Red Dead Redemption

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Dec 21, 2010 4:31 pm

PS3 версията чувам по-зле била от тази за XBOX360, колко по-зле? Чудя се дали да не си я потърся втора ръка, че съм бедняче. ;)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Dec 21, 2010 9:32 pm

Ами доколкото видях по шотове половината растителност я няма , всичко е по -ръбато и залагвала повече.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Dec 21, 2010 9:52 pm

Еми от по-лошите PS3 версии е. Фреймрейтът е по-слаб, разделителната е по-ниска и т.н. За информация - Digital Foundry на Eurogamer. Но и така яката игра си е яка, така че играй на каквато платформа имаш.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 04, 2011 6:09 pm

Докато си чакам L.A. Noire все пак реших да си мина Немъртвия кошмар - ДЛЦ продължението на Червеното Мъртво Изкупление.

Еми доста е яко, макар и малко еднообразно. Почти всички герои от оригиналната игра са тук и да, с повечето от тях има забавни доста олигофренски инциденти със зомбита:). Готино е, че са премахнати парите от играта и реално погледнато за де що има таск получаваш амуниции, които са доста кът в Undead Nightmare. Ще видим дали ще имам мерак да я довърша, че като знам тия пустини колко съм ги обикалял и тоя кон колко съм го яздил лощо ми става :)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 05, 2011 12:29 pm

Врътнах Undead Nightmare - ами доста качествено ДЛЦ. Доста нови геймплейни решения, крафтинг система, прилична трудност, 6-7 часа чист геймплей - what's not to like дет се вика:) Да не говорим, че е баси кефа да се носиш на пламтящ кон на Апокалипсиса стига да го намериш де ;) А и чаленджите са яко гърч :)

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Nov 19, 2013 11:28 am

Прекрасна игра с прекрасен свят, прекрасен главен герой, прекрасни диалози и прекрасна музика! :cry:

Финалът също беше прекрасен, макар че ме вбеси много.

А оная изродщина с гражданската война в Мексико беше гениалност на кристали... :cry:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 18 guests