отново пускам изтрития ми вече топик с оплакване срещу Рол!!

Пишете за оплаквания, въпроси и/или предложения по форума. Или недейте...

Moderator: Moridin

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Wed Feb 25, 2004 10:23 pm

Абе, вие ще се избиете...не...НЕ, казах...о, дами и господа, вие поне ме чухте, че казвам не, нали?...Добре де, за да не извисявам нахалството си в нови измерения, преставам. Лично или не, тази тема вече, е пълна със заяждания, които са в тлъст и неоспорим разрез с каквито си желаете правила. Двама души спорят. Стотина души се изсипват около тях, започват да лющят семки, да крещят и да мятат плюшени играчки по сцената. Двамата души усещат рязък спад на партизанските настроения в себе си, за сметка на партизанските настроения на хората наоколо, които междувременно дори са успели да завихрят няколко саморазправи. Тъй като болшинството представители на властта вече са на сцената, арбитър няма. И хората ( логично ) използват намалението. Толкова. С други думи, купон. За жалост, аз лично нямам човек, когото мечтая да удуша с голи ръце, следователно в този пост няма да има лични нападки и укори...
Роланд, имаш си ти някого, на когото не вярваш, а? Ами...като не искаш, недей:) То си е за теб, съвестта на този някой поне е изпрана:Р

Edit:Дедо, ако подаграта, склерозата, артритът или ракът не те спрат, имам чувството, че ще ни навлечеш на всички по един хомот на Правдата и Справедливостта ( за които всички сме готови да умрем, нали ). Ама аре по-сбитичко следващия път, де. Моля? Както виждаш, това е молба, не цели да те обиди или уязви. Просто не слагай толкова много цитати, това е.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Feb 25, 2004 10:52 pm

ааааааааагггггггггггрррррррррррррр..... :lol:
прецаках сеееееееее..... пари трябваше да събирам за вход към топика, ама кой да знае! :<
къде е продължението? :lol:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Wed Feb 25, 2004 10:57 pm

Няколко думи и от мен по темата:
Първо - 100% подкрепям мнението на Жоро, постове които са откровено заяждане ЩЕ БЪДАТ ТРИТИ, БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!
Второ - Кой преценява, че даден пост е заяждане - АДМИНИТЕ И МОДЕРАТОРИТЕ - това им е работата
Трето - Има си правила, обяснени в отделен топик - ТЕ ТРЯБВА ДА СЕ СПАЗВАТ ОТ ВСИЧКИ
Четвърто - Който не ги спазва и пренебрегва отправените му предупреждения СИ НОСИ ПОСЛЕДСТВИЯТА
Пето - Останалите АДМИНИ са в общи линии добри души - АЗ НЕ СЪМ - те може да заплашват с локване и банване - АЗ ДИРЕКТНО ЩЕ БАНВАМ IP адреси - БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!
Шесто - В момнета си имам много ядове на главата и последното нещо, с което ми се занимава е инфантилно поведение от зрели хора - искате сериозно отношение - ДРЪЖТЕ СЕ НОРМАЛНО и ще има сериозно отношение, ако не виж Пето.

Толкоз от мен
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Feb 25, 2004 11:05 pm

А, време беше :)

Ех, Деде, такъв ше ми е кеф да те трия, начи, просто заслужаваш морков. Сигурно си имаш, знам, насадил си га е трябвало, ама моля ти се, от мене още един! Защото, требе да заявя най-отговорно, сред сипещия се абсурдизъм аз се чувствам най-добре! И с голям кеф си играя на потъпкване на всеква логика, на затваряне на очите и на админски произвол. Найш ко е хубаво? Затворено самодоволно общество? Луд ли ве! Само аз! Самозатворен и самодоволен! Както си е най-добре! Той Йоската го е казал навремето, есть человек и т.н. нали, всички знаем за какво става дума..
This is it. Ground zero.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Feb 25, 2004 11:19 pm

Вие да не сте се писали доброволци за Кербала, че така усърдно репетирате?
Просто трябваше да питам де...
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

turin
Adept
Posts: 241
Joined: Tue Jan 13, 2004 12:23 am
Location: нейде из облаците (купесто-дъждовни)

Post by turin » Wed Feb 25, 2004 11:41 pm

колкото и да ми е неприятно да се меся в теми, които са ми под достойнството да коментирам, тук ще си натрапя мнението, най-малкото защото аз също бях причина за цялата баталия

Dedo John го е описал хубаво, Любимец го е резюмирал, така че няма да преразказвам дискусията от 4-5 поста помежду ни. това което май никой не забеляза - дискусията беше приключила

в този контекст:

- поста на Роланд беше абсолютно излишен, нито аз нито деденцето имахме намерение да продължаваме, изяснихме се; ако ще има нужда от такива постове - да сте чували за ЛС? ЛС, пак повторям за тези, които не ме разбраха
- ако ще даваме примери за чат, моля те Роланд, спомни си темата за Black Hawk Down, когато останахме само двамата - ми отказахме се без някой да ни прави забележкам нали? и ако ще говорим за чат, спам и т.н., ми то повече от половината теми в тоя форум са такива
- това което силно, ама силно ме издразни - в един момент срещу Дедото бяха трима админи?! е, как ще се почувства нов потребител в подобна ситуация, не много приятно а?

и още
- държа още веднъж да предложа всеки форум да си има модератор, а не да имаме хвърковата чета от админи-мускетари. логиката на форума е да има повече модератори и един или двама администратора, а не обратното, все пак смисъла на йерархията е да се разпределят задължения и отговорности
- след като очевидно форума няма някаква стройна организация, май се разчита само на чувството за автоцензура на самите админи, нещо, което май им липсва по принцип

толкова

нито смятам да коментирам повече, нито да отговарям на други постове по темата

как се казваше на английски? "Go Play" ? щото на български звучи така: айде бегайте да си играете другаде

да не ползвам по нецензурни преводи :)

User avatar
Caliostro
Farmer
Posts: 62
Joined: Tue Jan 20, 2004 3:08 pm

Post by Caliostro » Thu Feb 26, 2004 10:33 am

Гледам че добре се забавлявате и без мен, така че не смятам да се намесвам :D.
Само ще задам няколко ясни въпроса, на които очаквам кратки и ясни отговори:

1. Moridin, nе ти ли е някак неудобно да ме намесваш, след като си стиснахме макар и виртуално ръцете в ЛС?
влизам с желание да споделя инфо за нов сериозен филм и какво виждам, оклепана е здраво темата с офф топик :-( .. Вместо да се обсъждат и съпреживяват мисли и чуства отново "културни спорове"..и така като гледам пак същия човек, който беше в основата на предишните води парада.
2. По какво заключи че съм се заял с приятеля ти Ролан в развихрилия се водевил? Там име не съм споменавал, защо примерно някой от останалите не се разпозна във фразата "водещия на парада"? Гузен негонен бяга?

3. Неестествено ли ти се струва да се ядосвам, когато темата която съм създал и следя с желание се клепа?
По-добре късно, отколкото по-късно!

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Thu Feb 26, 2004 12:05 pm

Moridin: Извинявам се, че си позволявам да дописвам, но все пак съм длъжен тука пред съвестта си да изясня - щото явно не стана ясно - че ВСИЧКИ постове не по отношение на темата в Movies forum-а съм изтрил АЗ и АЗ заключих форума, за да го направя. Толкоз. Останлото на ЛС. Както каза Ян,

Темата се заключва. Точка по въпроса.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests