WTF BLIZZARD WTF?

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by RRSunknown » Wed Mar 01, 2017 9:41 pm

Кое ще инсталираш като кода е използван а тъй или иначе играта е безплатна в момента и всеки може да изтегли пълна версия и да си играе до 20 левъл безплатно със всички експанжъни.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by coldie » Wed Mar 01, 2017 11:23 pm

RRSunknown wrote:Кое ще инсталираш като кода е използван а тъй или иначе играта е безплатна в момента и всеки може да изтегли пълна версия и да си играе до 20 левъл безплатно със всички експанжъни.
На мен не ми трябва за ретайла.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by RRSunknown » Thu Mar 02, 2017 7:13 pm

Ако искаш да инсталираш само Лич Кинга - не става играта почва да ъпдейтва автоматично в момента в който докопа интернет.

Остава ти варианта да търсиш някакви пиратски версии които спират ъпдейта.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by coldie » Fri Mar 03, 2017 11:38 pm

RRSunknown wrote:Ако искаш да инсталираш само Лич Кинга - не става играта почва да ъпдейтва автоматично в момента в който докопа интернет.

Остава ти варианта да търсиш някакви пиратски версии които спират ъпдейта.
Автоматичният ъпдейт има опция да се изключи.

Cels
Smallfolk
Posts: 6
Joined: Sun Mar 19, 2017 6:11 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by Cels » Sun Mar 19, 2017 6:17 pm

Охо, тук играем Wow. Аз в момента минах Лич Кинга, сега съм на Катаклизъм. Иначе отделно, че Арто ми е любимият герой, просто експанжъна е най - добрият. След него слагам Легиона. Аре да играем някой път.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by coldie » Thu Apr 13, 2017 9:55 pm

Продавам си акаунта във Warmane, Icecrown, пак загубих интерес нещо, имам паладин 6к рет пвп/пве, 5.8 е на прот и има айтеми около 5.5 за холи. Всички 4 професии на макс.
Има и прот/фюри вар, той е около 5.7 гс мининг и сникинг
и един гол приест енч и кожар.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by coldie » Sat Nov 04, 2017 6:29 pm

Новият експанжън - лека козметика на графиката и на геймплея, още досадни куести, още не се осмеляват да вкарат трета фракция която тотално може да промени играта.
С една дума се очаква същото зацикляне, каквото си го има от години.
Даже и трейлъра им има нула история.
М/у другото не можаха ли да наемат някой момче с още по пискливо гласче да извика "фор дъ алайънс".. :)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by RRSunknown » Sat Nov 04, 2017 7:18 pm

Да не би да си очаквал WOW 2?

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by coldie » Sat Nov 04, 2017 7:50 pm

Нищо не съм очаквал, просто днес писах статия за новият ескпанжън, който го представиха на близкон-а...
Да ти кажа честно, вече има игри, които като графика на геймплея не са по-лоши от трейлърите на WoW...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by The Dragon » Sat Nov 04, 2017 10:13 pm

При положение че в Легион успяха да спрат оттичането което беше почнало от катаклизъм още, а може би и да дръпнат нагоре, има вероятност да имат всъщност добра идея какво точно правят. Мама му стара успяха дори да вкарат история която да ти е интересна.

Трета фракция - няма чисто lore wise откъде да дойде.

А и при игра като wow нещата стават бавно.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by coldie » Sun Nov 05, 2017 6:04 pm

Винаги може да се измисли подходящ начин да се заформи трета фракция, например постепенно,чрез появата на нови играчи, които примерно биха могли да дръпнат и от двете фракции. Плюс това точно на Близард е играта в която има три фракции и много добър баланс.
Дори, ако човек с идея седне да работи това изобщо няма да е трудно.
Какво може да се очаква, ами то си личи по заглавието, както и по трейлъра в който алианса напада Undercity. Ако поне са се сетили в тази връзка да вкарат райдове по някакъв начин свързани с градовете може и да е поне някаква козметика.

Играта не я играя отдавна и едва през няколко месеца или повече от година се случва да поигравам по малко.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by трубадур » Sun Nov 05, 2017 6:18 pm

Бтв и двата нови синематика, които гледах, вов и овервачето са плачевно неебателни, язък за феноменалната анимация, която ги съпровожда.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by coldie » Sun Nov 05, 2017 7:00 pm

Ми той трейлъра няма и грам история, тва е един от най-тъпите трейлъри на близард.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by Xellos » Sun Nov 05, 2017 7:40 pm

Мдаам още ми седи непипнат Легион-а дето взех на някаква примоция и хоп нова скука орда вс алианс. Тия лешояди как па не намалиха с една стотинка месечната такса да им го тура и на краварите дето само знаят да доят. :(. :x
Някой да има излишен токен за 1 месец, че не ми се ръси за шибаната им 2 месеца карта 54 кинта, а нямам са виза за 1?
:ninja:

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: WTF BLIZZARD WTF?

Post by coldie » Tue Nov 07, 2017 6:48 pm

Само отчасти познавам историята на ВОВ, от трейлъра единствено ме заинтересува, кралят на алиансите да не е магьосник, или какво. Понеже излекува ранените войници под някакъв магически купол.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests