Star Trek Into Darkness

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun May 26, 2013 10:34 pm

Ghibli wrote:http://youtu.be/7LXKjjS-eZI

Вероятно сте видели информацията за отрязаната сцена на Бенедикт Къмбърбач под душа, но умрях от хилеж на коментарите в един сайт:
Малко е!
Да се върне обратно изрязаната част!
Бени под душа е микроскопически!
Z., коментарът Ви е много двусмислен, особено за хората, които още не са гледали сцената :))))
Най-якият коментар е топ коментарът в YouTube: That's some intense shower!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5252
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Post by alshu » Mon May 27, 2013 9:58 am

Странна работа...уж и предният филм не беше нещо особено логично и смислено, но някак ме забавляваше много повече от този.
Може би преексплоатираха старите теми (Кърк е див петел, Спок е безчовечен и пр. и пр.). Може би ако ги бяха припомнили накратко с по няколко щриха и бяха продължили с малко по-различни неща щеше да е малко по-добре.
Това с торпедата обаче беше ужасно решение...аз реших от всички сценаристите да го пиша на сметката на Damon Lindelof...щото не го обичам този човек :lol: .
Вярно е, че протагонистите трябваше да имат някакъв коз срещу героя на Cumberbatch, но този им беше раздаден по много сакат начин.
За прехвалената игра на Cumberbatch - не съм му гледал други изпълнения, тук на доста места беше перфектен, но на едно-две ми дойде прекалено over the top. (Повече ми харесва колегата му от Sherlock в The Hobbit.)
Новата руса шматка не ме кефи (дори по бельо).
От добавките спрямо предния филм, Peter Weller и героят му ми харесаха най-много.

Екшън сцените...за жалост час от тях са глупаво замислени...но някак страхотното изпълнение на ефектите, декорите (и CGI-натите и истинските) и костюмите създават достатъчно забавна феерия за очите.

Музиката - май прекалиха с употребата на един от старите мотиви. :roll:
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 16 guests