме с билети за Фантомът, тук четох доста положителни отзиви (май от @penzata & @tigermaster? но хич не помня в коя тема беше...), та съм надъхана!!
На български ли е? Българи ли са актьорите?
Дано ми хареса и на мен!
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6452
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by tigermaster » Fri Mar 08, 2019 7:36 pm

На български беше. В началото се учудих, понеже всичките плакати, които бях видял по улиците, бяха на английски.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by The Dragon » Thu Apr 04, 2019 7:42 pm

11 полета за 72 часа. Брутално е :(
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by трубадур » Thu Apr 04, 2019 10:18 pm

Пилот ли стана или животът реши да ти напомни за себе си

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 9 guests