Предстоящи филми

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
Post Reply
User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sun Feb 15, 2004 8:15 pm

Ghibli wrote:Не ми хареса филмът като цяло, само отделни неща - мечовете (Клио - :), костюмите, гледките, и - о, срам - Том Круз.
Хех на мен пък японката ми грабна окото:) даже двете очи като се замисля :lol:

Иначе и филма ми хареса, де да знам може би щото бях в някво сантиментално настроение, може би щото тотално съм се вманиачил на тема японско (да се чете, аниме, j-pop,японки,аниме,японки...споменах ли японки и аниме? :lol: )
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Nyele
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Sat Jan 24, 2004 9:02 pm

Post by Nyele » Mon Feb 16, 2004 1:08 pm

Ne moga da razbera kakvo ne mu haresvate na filma! :shock: Be6e si prosto perfektniqt film- ima6e si ot vsi4ko po malko/mnogo bez da se prekalqva,Tom Kruz IGRA(!) i ne uspq da pravi sex(!!!), a tova samo po sebe si e progres ,kakto za amerikanskoto kino izob6to, taka i za samiq Kruz naposleduk- postaral se e 4oveka celi 3 god. pri tova.Puk i siujetut si be6e na nivo.

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Mon Feb 16, 2004 8:42 pm

Да, Том Круз го пребиха няколко пъти, докато не схване, че трябва да мисли по-малко ( докато не го чух тоя бисер, си мислех, че е невъзможно...), което само по себе си издигна Холивуд в очите ми. Обаче...до тук. Лично на мен сцената с нинджите ми беше тотална излагация. Не знам, това може би се дължи на факта, че за разлика от режисьора понамазах нещо за тях от една книга и схванах, че хората са били способни на малко повече от болезнено квичене и серия от набучвания върху меча на първия изпречил се кретен:) . Тук може и да не съм справедлив, ама по начало Том Круз ми е силно антипатичен, много съжалявам. Иначе филмът ми хареса, де, да не си помисли някой, че съм Гадния Критик На Всичко Наоколо. За мен най-въздействащата сцена беше не тази с нападението на самураите( ми напуши ме смях при вида на еднометровите рога, поникнали от мъглата, какво да направя ), а тази със знамето и тигъра. Не знам защо, но много интересна ми се стори. Иначе филмът не блестеше с нищо особено, но и не дразнеше, а на моменти дори свенливо се доближаваше на безопасно разстояние от драматизма,което вече е плюс:D

User avatar
Dedo John
Merchant
Posts: 97
Joined: Sun Feb 08, 2004 4:03 pm

Post by Dedo John » Sun Feb 22, 2004 4:21 pm

ех, Dedo John, дълго време се чудих откъде го изкопа тоз цитат, ама днес си забърсах новото Мтел-ревю или както там го наричат (доста прилично списанийце, пък и безплатно го раздават дори на не-абонати като мен), та там видях тая реплика
Ех чедо, чедо... Туринчо ли са казваше ?

Вие младите сте много интересни. Гледам сте и напред с технологиите. Язе съм проз и не разбирам от GMSми и мобифони. Еее има една песничка на Милко Калайджиев много убава. Кат я слушам се ми са иска и язе да имам таквоз нещо : ГСМ, ама нали съм на село и там само са обаждаме от пощата ! :D

Язе използвам по-остарели начини на набиране на информация : интернето го уважавам най-много ! Ето ти линка, откъдето съм почерпил горната информация :

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Ca ... sb=5&part=

Но това е ясно- прибързал си с изводите...

Мен ми е интересно как надъхано се е впусна в анализ на списанието, което мнозина/включая и аз / очевидно не са чели. Малко като тез дет си говорят сами стана. :) Ама млад си, ще се научиш !
та така, деденце, не мой ме блъска друг път по главата с цитати, пробутвани от мобилен оператор
Като се абстрахираш от младежката си избухливост, не може да не признаеш, че цитата е смешен! И е леко незряло да оценяваш цитат по това, къде е публикуван. :D Позабавлявай се докато си млад, вместо да се впускаш в нелеката задача да се самоубеждаваш, че филма е шедьовър, а ти си deus ex mahina ! :D
Къде ми е виаграта ?

turin
Adept
Posts: 241
Joined: Tue Jan 13, 2004 12:23 am
Location: нейде из облаците (купесто-дъждовни)

Post by turin » Sun Feb 22, 2004 11:17 pm

Last edited by turin on Fri Sep 17, 2004 7:25 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Dedo John
Merchant
Posts: 97
Joined: Sun Feb 08, 2004 4:03 pm

Post by Dedo John » Mon Feb 23, 2004 2:54 am

Тез дни съм поръчал на щерката да ми го донисе туй списанийце на Мтела, та да го прегледам и язе. Тъй както ми го описваш, доста интиресно ми са вижда ! :D

А кмето е с мобифон още, у наше село нема обфат ГеСеМeто, мноо сми нагоре у чукарите ! :D
Къде ми е виаграта ?

Bragir

Post by Bragir » Tue Feb 24, 2004 10:09 pm

Абе някоя добра душа да му се намира линк кам качествено дивексче на "Самурая" из нашенките фрее-та че не намирам нещо. :evil:

User avatar
Dedo John
Merchant
Posts: 97
Joined: Sun Feb 08, 2004 4:03 pm

Post by Dedo John » Tue Feb 24, 2004 10:13 pm

Немам търпение да ида у софето и да гледам "Студената Планина" !
Таз година са сетиха да дават на Питър Джаксън награди и поради това Планинката ще бъде недооценена. Но аз лично я очаквам с голям интерес !!!

Супер по темата :

Искам да споделя, че това е един от най-очакваните от мен предстоящи филми !!!

Предстои също и трепетно очакване на предстоящия за кино разпространение у нас "Lost in Translation" ! Чувам все добри неща за него.

Хайде със здраве ! :D
Къде ми е виаграта ?

Bragir

Post by Bragir » Tue Feb 24, 2004 10:17 pm

О да бе, по темата:
- Някой има ли инфо за Килл Билл vol.2

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Feb 24, 2004 11:44 pm

Ся, за да не се твърди, че само спамя, ще се опитам културно да се сетя за филм, който очаквам... ама... се сещам само за Troy. И сигурно сме го обсъдили нашироко. Май да мълча смутено, а?

п.п. Ама Брад Пит президент, де..
Last edited by Moridin on Wed Feb 25, 2004 3:16 pm, edited 1 time in total.
This is it. Ground zero.

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Wed Feb 25, 2004 12:56 am

Брад Пит всичко, мен ако питаш ;ррр

Ам и аз го чакам доста този филм, сега като гледах Ускорение (брутално тъп филм, ама си бях на скоростна вълна ;р) му даваха рекламата и пак се присетих, че ми се гледа. Блудкав - не блудкав, достоверен или не, ама ми се гледа :)
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Feb 25, 2004 9:37 am

Троя не помня да сме го нищили, мене ме вълнува некво инфо някой ако има кога, как, защо, етц, аз също си го чакам с кеф. А за Kill Bill Vol2 аз да питам, да го изчакам ли и да гледам двата накуп, или да гледам първия сега и да се нервя докато дойде втората част?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Caliostro
Farmer
Posts: 62
Joined: Tue Jan 20, 2004 3:08 pm

Post by Caliostro » Wed Feb 25, 2004 11:20 am

Какво ще кажете за предстоящата премиера на "The Passion of The Christ" 25.02.? :-)
Освен че двама българи са в главните роли, чух малко от музката и съм тотално пленен! Четох няколко предварителни ревюта в които всички говорят за чудесната игра игра на източно европейските актьори!!!
Еврейската общност трепери дали филма няма да ги изкара единствените виновници за смърта на месията :-)

за всички любопитни за повече инфо ето линка на официялния сайт:
http://www.thepassionofthechrist.com
По-добре късно, отколкото по-късно!

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Wed Feb 25, 2004 11:54 am

Рол, за Троя единственото, което знам, е това от рекламите - coming soon :( Което е едно нищо... Ама трябва да се поразровя малко :)
освен това темата вече порядъчно се изтърка
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Dedo John
Merchant
Posts: 97
Joined: Sun Feb 08, 2004 4:03 pm

Post by Dedo John » Wed Feb 25, 2004 12:05 pm

Мен ме притеснява единтвено близостта с "Последното изкушение на Христос". Дано не се окаже прекалено помпозен и епичен прочит на историята. Като знам стила на Мел ... :D

А за евреите и техните протести... От една страна е наистина опасно, защото хората, заслепени от поредната вълна антисемитизъм, могат да изтълкуват превратно филма. Но пък Христос е евреин, така че нещата се балансират ! :D

Калкото до българското участие... Доста надолу са изпаднали в листата на IMDB. Дано в самия филм да се изявят подобаващо !!!
Къде ми е виаграта ?

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot], Semrush [Bot] and 12 guests