JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
KoP3Le7o
E'lir
Posts: 156
Joined: Wed Nov 04, 2015 1:47 am

Re: JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Post by KoP3Le7o » Fri Oct 21, 2016 8:47 pm

Image

Image


HORY SHEEET! Аракиева прелест!

Киро почна да се влюбва, ай да завъртят нещо с мама Шинобу, 'щото... Сега обаче ми е интересно, след като Хаято разбра за "баща" си, дали ще се сдобие и той със способности, или пък по някакъв начин ще се свърже с Джоске и компания и ще помогне за разобличаването му и съответно сразяването му. Доста интересно стана.

п.с. Как можах да забравя! Епичните включвания на разказвача с мислите на животните! Ех, как ми липсваха тези моменти! Успяха да ми откраднат усмивката от лицето тия хора... за пореден път.
Image

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Post by Amelia » Sat Oct 22, 2016 10:41 am

:heart:
Пореден мега як епизод. Кира е факин хот и сега като показа, че може и да изпитва някви чувства, става още по-хот.

Но май не остана много до края. Трябва да свърши до 10-ина епизода.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
KoP3Le7o
E'lir
Posts: 156
Joined: Wed Nov 04, 2015 1:47 am

Re: JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Post by KoP3Le7o » Sat Oct 22, 2016 12:02 pm

Мама му стара, все си мислех, че съм прочел грешно, ама не... Другата седмица няма да има епизод, щели да дават бейзбол... :pokey:

p.s. След девет серии свършва.
Image

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Re: JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Post by ProxyFantasy » Sat Oct 22, 2016 10:55 pm

Новият епизод беше толкова готин, а нищо не се случи! Кира определено ми е не само любимият злодей, но може би отива към любимите ми изобщо герои в аниме или където и де е. Такъв финес! И тази вратовръзка! Обмислям да започна да чета мангата, просто не издържаммм! Ще вземе да се окаже, че тази част е по-силна дори и от предишната!

User avatar
KoP3Le7o
E'lir
Posts: 156
Joined: Wed Nov 04, 2015 1:47 am

Re: JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Post by KoP3Le7o » Sun Oct 23, 2016 3:18 pm

Как нищо не се е случило? Кира започна да изпитва симпатии към жива жена, разкри се по възможно най-тъпия начин на момчето на тавана, има си домашен любимец котка-растение... Все неща, които ще играят роля. Араки в тази част показва една изключителна подреденост в историята си.
Image

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Re: JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Post by ProxyFantasy » Mon Oct 24, 2016 1:11 am

Е, да. Това си бяха големи открития в анимето. Особено дребосъкът, който откри щуротиите му. Някак обаче изобщо не ме изуми, че Кира може да чувства. Стори ми се супер натурален. Не знам защо. А и очаквах епизод с Кира от повече от 3 седмици, исках нещо по-мащабно, но наистина започва прикритието му да се изплъзва под краката му.
Започнах обаче да си давам сметка, че колкото и Кира да не е войнствен и да иска да живее спокоен живот, егото му и желанието му да надхитри опонентите си му пречи. Защото иначе защо ще остава в Moriojoh, можеше съвсем спокойно да напусне града, ако беше уплашен от Джоджо и компания. Той обаче все пак седи и се опитва да скрие всяка улика за себе си. Разбира се, това може да е желанието му да има еднотипен живот и просто спокойствие, може да е манталитетът на японците, но според мен има и нещо друго. Не знам до колко съм прав за неговото истинско аз, но не ми изглежда на някой, който да може да губи.

User avatar
KoP3Le7o
E'lir
Posts: 156
Joined: Wed Nov 04, 2015 1:47 am

Re: JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Post by KoP3Le7o » Wed Oct 26, 2016 2:04 pm

Кира приема нещата като оцеляване, сам го каза, преди да се осакати и да си смени личността. Него не го интересуват победата или загубата - така той твърди, но това не е така. Открито показа, че се подразни, когато бе победен от Коичи.

Image

Як Блу-Рей!
Image

User avatar
KoP3Le7o
E'lir
Posts: 156
Joined: Wed Nov 04, 2015 1:47 am

Re: JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Post by KoP3Le7o » Fri Oct 28, 2016 8:19 pm

За радост си излъчиха епизода по график и слава богу, защото толкова добър епизод не беше за изпускане. За всеки си има по противник, както е писано по старите учебници, и дори някой се е шмугнал в дома на Хигашиката, дали Джотаро ще спаси мама Томоко!?

п.с. Микитака влезе в действие и изкърти от епичност! Кефи ме как продължават да държат на мистерията, че е извънземен, въобще дали накрая ще разкрият какъв е? :lol:
Image

User avatar
KoP3Le7o
E'lir
Posts: 156
Joined: Wed Nov 04, 2015 1:47 am

Re: JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Post by KoP3Le7o » Fri Nov 04, 2016 8:43 pm

Мамка му и звукови ефекти при Енигмата! От тоя пич май се е пръкнал и Бакура от "Ю-Ги-О" или поне Пегасъс, 'щото тоя ги вкарва в хартийки, вместо в карти.
Оф, сега и на мен ми е интересно какво ще стане, като Рохан погледне гърба на оня особняк. Да не би да изскочи Голго, като му види гърба? :lol:

п.с. Впрочем на мен ли ми се стори или онзи, с когото се би в началото Джоске, е същият като този, който почука на вратата на Рохан?
Image

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Post by Amelia » Fri Nov 04, 2016 9:53 pm

Не, различни са.

Кефи ме как са омешали трите различни случки, дето се случват в тоя паметен ден - в мангата са една след друга. А това с Рохан е голяма идиотщина - оттук-насетне ще стане много крийпи.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
KoP3Le7o
E'lir
Posts: 156
Joined: Wed Nov 04, 2015 1:47 am

Re: JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Post by KoP3Le7o » Sat Nov 19, 2016 2:46 pm

Последните серии са коя от коя по-крива, Рохан изпляска и чийтна по възможно най-оригиналния начин. Кира обаче направи шоуто, влиза буквално с БУМ в дома на непълно непознати, накара оная да му изреже ноктите и след това й сложи обеци с ушите на гаджето й?!?! Араки БОГ! Хаято го разкри, но пък Киро от толкова много грижа да не го изловят с'а ще се наиграе заради едното хлапе. Очаквам лапето да се види с Джотаро и компания и да става касапницата.

п.с. Епично!

Image
Image

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Post by Amelia » Sun Nov 20, 2016 9:59 am

От следващия епизод почва предпоследния арк, който ИЗРИВА. А голата сцена в банята е просто...

Рохан с оня просташкия станд на гърба му също беше мега забавен. Това аниме ще ми липсва. :cry:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
KoP3Le7o
E'lir
Posts: 156
Joined: Wed Nov 04, 2015 1:47 am

Re: JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Post by KoP3Le7o » Sun Nov 20, 2016 4:09 pm

Споко, ще обявят и адаптация на пета част и пак ще избухваме пред екраните! :metal:
Image

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Post by трубадур » Mon Nov 21, 2016 8:40 am

Кажете че у сцената с банята има и женско, че напоследък само на мъжка еротика удрям в аниметата и се поболях. :mrgreen:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: JoJo's Bizarre Adventures 2012 & Stardust Crusaders

Post by Amelia » Mon Nov 21, 2016 9:44 am

Ня. Сори. Ма голия Кира шти хареса. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests