най-яката млада актриса

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!

Най-яката млада актриса е...

Дженифър Лорънс
11
21%
Марго Роби
7
13%
Ема Стоун
12
23%
Тереза Палмърс
1
2%
Ема Уотсън
3
6%
Алисия Викандер
10
19%
Блейк Лайвли
3
6%
Елизабет Олсен
1
2%
Анкетата е сексистка
3
6%
Анкетата е расистка
1
2%
 
Total votes: 52

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: най-яката млада актриса

Post by Litz » Tue Dec 13, 2016 10:25 pm

Amelia wrote:ЛЕКО пластмасова? Жоре, фани и ти да гледаш Джоджото, барем ти се пооправи вкуса. 8-)

В тоя ред на мисли, що не спретнете една такава класация за мъже? Там ще е доста по-яко, щото поне има повече избор.

За мъжете ще трябва да е от 78-80 набор нататък, щото яки мъже между 25 и 30 няма.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: най-яката млада актриса

Post by трубадур » Tue Dec 13, 2016 11:29 pm

penzata wrote:... и по-добре, че такова хубаво лице е кофти да иде зян. :mrgreen:

трубадур-е, ю повърхностен дюд такъв :D , знаех че няй те интересуват визуално фустите.
Благодаря, че ме подсети за Сърша Ронан; тя е великолепна актриса. И да, и двете, и тя и Елизабет, са ми страшно чаровни. :D

ето ти още м'трял, да сипеш :lol: :
Jane Levy
Spoiler: show
Image
Първо - пичето у спойлера е доста арно

Второ - много ясно, че визуално говорим, то ебахти девствения форум, дето се извъди - некви плъховидни, селскостопански и квадратоглави пръчки са най-ебателните яки млади актриси, втф бе, бахти безпощадния фейл, дето демонстрира масата в тая тема :mrgreen:

ясно е че средностатистическият калъф не мое си хване гаже и на половина толкова привлекателно колкото е премазана хлебарка от босата пета, след като не си е мила краката 2 седмици и е вървяла из кучешки говна, на най-грозната пачавра у тая класация, но тук - в тоя толкова важен момент, човек не трябва да пречупва през собственото си жалко съществуване, докато натиска името и дава гласа си, а да се отдаде напълно на гениталните си пориви.

С други думи да избереш Ема Стоун, плътно следвана от оня безличен пинчър викандер или както и да ѝ е там името на оная с косматата минджа, нищо че е робот от екс махината, за най-красивите от изброените гъски говори за страшна неориентираност и най-вероятно не се произвеждат достатъчно хормони

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: най-яката млада актриса

Post by penzata » Wed Dec 14, 2016 12:49 am

:rollrofl: :panic: :rofl: :panda: :rollrofl: :thumbsup: :bow: :bow: :rofl:
буахахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахаха

Убеди ме; от днес те подкрепям напълно, за всичко. "Чукам" два плюса на Тереза и почвам с хормоналните таблетки. :mrgreen:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Onslaught
Sorcerer
Posts: 401
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:10 pm

Re: най-яката млада актриса

Post by Onslaught » Wed Dec 14, 2016 8:20 am

Трубадура избухна с ебаси тъпия пост. Тръгнал да говори за хормони и да се прави на голям мъж, а аргумента му в негова полза е колко му се свиди семенната течност. При положение, че презареждаш бързо резервоара няма добра причина да си чак толкова придирчив. Погледни как е действал Чингис хан. С повишаването на броя на опциите, вместо да си завишава критериите пича просто си е повишил и workload-а.
"Unless we keep the barbarian virtues, gaining the civilized ones will be of little avail."
"Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: най-яката млада актриса

Post by трубадур » Wed Dec 14, 2016 8:34 am

Image

User avatar
Onslaught
Sorcerer
Posts: 401
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:10 pm

Re: най-яката млада актриса

Post by Onslaught » Wed Dec 14, 2016 10:00 am

То пък щото темата е много fun. На мене критика без никаква конкретика не ми е интересна. Тая била безлична оная била пластмасова... WTF! Само Лиц се сещам, че спомена нещо за "малки очичики" което може да мине за обективен аргумент. От хора които постоянно пишат ревюта и дават оценки имах по-големи очаквания.
"Unless we keep the barbarian virtues, gaining the civilized ones will be of little avail."
"Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: най-яката млада актриса

Post by трубадур » Wed Dec 14, 2016 10:04 am

Image

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: най-яката млада актриса

Post by Yan » Wed Dec 14, 2016 10:30 am

Onslaught wrote:То пък щото темата е много fun. На мене критика без никаква конкретика не ми е интересна. Тая била безлична оная била пластмасова... WTF! Само Лиц се сещам, че спомена нещо за "малки очичики" което може да мине за обективен аргумент. От хора които постоянно пишат ревюта и дават оценки имах по-големи очаквания.
Spoiler: show
Image
Каквато темата, такова и отношението.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: най-яката млада актриса

Post by Litz » Wed Dec 14, 2016 11:14 am

Анкетата съчетава сексапил и излъчване.

Ся Лорънс освен свинските очи има и бузи на селска краварка на 13.


Трубадура е sour loser, явно :P само да питам защо само на Ема Стоун й пишеш името вярно, докато на другите не? А лафчетата на Сафрона не са толкова забавни вече.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: най-яката млада актриса

Post by трубадур » Wed Dec 14, 2016 11:58 am

казах ти - сложна личност съм, ся няма да ти излея цялата си история, която ме е направила божеството, което съм... и защо пиша някои имена правилно, а други не. Да не говорим, че като вляза да просветлявам тук обикновено е след overwatch сесия и каквото изплискам доста зависи колко са ме били там. :roll:

И що да съм киселец, мисля че само аз държа позитивизъмъ на мах :bigtongue:

4ingis Khan
Smallfolk
Posts: 6
Joined: Tue Nov 14, 2006 10:02 pm

Re: най-яката млада актриса

Post by 4ingis Khan » Wed Dec 14, 2016 4:18 pm

Нема обиждате Дженката, доста е харна!

User avatar
Оваций
Smallfolk
Posts: 2
Joined: Thu Oct 16, 2008 3:51 pm

Re: най-яката млада актриса

Post by Оваций » Wed Dec 14, 2016 4:21 pm

4ingis Khan wrote:Нема обиждате Дженката, доста е харна!
Право думаш, брате!

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: най-яката млада актриса

Post by Killua » Wed Dec 14, 2016 4:39 pm

Onslaught wrote:То пък щото темата е много fun. На мене критика без никаква конкретика не ми е интересна. Тая била безлична оная била пластмасова... WTF! Само Лиц се сещам, че спомена нещо за "малки очичики" което може да мине за обективен аргумент. От хора които постоянно пишат ревюта и дават оценки имах по-големи очаквания.
Именно щото сигурно на хората им е писнало да се аргументират! :D Друго е да плякаш разни линкове и да хейтиш чуждите любимци на общо основание 8-)
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: най-яката млада актриса

Post by Litz » Wed Dec 14, 2016 4:41 pm

Как се появиха тия ОСЕМ гласа за Лорънс :shock: :shock:
Last edited by Litz on Wed Dec 14, 2016 4:52 pm, edited 1 time in total.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: най-яката млада актриса

Post by penzata » Wed Dec 14, 2016 4:49 pm

Litz wrote:Как се поьвиха тия ОСЕМ гласа за Лорънс :shock: :shock:
От седемте джуджета и операторчето, които снимат съвместна R rated версия на Снижанка. :mrgreen:

Какво е "поьвиха" ? :unsure: :lol:
The hardest battles are fought in the mind.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests