АСАСИНС КРИЙД

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: АСАСИНС КРИЙД

Post by tigermaster » Fri Dec 30, 2016 1:41 am

Егати, ако наистина по-голямата част от филма е в бъдещето, може и изобщо да не си губя времето с него, дори изпиратстван, макар че му се бях наточил. Гледа ми се исторически екшън с хубави битки с хладни оръжия. Егати, "Викинги" още не съм го отписал именно защото кланетата, когато ги има, са сигурно най-добрите на телевизионния екран - въпреки че на моменти тъпченето на едно място е просто ужасно. В близко бъдеще ще подхвана "Черни платна" именно заради това.

И сега на доста места вече чета, че половината от "Assassin's Creed" и отгоре не била в миналото. Ами, майната му. Ако не науча от достатъчно достоверен източник, че поне осемдесет процента от филма са в миналото, сигурно изобщо няма да го гледам. Иначе, на мен ми е чудно какво точно пречи на Холивуд да приеме адаптациите на игри поне толкова насериозно, колкото приема отдавна втръсналите ми супергеройщини. На мен "Warcraft" и "Need for Speed" ми харесаха, обаче... Добра история ли не могат да изтръгнат от игрите, не могат ли да ги режисират прилично, не могат ли да поискат актьорите да играят добре...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: АСАСИНС КРИЙД

Post by Amelia » Fri Dec 30, 2016 2:36 am

Ами от ревютата, които гледах за филма, оставам с впечатлението, че повечето е в бъдещето. И че непрекъснато прескача между бъдеще и настояще в екшън сцените, с което омазва целия екшън.

Вземи гледай Black Sails. Въпреки всичко, което излях по негов адрес, ако подходиш към него като към сериал с яки и реалистични декори и с МНОГО як макар и рядък екшън и се подготвиш психически за доста тъпа история и готини, но недобре използвани персонажи, вероятно ще ти допадне повече отколкото на мен. Заслужава си гледането, ако ще да е само заради атмосферата на пиратските Кариби и сините очи на Флинт.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: АСАСИНС КРИЙД

Post by Moridin » Fri Dec 30, 2016 8:35 am

coldie как може така грозно да оспойлиш блек сейлса? баси :evil: дори в неговата тема е без спойлери, ти в няква друга. оправи си поста моментално!
This is it. Ground zero.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: АСАСИНС КРИЙД

Post by Amelia » Fri Dec 30, 2016 12:08 pm

Жоро, не мисля, че колди може да си едитне поста сам - след като някой му е отговорил и е минало време, опцията за едит изчезва.
А иначе аз така се старах да не издам кво е станало в Black Sails-a и за кво... :lol:

Вие гледахте ли филма, начи?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: АСАСИНС КРИЙД

Post by Moridin » Fri Dec 30, 2016 12:15 pm

Amelia wrote:Жоро, не мисля, че колди може да си едитне поста сам - след като някой му е отговорил и е минало време, опцията за едит изчезва.
А иначе аз така се старах да не издам кво е станало в Black Sails-a и за кво... :lol:

Вие гледахте ли филма, начи?
Нем, днеска. Уф, с тва тъпо редактиране наистина...

Както и да е, порицанието за @coldie си остава.
Супер неадекватно беше това :evil:
This is it. Ground zero.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: АСАСИНС КРИЙД

Post by Killua » Fri Dec 30, 2016 10:56 pm

Много тъп :/ няма такава скука!
Много по-зле от Уоркрафт, което само по себе си е постижение, казано от мен :Д
единственото, което ми хареса, бяха сцените с летящото пиле! И че имаше красотички, тип Алхамбра!!! Макар удавена в прах... ><
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: АСАСИНС КРИЙД

Post by coldie » Sat Dec 31, 2016 1:38 am

Amelia wrote:Жоро, не мисля, че колди може да си едитне поста сам - след като някой му е отговорил и е минало време, опцията за едит изчезва.
А иначе аз така се старах да не издам кво е станало в Black Sails-a и за кво... :lol:

Вие гледахте ли филма, начи?
Сори, не съм се усетил. Все едно не съм го написал...

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: АСАСИНС КРИЙД

Post by coldie » Sun Jan 01, 2017 1:00 am

Moridin wrote:
Amelia wrote:Жоро, не мисля, че колди може да си едитне поста сам - след като някой му е отговорил и е минало време, опцията за едит изчезва.
А иначе аз така се старах да не издам кво е станало в Black Sails-a и за кво... :lol:

Вие гледахте ли филма, начи?
Нем, днеска. Уф, с тва тъпо редактиране наистина...

Както и да е, порицанието за @coldie си остава.
Супер неадекватно беше това :evil:
Извинявай, наистина, хич не се усетих, че спойля.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests