Абсурдистан: Възраждането

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Amelia » Wed Oct 05, 2016 8:33 pm

Не знам дали ще имаме секция - тея от българското дружество не ми отговарят, а и честно, при така поставената задача, нещо не ми се занимава.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Moridin » Wed Oct 05, 2016 11:00 pm

Ето тук можеш да видиш статуса по секции:

https://glasuvam.org/pres16r

Засега Калгари няма. Ако съберете още 36 заявления, ще има. Заявленията се подават тук:
https://www.cik.bg/bg/pvr2016/foreign/submit

Кат гледам Ванкувър е най-близкото със секция, ама едва ли лесно ходите дотам.... Ей тва беше простотията, заради която се борихме в НС на пролет, но тъпака Валери се наложи на Бойко и това е.

Иначе Трайчо и с равни дози скептицизъм Калфин и Дончева са някакви допустими варианти. Сичките тия си имат мръсотиите за съжаление, но Трайчо най-малко, а и прилича на профила на Плевнелиев, т.е. има шанс да рути хатъра на ДПС и да лобира за предприемаческата и техническата екосистема, които някак се промъкнаха покрай капките дотук.
This is it. Ground zero.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Amelia » Wed Oct 05, 2016 11:06 pm

Омг, прииска ми се да пусна анкета с въпрос "Кой е най-големият урод от кандидат-президентите ни?", щото подбраните лица позволяват дискусия само в тая плоскост. Но за съжаление мога да вкарам само 20 опции за избор, а ние имаме 23 до този момент...

Та задавам ви го тук въпроса. От тоя звезден лайнъп, кой според вас е най-големият изрод:
http://clubz.bg/45286-eto_gi_vsichki_23 ... oznajte_se

Аз просто не знам... Педофила ли, врачката ли, ДС агентите ли, осъдените ли, неосъдените ли, чалгарите ли....

Хелп.

едит: Мерси, Жоро. След като е толкова лесно по интернет, довечера с Александър ще пуснем по едно заявление. Но ако не ми отворят секция, няма да страдам особено.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4069
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Wed Oct 05, 2016 11:24 pm

Цвета Караянчева, която е заместник-председател на ГЕРБ в парламента, остана доволна от жребия и направи бърз нумерологичен прочит на числото. Според нея 1 означава, че Цачева ще е номер едно, 7 било числото на мъдростта. Сборът от двете числа – 8, бил числото на майката, което се връзва обявяването на Цецка Цачева за "майка на нацията" от премиера Бойко Борисов.

:dash:

Ква е тая гавра? Къв е тоя цирк?

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by ProxyFantasy » Thu Oct 06, 2016 12:23 am

Според Трайчо Трайков 7 било свещено число, защото 7 били дните от седмицата, в които трябвало да работи президента. И този клони към решаване на международни въпроси с хвърляне на боб...

Светльо Витков и Владо Кузов отпадат от надпреварата заради невалидни гласове. Така че шутовете са с двама по-малко.

Да, Калфин изглежда поносим вариант, но аз се страхувам, че на белотажа ще са Радев и Цачева и тогава ще е трагично.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4069
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Thu Oct 06, 2016 12:50 am

А то ще има и референдум тогава. Лексикона на оня гологлавия. Стига :cry:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by RRSunknown » Thu Oct 06, 2016 4:40 pm

Тази година май ще са върешно партийни изборите -всички са от БКП.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by The Dragon » Thu Oct 06, 2016 7:30 pm

Говновоз, говновоз, говновоз
Много в мире тюльпанов и роз,
Много в мире конфет и вина,
Но ещё больше в мире говна.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4069
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Fri Oct 07, 2016 10:17 am

Според Цеци, Русия е столица, а Брюксел държава. Това са знания за яслата егати. :shock:

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6935
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Yan » Fri Oct 07, 2016 12:02 pm

Litz wrote:Според Цеци, Русия е столица, а Брюксел държава. Това са знания за яслата егати. :shock:
Цецка ми е страшно антипатична, НО клипчето, което се върти из нета е отрязък от по-голям разговор и е без контекста, така че не е съвсем ясно какво и как точно е казала...
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by ProxyFantasy » Fri Oct 07, 2016 2:47 pm

Смешно беше изказването ѝ, но си мисля, че беше по-скоро лапсус и някаква форма неориентираност, от колкото реални познания по География. Просто реториката и куца нечовешки много.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Marfa » Sun Oct 09, 2016 5:54 pm

Аз все пак май ще се назоря и ще гласувам за Трайчо. Гледах го и днес, и оня ден, некъв нормален. С жена, дето не се крие, с деца, с всичко. Вече човек трябва да гледа някакви такива неща и да се опитва да задържи нормалността.

Инак в тия избори дори Марешки изглежда приемлив вариант.

Достатъчно е да започнем с Цецка, да минем към генерала, дето ще разследва кемтрейлсите, и да не спираме по пътя, докато скалите профучават край нас... :neutral:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4069
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Sun Oct 09, 2016 11:12 pm

Аз имам въпрос. Ся в Американската тема някои хора казваха, че гаврата и всяка критика по Хилари е сексизъм. Гаврата с Цеци/вицовете за майката сексизъм или не са? Можем ли да критикуваме хората, гаврещи се с Хилари, но да се кефим на шеги по адрес на Цеци? Ако кажа, че Цецка изглежда и се държи като кръчмарка от село Миндя, сексистка ли съм?

А Генералът казал, че се опитват да заличат България. Йес.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Amelia » Mon Oct 10, 2016 12:52 am

Еми аз видях бая изказвания относно външността на Цачева. Не мисля, че са уместни. Не външността й я дискредитира в случая, а поведението й и квалификациите й.

Също по повод дамата в синьо в Люксембург - не мога да разбера за кво е шума. Еми дрехите са смешни, ама ако такова носят в кралския двор, значи с такова ще трябва да е облечена. Аз не знам абсолютно нищо относно протокола, който се спазва в кралския двор на Люксембург, та не мога да кажа друго по темата освен, че аз самата не бих се облякла в това. Заради което и избягвам кралските дворове, нали. Много повече ме вълнува дали има нужните качества за професията си.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by termit » Mon Oct 10, 2016 10:53 am

Spoiler: show
Image
Elves dig rocket launchers.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests