Overwatch

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Mon Sep 12, 2016 5:03 pm

Милият Басчън за нищо ли го немат?... мъка. Аз па немам търпение да налазя левели, че да улетим със се дограмата в къмпетатива.

@Claymore47_Fen блъскаш ората извън картата? След един ден игра. Предстай си колко съм зле тогава - ни един калъф не уцелих. Но благодарение на некадърността си разбрах, че Макрий може да парализира тая тенекия като се засили. Не се бях и опитвал да го направя като съм от другата страна.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Tue Sep 13, 2016 1:01 pm

Препоръчвам ви да преглеждате ето този канал в Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCZmz0R ... rRmrlwx0Eg - Overwatch Central, има адски много гайдове за различните герои и карти и много можете да научите. Иначе снощи с Джункрат направих няколко добри игри, особено на египетската карта ги направих сами да си говорят, въобще не можаха да минат през входа, но имахме и адски добър Уинстън, който постоянно ги харасваше :D

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Tue Sep 13, 2016 1:11 pm

Най-тъжната ми игра е като бях Уинстън :lol:
Всички бяхме много сед.
Иначе да гледаш гайдове е за ламери, ний тук сме про-геймъри. Важното сам да изучиш тънкостите. С тва на ум, на тоя гайдчетата най-радват:
https://www.youtube.com/user/unitlosttube

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Tue Sep 13, 2016 3:48 pm

Уинстън изисква доста свикване, а и трябва да си постоянно в движение и да знаеш как и кога да използваш щита. Иначе е страхотен танк и в правилните ръце може доста мъка да причини на противниковият тим, вчера нашият Уинстън накрая имаше 15 кил стрийк. За съжаление не е особено популярен, за разлика от другите танкове.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Tue Sep 13, 2016 8:45 pm

Разликата в левълите нема значение :mrgreen:
Дали не ви теглих постоянно надоле, сори, ще играем пак кат задобрея :lol:

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Wed Sep 14, 2016 10:17 am

Няма да се плашиш, и аз не бях чак толкова добър, особено с Раундхог (дебелака с куката). но пък със Заря разцепвам наред :D Друго, което трябва да помниш в тази игра е, че трябва да си гъвкав и когато видиш, че нещата не се получават, просто сменяш на друг герой.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Wed Sep 14, 2016 12:07 pm

Вчера, след като излезе видео драйверът нещо се бъгна и ме изхвърли, а след един мач, направо ме дискънектна шитнята и ме лиши от екс пи, да я еба. Имах и досадни фпс дропове. Първи технически спънки зарад тая пущиня и то в рамките на под един час, ше я мамакисам да ѝ мамата. Как да е.

Пробвах тоя лумпен Junkrat и не знам къ съм живял без него. Мега масов кеф е. Една игра съм MVP, друга съм абсолютен кашмер с него. Но е арен. Пък и ква яка контра е на бързоногите галфони като Трейсър и Минджи или еба ли го как се вика оня простак с меча.

Бтв след игрите с вазе и по-вискоте левъли после с тия на моето ниво имах некви епични отигравания. Аз такива приуети с Д.ва и сама да държи целия противников отбор на 2 квадратни метра не съм си и мечтал, че може - кеф е. Щех да се възбудя от себе си за малко. Па и с войника газех на месо.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Thu Sep 15, 2016 10:43 am

Пробвай да сложиш мината някъде на земята и като я подминеш малко да я активираш, можеш да ползваш този трик да скъсяваш разстояния, да се качваш по покривите или просто да бягаш от опасности. Особено ако се защитавате слагай мината и капана някъде заедно, особено в тесни пространства. И с колелото никога не тръгвай директно към врага, лесно се унищожава :D

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Thu Sep 15, 2016 10:53 am

Да да, точно така правя. Тия капани са голяма краста. И пълен ужас да се натресеш в тях. И хвърченето с мината беше първото, дето направих даже като почнах с тоя герой. Че май няма реален рокет джъмп и тва е най-близкото до TF2 хвърчене от експлозиви.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Thu Sep 15, 2016 11:08 am

Ако ти се хвърчи наляво-надясно просто играй с Pharah, това беше първият герой, който играх в бетата :lol:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Thu Sep 15, 2016 11:48 am

Имайки предвид колко лесно я свалям, мисля да пропусна :mrgreen:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Mon Sep 19, 2016 9:47 pm

@Delegat, като бръмчиш в компетътив употребяваш ли майкрофонье? Някъде из темите казах, че с тази игра откривам удоволствието от мултиплейъра и неам идея дали из високите нива ползвате такъв тип комуникация. Просто мачовете са твърде бързи и с писане не стаа. От друга страна гласът ми чупи бетон и ненам дали да наказвам горките играчи. :mrgreen:

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Tue Sep 20, 2016 9:59 am

Когато играя с приятели винаги ползваме вградения войс чат, а в къмпетатив си е направо задължително, даже и да си сам. Иначе можеш да регулираш силата на микрофона си в настройките на играта.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Tue Sep 20, 2016 10:39 am

То не ми е проблемът със силата на микрофона, а гробовният тътен, който влача. То на живо е едва поносимо, кво остава за горките чиляци, дето ще им бия в ушите. Мисля тия дни да пробвам компетътив да стане сеира, ма не сакам да се излагам твърде много. Та затва питам тука. И след като не съм ползвал нивга войс чат освен за виртуален секс с дърти филипинци, секи път ли треа натискам бутоня, че да шпрехам или каналът си виси отворен и всеки ще може да чува ариите на котката, възмутеното дишане на жена ми, осъзнаваща що за провал е взела за мъж и т.н.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Tue Sep 20, 2016 11:30 am

Мда трябва да си го нагласиш да е Push to Talk и да определиш бутон, който да натискаш за да говориш, средния бутон на мишката е добър избор. Може да го изтестваме ако искаш тия дни.

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 12 guests