A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Post by penzata » Wed Jan 31, 2018 10:07 am

:rofl: :rofl: :panic: :rofl: :rofl: :rollrofl:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Onslaught
Sorcerer
Posts: 401
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:10 pm

Re: A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Post by Onslaught » Sun Feb 04, 2018 7:28 am

"Unless we keep the barbarian virtues, gaining the civilized ones will be of little avail."
"Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Post by Litz » Tue Jun 26, 2018 12:57 pm

Сватбата на Харингтън и Роуз Лесли беше доста красива и тя самата беше прекрасна. Страшно красива рокля и корона от цветя. Харингтън пантолоните му бяха големи май. А Софи Търнър с тоя аутфит, до който сънародничките на червените фенери изглеждат по-класно, аз лично бих я изгонила от сватбата си.

Роуз изглеждаше в пъти по-добре от кралската булка преди месец.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Post by Roland » Wed Jul 11, 2018 7:55 am

Ясно ми е, че ВСИЧКИ освен мен са го видели вече, но:

https://youtu.be/C9NWbfTkvCQ
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Post by трубадур » Mon Jan 14, 2019 3:26 pm

Новият тийзър, немам линк, ембеднато беше и изгасих, на предстоящия сезон ме кара да желая доста мъртви старки. Ако и тримата си земат, и като им знам актьорските умения ще е криндж до небесата, определено ще направи сериала 10/10. Другата сган отдавна е без значение. Този сезон тва ми трябва само, заклани старки и прадъкшън валю на епиката, дето да свие шапката на аквамен. А, да, и срамни устни в близък план, им еба двойния стандарт на тия :lol:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Post by трубадур » Tue Mar 05, 2019 9:22 pm

Има трейлър, много е тъмно

User avatar
Simeon
Smallfolk
Posts: 17
Joined: Thu Feb 07, 2019 9:36 pm

Re: A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Post by Simeon » Tue Mar 05, 2019 9:53 pm

А бе как ми се иска истинска адаптация на книгите с тоя бюджет... Спрях да го гледам след това, което направиха със Станис, обаче едно им признавам - наистина е най-красивото нещо по телевизията.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Post by Xellos » Wed Mar 27, 2019 7:32 am

Е тва е реклама!
Game Of Thrones Hid 6 Thrones Around The World For An Epic Scavenger Hunt And 2 Are Left To Find
https://www.boredpanda.com/hbo-hides-re ... thethrone/
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Post by трубадур » Mon Apr 15, 2019 11:05 am

Почна се. Диалозите са под всякаква критика, както обикновено - много топки, много нещо, а и нефелните опити да направят тази версия на юрон кефеща са пълна трагедия. Но фенкфикшънът поне е набрал сила и почти не се губи време. Почти всички мистерии са разкрити, всички герои се стичат на едно място и не е толкова малоумно. Сериалът си остава най-внушителното нещо на телевизия (извън предаванията на Атенбъроу). Просто е заснето и изпипано по начин, блокбастърите напоследък не умеят да достигнат. Широки кадри с много движещи се елементи, детйални декори и 2 потрошващо яки момента:
Spoiler: show
Полетът с драконите беше великолепен. Почти как да си отгледаш дракон ниво. Имаше чувство за летене, гледките бяха зашеметяващи и продължи доста дълго. Личи че яко пари и умения са потрошени.

Найтмеър фюъл сцената с разчастеното дете-лорд и крайниците около него. От една страна, ако се замислиш, че реално зомбитата явно имат дизайнер, да идва с такива идеи и после екипът им дето не знам как мери да са крайниците наредени по перфектен начин може да те извади от момента, но беше добре направено. Телеграфирано от километри, да не се стресне някой, но беше куул.
пп. Все пак да се отбележи, че Сам потроши в този епизод, реално единствените моменти с реален емоционален заряд и добра игра.

Отварящата анимация е имба

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Re: A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Post by Demandred » Mon Apr 15, 2019 7:27 pm

Да, направо си е престъпление срещу добрия вкус да потрошат толкова пари за визия и ефекти, а диалогът им да е толкова плачевен. Освен това този сезон е само 6 епизода, защо по дяволите толкова време беше отделено на безумно досадния Юрон?
Spoiler: show
Полетът на драконите беше страхотна сцена, нещата със Сам също бяха на ниво, другото беше скука за мен, дългоочакваните reunions бяха доста meh.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Post by Roland » Mon Apr 15, 2019 7:32 pm

Disagree. Тоя епизод имаше най-добрия reunion ever!

Иначе естествено хайлайтът беше мрънкането на Сърси за слонове...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Post by Litz » Mon Apr 15, 2019 8:03 pm

Дето вика един приятел , докато са се занимавали с драконите и сцените на Сам, са аутсорснали диалозите на Сърси и Юрон на 14 годишна фенфикшън писателка. Сериозно имах чувството, че гледам Ривърдейл.

User avatar
Ordo Malleus
Mistborn
Posts: 1453
Joined: Fri Apr 23, 2010 9:59 am

Re: A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Post by Ordo Malleus » Tue Apr 16, 2019 9:58 am

Същото като от предните сезони - общо взето получихме бързоват recap и всички си заеха местата в Winterfall и столицата. От другата седмица едните почват да сА бият с лошите, а другите да правят... какъвто там е планът на Церсей. Фенсървиз колкото искаш, мисля, че успяха да вкарат всички възможни срещи, които не се бяха случили до момента, но никоя от тях не беше особено емоционална. Иначе като заснемане и production value е майко мила, това беше ясно.

На мене пак са ми странни Санса-обратното-на-острото и цялата северна сволоч, които уж знаят какво идва, а се държат все едно Денерис е дошла да им изяде супите и да им изпие халбите със замръзнала пикоч. Идва ми ти тая жена с хиляди Неопетнени, още повече хиляди дотраки и два дракона да ти защитава дома, а ти се сърдиш, че Джон бил отстъпил неква титла, получена преди шест дни, че тая армия трудно ще се храни и че заради това някакъв лорд Гловър нямало да дойде със своите петдесет и двама кирливи мечоносци. Северът заслужава да бъде изтрит от лицето на земята. По възможност с всички, които се намират там, така че Церсей да си вее байрака из Седемте кралства! :mrgreen:

Как да е, дано голямото мазало е ГОЛЯМО, хубаво, дълго и т.н., от останалото е ясно, че няма какво да очакваме.
What froze me was the fact that I had absolutely no reason to move in any direction. What had made me move through so many dead and pointless years was curiosity. Now even that had flickered out.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Post by трубадур » Tue Apr 16, 2019 10:16 am

Язе руутвам за нощния - всичко зомбета, всичко заледено, демек нема кой да говори и само красиви гледки. Пълна тишина и зен великолепие. Плюс да си целия у кристали е мега бичинг.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Post by Litz » Tue Apr 16, 2019 1:23 pm

Ordo Malleus wrote:
Tue Apr 16, 2019 9:58 am
На мене пак са ми странни Санса-обратното-на-острото и цялата северна сволоч, които уж знаят какво идва, а се държат все едно Денерис е дошла да им изяде супите и да им изпие халбите със замръзнала пикоч. Идва ми ти тая жена с хиляди Неопетнени, още повече хиляди дотраки и два дракона да ти защитава дома, а ти се сърдиш, че Джон бил отстъпил неква титла, получена преди шест дни, че тая армия трудно ще се храни и че заради това някакъв лорд Гловър нямало да дойде със своите петдесет и двама кирливи мечоносци.
Двете Дта си умрат да пишат Санса като Strong Smart woman tm, и тва не го постигат с писането на самата героиня или с играта на Софка като силна и умна жена, а като я карат да храни мъжете в сериала Дали тва ще е без причина (Джон) или с тва да напишат друг персонаж като идиот (Тирион).

Доста тъп подход, който в Ривърдейл дразни, ма го преглъщаш, щото е тийн сериал на
CW. В ГоТ уж се очаква по-добро писане.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests