Nintendo 3DS

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Wed Jul 24, 2013 11:02 am

В крайна сметка си я купих през Ешопа, но трябваше да си купя по-голяма SD карта, че едвам се побра това чудовище на оригиналната 2Gb карта, а имах и други игри изтеглени и трябваше да махна някои.
Иначе за сега много кефи, но съм едва в началото :D

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Jul 24, 2013 11:11 am

Ми аз не съм мн в началото, но щото почнах нова игра на casual ... Просто в момента няма време и нерви да цикла все една и съща карта до безкрайност с цел всичките юнити да оцелеят до края на мисията. Засега нещо не ме кефи и това че на рандъм битките с монстъри, както и тези от спотпаса всички се юрват като невидели да ми видят сметката. Не че е лошо, но да имаше някво разнообразие

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Fri Aug 02, 2013 11:02 am

Стигнах до началото на 6ти чаптър на Емблемата, доста зарибява до тук и е приятно трудна на места. Има малко трески за дялане, но не е кой знае какво. Малко тоя социален елемент ми се струва излишен, дето героите говорят един с друг, а по-нататък даже се женели и имали деца, но както и да е :lol:

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Fri Aug 02, 2013 1:00 pm

Без support conversation-ите няма да е емблема :) мен ме кефят, а и са си интересен фийчър. Поне в Awakening е развиват активно - pair upваш два съвместими юита и ги пращаш да се млатят, в по ранните заглавия просто ги зарязвах там да киснат неопределено количество търнове докато стане нещо. Дейтинг частта е леко досадна, без това евентуално можеше да се мине

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Fri Aug 02, 2013 2:18 pm

Кои са ти любимите герои? Моите са Сумиа и Фредерик :lol:

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Fri Aug 02, 2013 4:17 pm

Фредерик ми е твърде ъндърдивелъпъд като статс нещо, но е доста забавен в съпортите си. Особено с Кром. Засега май най-ме кефят Lon'qu, Tharja и Owain, и като полезност, и като кътсцени, но те се взимат малко понататък, и не съм си събрал всички допълнителни герои. Нито пък съм изциклил особено мн съпорти

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Aug 05, 2013 9:46 am

Фредерик ми е на 8мо ниво и е абсолютно неубиваем, даже не е нужно да му слагам съпорт, пускам го напред и даже петима да му налетят, всичките ще ги убие :lol: Има супер умения :D

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Aug 05, 2013 12:43 pm

Фредерик идва припромоутнът и влачи повече експириънс за ниво - поради ефективно по високия си левъл получава по малко точки с/у юнити от ниско ниво, в същото време непромоутнати юнити ще вземат повече, и съответно Стал и Съри ще имат по добри статсове от Фредерик като ги промоутнеш, аз лично си цикля до 20ти левъл преди да им дам master seal. Впредвид безкрайните възможности за циклене между reeking boxовете, бонус отборите и платените ДЛСта, няма голямо значение в крайна сметка. Dark flier, една от промоциите на пегасусите, има май найд доброто умение в играта впрочем, въпреки че левълването на флайърите е болка

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Aug 10, 2013 1:00 am

http://www.ign.com/articles/2013/08/07/ ... rn-release

Рано се сетиха, но пак хубаво че ще излезе.

User avatar
SatanicSlayer
Merchant
Posts: 90
Joined: Thu Sep 26, 2013 4:32 pm
Location: Grind Line - Arabasta.
Contact:

Post by SatanicSlayer » Fri Sep 27, 2013 9:23 am

RRSunknown wrote:Малко офф/
Пичове взех си едно DS-че , докато падне цената на 3ds. Досега съм нямал джобна конзола и повечето от игрите са ми непознати макар че някои съм ги цъкал на PC или съм ги чувал поне. Някой (Delegata да речем който знам, че е фен) дали ще може да ми даде някъкъв топ 25 или топ 50 списък на неща които да си потърся и да пробвам/изиграя. :roll:
Задължителни игри, които да си намериш са: Metroid Hunters, Desktop Tower defence, Worms, Geometric Wars, Settlers of Catan и Carcassonne ако си фен на настолните игри, Final Fantasy всичко, Clash of Heroes, Tetris, Metal Slug 7, Contra 4, The Warlock of Firetop Mountain, ако харесваш книгите игри, фенове са направили първите пет книги от Lone wolf поредицата, като ги четеше и играеш от Нинтендото, Super Mario and Sonic Winter Olimpic Games... това по принцип са и игрите, които са в моето ДС.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Oct 14, 2013 12:38 pm

Pokemon Y е толкова безбожно як :mrgreen:

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Nov 02, 2013 9:32 am

Phoenix Wright ... Dual Destinies ме изкефи толкова много! Няма да кажа че е най-добрата игра от поредицата (място което си поделят Miles Edgeworth и Trial and Turbulations), но просто ... кефи. Нещата които се случват са типично откачени в духа на поредицата, новия prosecutor е готин бая, интефейса е леко позачистен, изобщо epic win.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sun Nov 03, 2013 9:04 pm

Един малко тъп въпрос- Я кажете как се става достъпа до eshop-a?
Сдобих се с Wii U Zelda Limited edition, но нещо не ми дава да си направя Network ID. Дава че за моя регион (България) не бил достъпен, което съответно орязва и достъпа до магазина. Ако променя страната на нещо друго ще ли да стане?
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Nov 03, 2013 9:46 pm

Направи го на UK и ще тръгне.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Mon Nov 04, 2013 1:04 am

Мдам, стана. Благодаря.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 17 guests