Черните Златки на наукоподобните психози

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat May 24, 2014 5:37 pm

Пенчев тва го е пуснал в спама, ама си мисля, че може и тук...
http://www.russkoe-moloko.ru/shtrih_kod.html

Накратко. Компания "Руско мляко" съвсем сериозно обяснява в съвсем сериозния си сайт защо си зачеркват баркодовете на продуктите с червен кръст.

За хората, дето не разбират руски, ще разкрия тая енигма веднага:

Понеже баркодовете са печатът на Антихриста и в тях винаги по един или друг начин присъстват трите шестици. Но понеже компанията не може да продава продукцията си, ако е без баркод, а не всички хора имат възможност да отстранят баркода, преди да консумират каквото са си купили, са прибегнали до следното решение: зачеркват печата на Антихриста с Андреевския кръст и по тоя начин явно го неутрализират.

Извод:

Човечеството вече е достигнало критична маса. Моля за спешната му редукция до едни десетина процента от сегашния му обем, благодаря.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Veritas
Scholar
Posts: 128
Joined: Fri Dec 12, 2008 11:38 am

Post by Veritas » Sat May 24, 2014 6:30 pm

Да, това като го четох вчера почти ми докара скоропостижно задавяне с кафе; предвид темата очаквах някаква забавна дивотия, ама чак за такова изтрещяване не бях подготвена...
The truth shall make ye fret.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jun 01, 2014 8:27 pm

Spoiler: show
Image
:D :panic:
:ninja:

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Mon Jun 02, 2014 6:13 pm

Да бе, ама тая "новина" е публикувана в The National Report, което си е сатирично, The Onion-oподобно уебсайтче :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jun 03, 2014 6:40 am

Което не пречи на разни хора да го вярват нали?

Хаха Из делниците на един луд пак доставя доктора яко :).
Лани ми попадна една статия от media.framar.bg, в която се говореше за това, че много хора си купували лекарства от зооаптеките, защото били по-евтини. Най-много се търсел камфор салицилат, мазило, което лекува мускулни и ставни проблеми при конете и кравите. Тубичката струвала 3,80 лв. При това било и много ефикасно за артритни болки. Много се търсел също и антифлегмина, предназначен иначе за хронични възпаления на вимето. Пенсиите го ползвали за лекуване на хемороиди. И то било двойно по-евтино от човешките лекарства. Изобщо човешките лекарства вече са на нечовешки цени… За гъбички по краката се търсел гръцкият концентрат имаверол, антимикотичното средство за външно третиране при говеда, коне и кучета. Някакви прахчета за канарчета се вземали от хора с трудно зарастващи рани. Препаратът тривитаминол, предназначен да стимулира вълнодобива при овцете, се ползвал при косопад. И т.н.

Но като ви ги казвам тия работи, да не хукнете сега по зооаптеките! Това съм го чел по медиите, а не малко хора са умрели по причина на печатни грешки.

ох
http://bg.veselba.kafence.com/pix/kurio ... durite.jpg
:ninja:

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Tue Jun 03, 2014 5:42 pm

Xellos wrote:Което не пречи на разни хора да го вярват нали?

Хаха Из делниците на един луд пак доставя доктора яко :).
Лани ми попадна една статия от media.framar.bg, в която се говореше за това, че много хора си купували лекарства от зооаптеките, защото били по-евтини. Най-много се търсел камфор салицилат, мазило, което лекува мускулни и ставни проблеми при конете и кравите. Тубичката струвала 3,80 лв. При това било и много ефикасно за артритни болки. Много се търсел също и антифлегмина, предназначен иначе за хронични възпаления на вимето. Пенсиите го ползвали за лекуване на хемороиди. И то било двойно по-евтино от човешките лекарства. Изобщо човешките лекарства вече са на нечовешки цени… За гъбички по краката се търсел гръцкият концентрат имаверол, антимикотичното средство за външно третиране при говеда, коне и кучета. Някакви прахчета за канарчета се вземали от хора с трудно зарастващи рани. Препаратът тривитаминол, предназначен да стимулира вълнодобива при овцете, се ползвал при косопад. И т.н.

Но като ви ги казвам тия работи, да не хукнете сега по зооаптеките! Това съм го чел по медиите, а не малко хора са умрели по причина на печатни грешки.

ох
http://bg.veselba.kafence.com/pix/kurio ... durite.jpg
Между другото, това за тривитаминола е вярно. Миналата година имах проблем със силен косопад, и кожната лекарка ме прати да ходя във ветеринарната аптека с рецептата. Сигурно щото съм коза по зодия, не че нещо... :lol:

bsb
Paragon
Posts: 640
Joined: Sun Dec 06, 2009 7:33 pm

Post by bsb » Tue Jun 03, 2014 8:34 pm

А пък някои човешки лекарства и хранителни добавки са по-евтини от аналогичните за кучета.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Jun 03, 2014 8:39 pm

Тру. Между другото, две приятелки си изцериха хемороидите с антифлегмин. Самата истина!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Wed Jun 04, 2014 12:49 am

Тая тема от злокачествени храни явно е претърпяла развитие до хемороиди...
Малко е зловещо.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Wed Jun 04, 2014 1:07 am

Е ако не сте чували за чудодейната маска за коса с тривитаминол значи не четете бегемама, там е хит от години...
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Jun 04, 2014 8:57 am

Тая тема не е за храни, а за псевдонаука.

Тривитаминолът е много популярен и на мойта работа, Гиб, Имам чувството, че всяка втора колежка си прави маски с туй чудо. :mrgreen:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Wed Jun 04, 2014 10:47 am

Marfa wrote:Тривитаминолът е много популярен и на мойта работа, Гиб, Имам чувството, че всяка втора колежка си прави маски с туй чудо. :mrgreen:
Бе има защо да е популярен, аз бях стигнала до положение на едно миене на коса да се разделям с по 700-800 косъма (докторицата ме кара да ги броя в продължение на 1 месец, бля).

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Jun 06, 2014 5:20 pm

This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Sat Jun 21, 2014 3:53 pm

http://youtu.be/Dm9UTZYDS7A

Видео, което ни просвещава за това, че
Земята не се върти около слънцето
(от себе си бих добавила: !!!!!)

Втора част - тук: http://youtu.be/fcZSN4y42XA


Препоръчвам на всички, аз лично прекарах едни много приятни 15 минути.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Jun 25, 2014 6:08 pm

А бе, тоя сайт знаем ли го?

Има неопровержимо видео как един пилот забравя да изключи кемтрейлсите, като каца и те много ясно се виждат, въпреки че има мъгла! :o
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests