аниме и актьори...

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Wed Mar 23, 2005 4:14 am

Значи гледал съм два филма по аниме - Crying Freeman и Fist of the north star, като не съм гледал анимето на северната звезда. Марк Дакаскос беше подходящ за ролята на фриимъна, ама пък самия филм ми се видя тъп. Гари Даниелс ме кефеше доста в северната звезда, ама съм го гледал преди поне 8-9 години:-)))
Не знам, според мен аниметата по добре да си останат без игрални версии, просто мн трудно ще възприема някой актьор като любим аниме герой/героиня. И все пак от чисто любопитство ми се ще да видя как ще изглеждат Drgonball Z или Ghost in the shell в игрални версии. В никакъв случай не искам да гледам Angel sanctuary в игрален вариант:-))))
Между другото, Full Metal Panic трябва да си отбележа до го гледам:-))))
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Oct 20, 2005 1:46 pm

ами я да помисля...нееее ..... НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!КАТЕГОРИЧЕН БАН НА ФИЛМИРАНЕ НА АНИМЕТА!просто няма как да ги докарат:)
Image

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Oct 20, 2005 3:07 pm

Aбе ако бях чела комиксите по 'Sin City' и някой ми беше казал, че ще филмират части, веднага щях да си представя нещо посредствено тип 'Spiderman'. Само че филмът надмина и най-смелите ми очаквания и беше стилен.

Та да не казваме голяма дума, но е напълно възможно да излезе нещо хубаво от филмирането на аниме. Казвам хубаво, но съзнавам, че каквото и да направят ще е твърде различно като излъчване от традиционната японска анимация, а и няма смисъл дори да опитват. Просто едното си живее най-добре в рисуваната форма, а игралните филмите могат само да представят по-различна интерпретация на историите, ползвайки похватите, специфични за тяхната 'ниша' в изкуството. Това не ги лишава изначално от евентуални достойнства. И все пак не може да е същото...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Thu Oct 20, 2005 9:21 pm

Бе че не може да е същото, не може, ама ми се щеше да видя тия какво щяха да направят от Neon Genesis Evangelion, определено го чакам с голям интерес ... дано да успеят да осъществят замислите си, пък кой знае може да се получи нещо страхотно :roll:

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Oct 20, 2005 9:39 pm

Блях, Евангелион. Точно Евангелион бих го прескочил ....

По би ми било интересно какво точно ще стане (ако стане де) игралния сериал по Witch Hunter Robin, въпреки че като американска (лайняна по подразбиране) работа, сигурно ще клони към ужасна ...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests