Bioshock Infinite

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Nov 15, 2013 11:10 am

OMG...

:shock:

Велико...

:shock:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Nov 15, 2013 11:18 am

Аз изцъках играта пак, за да я покажа на жената. И по бързата процедура се зарибих даже повече от първия път. Няма толкова як арт и история просто. Краят е краят.

Кен Левайн - президент!

п.п. Bioshock Infinite DLC - CACHING!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Nov 15, 2013 11:26 am

Аз искам да изкажа изненадата си от това колко всъщност близък ми стана Букър, от когото през цялото време виждаме само няква обезобразена от вигор ръка или рандъм дуло на патлак. Та не бях очаквала да вземе да ме вживее особено в съдбата си. Обаче ей така от единия войсоувър тоя човек оживя за мен. Жестока игра на озвучителите. Защо никой не наема тези безкрайно кадърни хора когато трябва да се озвучава аниме на английски???

А Елизабет е просто прекрасна. Ненам как е в игрите по принцип, ма яките женски персонажи поначало са рядкост във всички медии, от които имам няква представа и следователно всички трябва да им се радваме като ги видим.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Fri Nov 15, 2013 2:45 pm

Трой Бейкър (озвучителя на Букър) е голям, да. Той озвучава вече и на много други места, даже май има участие в аниме. А актрисата на Елизабет, Къртни Дрейпър, няма много участия в игри, което се надявам да се промени, защото е много добра. А за жените в игрите е още по - зле, добре че последно време се обръща внимание и се правят по - свестни жемски персонажи. Иначе и аз се учудих колко се привързах към Букър и Елизабет, както съм писал преди това, когато я отвлича Сонгбърда ми стана наистина гадно.
P.S. Ситуацията с DLC-то е леко тъпа, щото първия епизод поне е само 2 часа. Верно че е DLC, а не експанжън, ама все пак... :? Което не значи че няма да си купя комплекта де, но се надявам да не осерат историята на Инфинит с тази на DLC-то, щото явно ще са свързани.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Nov 16, 2013 8:52 am

DLC-то е доста тъпа работа. Геймплеят на Bioshock Infinite въобще не пасва на Rapture, а и добавената история е много ненужна. Само си губят времето с това в името на вездесъщите Season Pass-ове...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Nov 16, 2013 9:43 am

AlDim wrote:DLC-то е доста тъпа работа. Геймплеят на Bioshock Infinite въобще не пасва на Rapture, а и добавената история е много ненужна. Само си губят времето с това в името на вездесъщите Season Pass-ове...
Накара ме да се чувствам доста ядосан за това колко потенциал е похабен за една Fallout style игра например :(

Което май е и най краткото описание за целия Биошок франчайз след първия. А дори и там.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1941
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Wed Jan 01, 2014 9:21 pm

Врътнах я най-сетне. Просто не е за вярване колко труд са вложили в разнообразяване на битките. То не са релси, то не са уменията на Елизабет, то не са разнообразни вигори и оръжия.

Много, много голям тъмбс ъп за Irrational. Не са го карали на славата на летящия град, а наистина са се съдрали, за да направят най-добрия възможен продукт.

Просто минус не мога да измисля. Единственото, което ми направи впечатление бяха катинарите, които стояха доста неестествено на корабните шлюзове, кво да ви кажа.

И края не разочарова. Очаквах нещо по-бомбастично, след потопа от положителни мнения в интернет, но и така беше точно на място. И любимата ми реплика:
Spoiler: show
"There's always a lighthouse, a man, a city."
10/10
There are no rules! I'm gonna get you!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests