МОЛБА ЗА ПОМОЩ

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
Post Reply
User avatar
С Т Р А Н Н И К А
Smallfolk
Posts: 2
Joined: Thu Aug 04, 2005 8:36 am

МОЛБА ЗА ПОМОЩ

Post by С Т Р А Н Н И К А » Thu Aug 04, 2005 5:07 pm

Здравейте .


Останах изключително щастлив , когато видях любители на японската анимация тук . Самият аз също съм , и като такъв съм се сблъсквал с основния проблем на любителите на това изкуство , а имено - трудността при намирането на въпросните филми :?

Както вече видях , вие познавате повечето неща видели екран .
Молбата ми е свързана с два филма , които силно желая да притежавам , но към момента ми обягват .

Това са : Wind named amnesia и Battle angel

Стари са , но според мен си ги бива :)


Моля всеки , който има някаква информация от каде мога да закупя ( имам предвид от България ) да ми помогне :oops:

Предварително благодаря :!:

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Thu Aug 04, 2005 6:18 pm

Идеята за закупуването им е малко невероятна в БГ, трябва или да се поръчат от чужбина, или да се направи, както правят повечето от нас, а именно - да се изтеглят с торент.

[Anime] Battle Angel Alita - Motorball CG Movie [DVD-Rip] [Rippersanime.com].torrent - Battle Angel Alita, ако това имаш предвид под Battle Angel, но се иска регистрация

A Wind Named Amnesia - OGM, пише, че е с прилично качество. Не знам дали регистрацията е задължителна, защото съм регната и ме мързи за log out-на само, за да проверя.
Има начин да заобиколиш регистрацията и това е, да кликнеш на линковете с десен бутон и да дадеш Save link as...

Това са директни линкове към торентите. Дано са ти от полза.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Thu Aug 04, 2005 10:21 pm

A wind named amnesia е първото аниме което гледах изобщо :D Беше някъде 94-а и беше на пиратска касета... Ех добрите стари времена :D
Ето от тука можеш да го изтеглиш пич, заедно с много други:-)))
http://chise.ludost.net/Anime/
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Fri Aug 05, 2005 12:56 am

Battle Angel Alita, ако това имаш предвид под Battle Angel, но се иска регистрация
Да, едно и също нещо са, но изобщо не останах с добри впечатления от двата епизода, които могат да се намерят по българските фрийта. Мангата е друга бира- тя вече си заслужава прочитането. Има разни слухове за нов сериал по BAA и се надявам той да е доста по-добре направен. :evil: Между другото The Last Order е продължение на мангата, но не знам къде може да се намери. Аз имам само първите две глави (от мисля 4), а дори и тях не помня откъде свалих.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Aug 05, 2005 9:55 am

Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Aug 05, 2005 11:51 am

Мдаа, едно от първите анимета дет съм гледал верно. Даже на видео едно време некво. Rusty angel май беше едното. Ма грозноватичко си е :(
:ninja:

User avatar
С Т Р А Н Н И К А
Smallfolk
Posts: 2
Joined: Thu Aug 04, 2005 8:36 am

Post by С Т Р А Н Н И К А » Sat Aug 06, 2005 8:41 am

Изключително съм ви благодарен - на всички .

Отне ми двадесет часа да изтегля Battle Angel но си заслужаваше , отвсякаде - това бе първият пдобен филм , който гледах :roll:

Странно , но аз го бях гледал като цял филм .


Филмите , които не съм гледал са доста - за съществуването на някои от тях изобщо не знаех :oops:

Очаква ме дълго теглене :D гледане :D и записване :!:


още веднъж - БЛАГОДАРЯ

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests