Overwatch

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Post Reply
User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Overwatch

Post by трубадур » Sun Aug 28, 2016 9:04 pm

Image

Заслужава си отделна тема. Дори и само аз да си пиша в нея.

Ииии... не трябваше да си я взимам. Изисква физически усилия, за да не я играя. Абсолютно полирана до съвършенство шарена дъвка. Не случайно близърд са толкова големи. Valve не си изпипват толкова шутърите (добре де изхвърлих се, но определено това е единственият истински опонент на CS - без да има нищо общо с него). Определено препоръчвам и да се закупи от Green Man Gaming, за регистрирани потребители има 10% отстъпка. И то за ориджин изданието, което не ти дава нищо кой знае какво освен няколко визуални глезотии, но 35 паунда са къде, къде по-добро предложение от 59 евра.

Въобще страшно съм доволен. Има достатъчно модове, карти, герои да не говорим, прескача се от карта на карта и от игра на игра леко и лесно. Всичко е шарено и приятно за окото, интерфейсът, който изглеждаше като пълна свинщина на ютуб видео, всъщност е доста приятен и лек. Въпреки абсолютният хаос, който се осъществява на екрана доста лесно се навигира и трудно може да се дезориентираш.

Тъпото е, типичното чакане за мач, което е странно при положение, че се цъка от над 10 милиона души. И в Европа се съмнявам да са под 1 милион. Решили са, че елегантно решение е да те хвърля в дивашките модове, където няма цел, а е само клане, докато чакаш, колко да попуцаш тридесетина секунди, но предпочитам да си изчакам, докато се съберат отбори. Въпреки това повече от 30 сек. не ми се е наложило да вися в лоби.

А бе - страшно е. Всичко още ми е някаква каша. Но близърдци доставиха и този път. Хартстоун ще биде много мощно заебан.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Mon Aug 29, 2016 10:18 am

Много е добра играта, въпреки че след почти 100 левъла леко ми поомръзна, но като пуснат новата карта сигурно ще се върна. Бнет тага ми е Delegat #2177, обади се ако искаш да играем :D

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Mon Aug 29, 2016 10:27 am

Нека понакача малко левъли и ще те подиря. Доста бавно се качва левъл. За няколко часа цъкане вчера съм едва близо до 6-ти.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Mon Aug 29, 2016 11:29 am

Получаваш 20% бонус експириънс, когато играеш с приятели, така че левълите се вдигат доста по-бързо :)

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Mon Aug 29, 2016 10:17 pm

Въпреки всичко, за експириънс фсичку прайм... пратих ти другарска призовка. Idrinkpups.
бтв, неска катеря левели яко ама съм маса по-зле от вчера. Мачмейкингът е малко в гъза, днеска ни изтипоса с някакви 67+ нива и мамата си мамаше.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Tue Aug 30, 2016 11:53 am

В по-горните левъли мачмейкинга се пооправя, но в началото е зле. И моят съвет е да изпробваш всички герои и да си избереш 2-3 от тях, с които основно да играеш, за да свикнеш на механиките им. Примерно ако решиш да играеш танк, Рейнхардт е препоръчителен за начинаещи, понеже е лесен за игра, единствено трябва да уцелиш момента, в който да набиеш ултимата му. И не абюзвай чарджа, стой си със съотборниците си и ги протектвай :D

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Tue Aug 30, 2016 12:25 pm

Аз обичам да лекувам и зася съм с няква хвърчата патка, пък и като гледам много народ не ебава да хийлва като цяло. Играта доста ми харесва и се очертава да ѝ обърна подобаващо внимание та ще попрецапам бая внимателно през целия колектив. Самураят е много печен също. С лъка. Голям кеф е за игра. От танковете (май е танк) пичето в розавия робот доста блазни. Войникът очаквах да е пълен ташак, а е доста кеф да пуцам с него. Зася искам да се науча с летящата кифла, дето анихилира с базука. Мнозо съм зле с нея. Бе ш'се играе. Мисля да цъкам както цъках Team Fortress 2 - когато се наложи - да поемам липсващата длъжност. Не да кибича на 2 героя.

Ма в ниския левъл е мега тъпо, всеки търчи соло. А тва след Ranbow Six: Siege е трудно за преглъщане. Искам отборно меле. Не всеки да си е влязъл у филма и да заебава околните.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Tue Aug 30, 2016 3:14 pm

Еми положението в ниските левъли си е хаотично, но по-нататък нещата се пооправят, макар че чат-пат пак има идиоти, гонещи свои цели. Иначе аз принципно играя с малък набор герои, основно танк (Рейнхардт, Заря) и съпорт (Лусио, Мърси) и от време на време с Фара, Солджър и Джункрат (адски фън е, ако знаеш как да играеш с него) :)

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Thu Sep 08, 2016 8:46 pm

Само минавам да кажа, че играта е феноменално яка.
Бтв, Делегат, колко време ги дига тия сто левъла? Язе съм на вездесъщия 16 с некви милиметри до 17.
Оня денка и близърд изринаха с най-добрата си анимация евър
https://www.youtube.com/watch?v=to8yh83jlXg

И последицата от нея:
Image

Image

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Fri Sep 09, 2016 4:01 pm

Първоначално като излезе играта играех основно с приятели и вдигах левъли сравнително бързо, а и големият ми племенник играе понякога чрез моя акаунт. Иначе напоследък нещо съм я поизоставил и мисля уикенда да се позавърна в нея.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Fri Sep 09, 2016 5:04 pm

Цъка ми вечер, че си на линия, но без значение дали си ти или племенникът, то деведесе и десети левъл акаунт, аз ше съм като спешъл олимпикс кежуъл калъф с водно пистолетче насред сражение от втората световна, докато изригва вулкан в сравнение, ебаси. Май зася само маккрий, войникът и мърси ми лягат на душата. Но мисля да прецапам целия дпс архив, че там лабаво няма, освен рипъра, пише че е една звездичка трудност, а тва е доста кежуъл :mrgreen: . Ана е доста яка също. Отделно от мен танк нема да стане. Тва е баси болния клас. Само Д.ва стаа щото е лесна за игра.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Mon Sep 12, 2016 2:00 pm

Довечера ще гледам да съм на линия, може да разцъкаме няколко игри :D И не се плаши чак толкова от разликата в левълите, те повече отразяват колко време си играл, а не колко си добър.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Overwatch

Post by трубадур » Mon Sep 12, 2016 2:18 pm

Ти си неква вече звездичка 3 или 4 нуубарщината ми ще е твърде голема. Ся се уча да играя с танк, плачевно е. Бтв успех да съм плей ъф дъ гейм с Мърси. Много яка е тая путеса. Голям кеф е да играеш с нея, стига отборът ти да не се баш бута в едно кьоше целият, че един рипър ги прави на суджук и ако ултимейтът ми не е готов седи като насрана милата. А най-тъжно е га стана втори по килове с нея :mrgreen:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Overwatch

Post by Claymore » Mon Sep 12, 2016 3:58 pm

Аз от малкото което видях от бетата, най-много ми подхождаше Райнхардт, беше много забавно да блъскам хората извън картата. И ултът му е забавен, ако и да живеех за кратко с илюзията че е под формата на концентрични вълни, и се чудех що като го прасна само пред мен са проснати враговете :lol:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Overwatch

Post by Delegat » Mon Sep 12, 2016 4:31 pm

Реално в момента метата е два танка (основно Рейнхардт и Заря), два ДПС (според картата, но Солджър и Рийпър са добри избори) и два съпорта или съпорт и дефанзивен герой (ако трябва да се защитава, Джункрат е универсално много добър избор). Разбира се в Куик Плей можеш да играеш каквото си искаш :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests