League of Legends

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Thu Dec 13, 2012 3:36 pm

Не знам кой колко играе Лига и до колко е ъпдейтнат, но нововъведенията от Сезон 3 shat directly into my soul :lol:
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1941
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Thu Dec 13, 2012 7:56 pm

Пачът е епично добър :)
There are no rules! I'm gonna get you!

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Fri Dec 14, 2012 3:05 pm

Martix wrote:Пачът е епично добър :)
Да, но аз много трудно привиквам към промените. И все още съм напълно объркан. Наложи се да се върна да играя с Карма тъй като е извън всякаква мета ахахах
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1941
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Fri Dec 14, 2012 8:20 pm

Карма коя? :lol:

Само не ме кефи, че продължават да правят играта все по-тежка, вече дори магазина лаг-спайква при копуване на нещо. А fps-а ми на Twisted Treeline падна с поне 20 без видима разлика в графиката.

Иначе всички промени са обосновани и интересни. Новите предмети са добри и запълват ниши, които досега бяха празни, Новите Мастърита са по-добри, а и вече има смисъл от Utility дървото.(Pickpocket ftw)

Само за джунглата не съм сигурен дали трябваше така да утежняват положението и едва ли не да правят Hunter's Machete задължителен предмет, но аз съм слаб там така или иначе.

Thumb's Up за Riot :)
There are no rules! I'm gonna get you!

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Fri Dec 14, 2012 10:23 pm

Шампионът Карма ;) Как коя Карма :mrgreen:
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1941
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Fri Dec 14, 2012 10:28 pm

Очаквам поне в ШД да не се налага да слагам sarcasm tag-ове :P
There are no rules! I'm gonna get you!

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sat Dec 15, 2012 1:27 pm

Martix wrote:Очаквам поне в ШД да не се налага да слагам sarcasm tag-ове :P
Ти трябва да си наясно, че аз съм цифра неадекватен. Ако си имал предвид Сутра, то определено не съм схванал смешката, тъй като е Кама (любов) а Карма означа, пък, Съдба.
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1941
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Sat Dec 15, 2012 1:52 pm

Не, имах предвид шегата в lol средите, която се състои в незнаене кой е тоя шампион. Тъй като никой не я играе и дори Trundle се среща по-често. :wink:
There are no rules! I'm gonna get you!

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sun Dec 16, 2012 8:00 pm

Martix wrote:Не, имах предвид шегата в lol средите, която се състои в незнаене кой е тоя шампион. Тъй като никой не я играе и дори Trundle се среща по-често. :wink:
А, да. Ох, така се сбърках. То е още по-голям проблем да намериш хора, които да знаят как комуникрат с нея в отбор.
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Dec 29, 2012 9:54 pm

И аз я почнах - ако някой иска да ме добави RRSunknown.

За сега имам четири поредни загуби макар че се справям прилично,въпреки , че всичките мачове ми се паднаха мега фийдърите и лийвъри към моя отбор и по един smurf в противниците който мачка...

Някой знае ли как да си променя brightnessa защото не намирам опция а ми е твърде тъмна?

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sun Dec 30, 2012 4:36 pm

RRSunknown wrote:И аз я почнах - ако някой иска да ме добави RRSunknown.

За сега имам четири поредни загуби макар че се справям прилично,въпреки , че всичките мачове ми се паднаха мега фийдърите и лийвъри към моя отбор и по един smurf в противниците който мачка...

Някой знае ли как да си променя brightnessa защото не намирам опция а ми е твърде тъмна?
Автоматично от софтуера на Нвидия и Каталиста на Атитата. Имаше и начин да си го промениш от един файл вътре в играта, но за това трябва да гугълнеш.
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Dec 30, 2012 4:41 pm

Ясно няма начин- това ми е номер едно критика към играта, липсата на достатъчно стандартни опции. В комбинация с грозния и дребен шрифт на чата и липсата на микрофон съвсем се спичат нещата.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sun Dec 30, 2012 4:46 pm

RRSunknown wrote:Ясно няма начин- това ми е номер едно критика към играта, липсата на достатъчно стандартни опции. В комбинация с грозния и дребен шрифт на чата и липсата на микрофон съвсем се спичат нещата.
Нали ти пратих линк как да си го оправиш от конфига?
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Dec 30, 2012 4:47 pm

Не става така , ако ставаше щях да съм го оправил.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sun Dec 30, 2012 4:51 pm

RRSunknown wrote:Не става така , ако ставаше щях да съм го оправил.
Логни се да ти спечеля една игра.
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests