Enslaved

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Oct 16, 2010 11:31 pm

След два часа бъхтене да си направя ebay и paypal account-и преди няколко години (без end in sight, защото после наливането на пари в paypay се оказа ебати БОЛКАТА), кажи-речи перманентно се отказах да ровча там.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Oct 16, 2010 11:37 pm

WTF? Аз дето принципно съм алергичен към такива неща си направих ибей акаунт с Pay Pal супер лесно и си ги ползвах 3-4 пъти абсолютно елементарно а хора ползващи steam и gog твърдят че било сложно :shock:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Oct 17, 2010 12:10 am

Поне когато пробвах преди години, процесът за вкарване на пари беше безумен.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Oct 17, 2010 12:14 am

Сега е елементе дори от България.

matsi
Merchant
Posts: 87
Joined: Mon Jan 17, 2005 2:02 am

Post by matsi » Fri Dec 17, 2010 12:43 pm

Аз основно купувам от английския амазон.Оня ден ми пристигна Fallout 3 GOTY, плюс официалния гайд ,който е ебати и тухлата сигурно е 500 стр. и Bioshosk 2 за 54 паунда с доставката и ми дойдоха за седмица.само фалут в бг е 100-на лева.А на по старите игри има доста намаления.Взимал съм и от ибей един път игри и там нямах грижи,но много зависи на кого ще попаднеш,както каза колегата по горе

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Dec 17, 2010 1:41 pm

На мен новият Донки Конг за Уии нещо зверски ми се забави от амазон и нз въобще какво става, трябваше да е допъл миналия петък баси....

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Nov 12, 2013 9:37 pm

Сашко задвижи плановете си и сега ме облъчва с различни игри, докато аз междувременно продължавам да си обсесвам по Деус Екс. Та тея дни изгледахме уолкру-то на Енслейвд - 5 часа, доста филмоподобно, щото играта е супер линейна и играчът караше доста по същество.

Ей, голяма красота! Страшна работа на арт отдела, просто не можах да се нагледам на тая шарения. Мънки е много готин и страхотно анимиран - лице, очи, като жив беше. Анди Съркис добре се е справил и с моушън кепчъринга и с озвучаването тук. Мацката ставаше и тя и прасето накая също беше готино.

Но като цяло си беше няква дупка откъм история и най-вече откъм стори-телинг. 5 часа Мънки би некви меки, цъфнали на най-различни невероятни места просто ей така, за да има бой с меки в геймплея. 5 часа подскачахме и търчахме насам-натам. 5 часа от историята не ни се разкри НИЩО. Всичко е изплякано в някъв изумително тъп Епилог, който ни преразказва Матрицата, което само по себе си е малоумно, ама насипано така става хептен зле. Взаимоотношенията между персонажите също можеха да ни бъдат доразвити, вместо да ни се губи времето с постоянен бой на некви меки - тея двамата бяха толкова сладки заедно. Исках да видя повече от тях. Ненам дали е готино да играеш играта и да си правиш битките сам, но да гледаш повтаряеми до безобразие изпълнения навсякъде не беше готино.

Та така. Между другото тая китайска новела, на която е базирана играта, я изнасилват в аниметата доста редовно - последно гледах елементи от нея в Драгънбол.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests