Overwatch

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Tue Sep 20, 2016 3:32 pm

Днеска на работа ме тормози най-нуубският въпрос евър. Тряя ли да държа бутона, докато лея речи или само натискам и си цепя? И ако е второто га знае микрофоня, че спрех да плямпам, а не съм си дал само пауза? Щото гледам, че имат отделна настройка за микрофона да се пуска като долови глас. :mrgreen:

Ако сметаш въпроса за безумно тъп не отговаряй :lol:

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Wed Sep 21, 2016 9:13 am

Натискаш постоянно бутона - говориш - отпускаш го - слушаш :lol: И както казах по-горе - направи си го на Push-to-talk, другият вариант просто не е добър за войс комуникация. Също така е препоръчително да правиш това в сравнително тиха стая без много странични шумове :)

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Wed Sep 21, 2016 9:23 am

То тва е баси уоки токи шитнята. :mrgreen:
Ебавам се, просто ма е срам да се бутам ся у къмпетътиф. Треа се науча да пляцкам с Ана, че е неква яка цомба и пуца всичко у гъзо. Мой тип човек е. Освен това колко ме нема с танковете не е истина. С останалите класове нямам чак такива ядове. Но у куик плея никой не сака да е танк. И като се набута цял отбор с некви мекички путеси с по 200 кръв и стаа мазало. :lol:

За щастие рядко има некви зе драма изблици. Повечето се гг-сват и е колосален съркъл джърк, което е доста приятно. Тъпото на Оувъруач е, че нема некъв мод като Team Fortress с безкрайни игри. Такива свободни сървъри (или аз не съм ги намерил), където бройката не е важна, хората влизат и излизат и е нон-стоп клане. Навремето на TF2 влизам в такива аз съм снайпер, в другия отбор има още един снайпер и се бозим с часове. Въобще не ебаваме да се занимаваме с останалата част от отбора. За разтоварване ше е доста по-приятно от калъшките им браулове.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Wed Sep 21, 2016 10:05 am

Играта е млада, има време и това да вкарат. И брауловете им са доста сполучливи, тоя по времето на Олимпиадата беше страшен фън, колкото и да бе леко копиран от Rocket League. За танковете не знам какво да ти кажа, лично на мен и Рейнхардт и Заря ми лепнаха като ръкавица от първия път, но определено изискват свикване.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Wed Sep 21, 2016 10:22 am

Не обичам бавни тромави герои. Както и пуцалки с бавни проджектайли, ненавиждах ги и в бордърлендс, тук също. От танковете единствено Д.ва ми пасва щото е тип юруш на маслините и няма много финес при нея. Малка мека пикла в голяма тенекия, перфектна е. Докато с Райнчо ме правят на кайма. С блокирането на демиджа нямам проблем, но ако тръгна да млатя просто целият ни отбор бере срам. Единствено ако нацеля ултимата му и сваля целия отбор мога да имам късмет и да прекина нещо.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Thu Sep 29, 2016 8:37 am

Новият браулец е бая блажен. Всичко е нагрухтяно на мах, животецът на кекавите жигули е 400, а на танковете стига над 1000. Куулдауните почти липсват, а ултимейтът се дига за норматив. И е неква лудница. Навсякъде хвърчат на ханзо драконите, трейсърката не можеш да я засечеш, през 2 секунди рипъра е дай, дай, дай!, мърсито вдига мъртви на поразия, лошото е, че ся всичко е некъв мега булетспъндж и ако направиш некви четири, пет, шестнайсе кила си некъв бок. А маймуната кат се побърка е некво джи-джи направо. Тва нема спирка, половината отбор е нужен. Щитът на райндчо пък издържа атомен взрив и челен удар с престаряла мотриса на бдж.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Thu Sep 29, 2016 9:48 am

Уау, не знаех, не съм влизал в играта от няколко дни. Може да го разцъкам довечера за кеф :D

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Thu Oct 13, 2016 9:34 am

Оня ден като дойде новият пач и барабар с него хелоуинската тематика близърд за малко да затворят кепенците, но доста бързо се осъзнаха. Чакане почти нямаше и влизахме на букети от по хиляда човека, тва ок, ма после си чакаш по половин година за игра :mrgreen:
И заебах, чакам да се поуспокоят малко нещата, че да си цъкам нормално. Освен тва новия браул е некъв като тауър дефенс мод, доколкото прочетох описанието му и върви с 4 ачийвмънта, което го знам просто, щото толкова време се чакаше да влезеш в игра, че ръгах из менюта, дето досега дори не бях помислял да проверявам. Освен това има пипане по интерфейса и ся мяза доста повече на този от форума, което за мен е по-грозно, отколкото беше преди. :?

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Thu Oct 13, 2016 11:37 am

Някои от новите скинове са страхотни, особено на Рийпъра, Мърси и Джункрат :D

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Thu Oct 13, 2016 12:55 pm

Ще ги чекна довечера, имах за фон по едно време доста тролеща фигура без тиква и се чудя ако е реален скин къв ще ѝ е точно хитбоксът на тимберицата :mrgreen:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Fri Oct 14, 2016 8:31 am

Тъпото е, че ся всички са с некви изхвръкнали ръце от гробове за победна поза след края на мача. Аз си отключих най-якия скин за джънкрат отпреди доста време иначе - тоя дето е опушен и съм си ок така. Но новият на Мърси е :spite:
Никогиш нема си купя някоя от тъпите им кутии, но ше гледам да дигам левъл специално за него. Даже ще играя пак с мърси. Бтв, като хванеш цаката на Зенята някак си няма връщане към другия съпорт. Но скинчето ѝ просто изглежда твърде добре. Останалите са ми некви мех, още повече, че първият ми легендарен ингейм дроп беше на Рийпъра Невърмор костюмът, който е и най-якият за тоя персонаж. Ма стига за лиготиите.

Новата идея за бордърлендс/тауър дефенс в оувъруач е доста радваща. И изненадващо трудна. Успяхме да го бием тва само на най-лесното ебаси. На средна трудност се насираме винаги 2 мин преди финала. Аха да сме утрепали джънк след инвазия на 3 рипъра, свинята и мърси и вратата ни е счупена, а има ачийвмънт даже да го минеш тва без вратата да е повредена - може да се случи само с много добре координиран отбор, а не рандъм сволоч квито сме масово в тая игра. Разбрах и колко съм абен с Ана. То и нарочно са я сложили нея за хийлър, щото сигурно тва със Зенята сам ще го изривам. Но с Ханзо е голям кеф. Пуцаш си лесни хедшотове даже без да гледаш в монитора и е доста разтоварващо... преди да дойде финалният наплив, където си е бало макята.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Fri Oct 21, 2016 3:12 pm

Delegat, играеш ли го още тва? Тоя ивент с рандъми се минава само на лесна трудност ебаси. Успе ли да избуташ някоя от другите 2 трудности. За на джънкрат простотията иде реч. :mrgreen:
Фактът, че играта не следи колко пъти играеш шитнята и след определен брой на скипва клипчетата е трагично.

Тва е много мило

Image

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Mon Oct 31, 2016 2:17 pm

Абсолютно гениален туитър акаунт.
https://twitter.com/ReaperNames

Sample:

Image

Image

Image

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Tue Nov 01, 2016 9:40 am

Превърнах се в типичен оувъруач плейър и солта, дето ме изпълва, докато цъкам може да засрами мъртво море. Може ли да съм танк на дифенс карта с 4 дпс-а (4 ДПС-ТА, МАМА ИМ... НА ЗАЩИТА) и да имам сребро за демидж, дъ фак... и да сме само аз и мърсито на обчектива, докато спешъл олимпикс остатъка от отбора ни хвърчи да харасва на некой му дедовия, щото няма кого да харасват, при положение, че всички са връз нас двамата. Няма по-тъп клас от атакуващия. Само си гонят тъпия плей оф дъ гейм и губят като за световно, мрат на поразия, пръсват се из цялата карта и се наденват 1 на 5-6.

Освен това почнах да разучавам Мей, тая жена е чума. Срам ме е да играя с нея, някак не е честно - даже през пръсти и примижени дзъркели и им пукам хедшотовете, след като ги замразя. Баси кошмара е тва животно.

ПП и никой не стои зад штита.... никой, ако съм с рейн, най-много мърсито да виси до мен и това, останалите се хвърлят пред него сякаш са готови да дадат живота си да не ми го напукат :shock:

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Wed Nov 02, 2016 11:35 am

Само големият ми племенник я разцъква напоследък, аз просто нямам време напоследък, а и като че ли и ми поомръзна. Като дойде новият герой може и да се завърна в OW :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests