X-men : First Class

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Jun 19, 2011 5:50 pm

Вчера го изгледах и ми хареса изключително много (при положение че изобщо не се интересувам нито грам от комиски). беше си това което очаквах - парад от демонстрация от специалните им сили, без излишни раздувки или драматизации. Да му правя каквито и да е анализи е абсолютно излишно - филма си е гилти плежър без претенции.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Sun Jun 19, 2011 8:37 pm

Емоционалното въздействие на този и други филми върху мен:
Spoiler: show
Image

:P
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Tue Jun 28, 2011 12:10 am

Както е нашумял born this way проблемът - http://youtu.be/L8JjKTcpfj8 :lol:
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6461
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Jul 08, 2011 9:19 pm

За втори път гледам на кино филм цял ден, преди да се появи по тракерите с гледаема картина... И всъщност ми хареса адски много. Магнито кърти. Чарлз кърти. Камеото кърти. Усещаха се разни проблемчета, но докато гледах филма, не ми дремеше изобщо за тях. Много ми хареса начинът, по който беше развита Мистик, бтв.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1941
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Tue Jul 31, 2012 12:22 pm

С година закъснение го гледах и аз. Страхотен е. Добра игра, добър сценарий(за комиксов филм). Общо взето първия прикуъл, който не само е добър, но е дори по-добър от предшествениците си(Wolverine, go f* yourself). Харесаха ми пуснатите тук-там реплики-заигравки с бъдещите х-мени. Малко е кофти, че в Холивуд не могат да направят свястна драма, без двама братя/приятели да стават врагове, ако ще да се съдерат, но взимам, каквото ми се предлага. Ако трябва да намеря по-сериозен кусур, това са смешните ефектчета, които са по-слаби от всичко, гледано напоследък, силвърът добре го беше казал - по-зле от Ван Хелзинг. Та така. Прикуъл, който адекватно пасва във вселената си. Да им се не надяваш. Това не го бях очаквал.
9/10 (с уговорката, че от всички комиксови поредици единствените две, на чиито филми съм фен са х-мените и батман).
There are no rules! I'm gonna get you!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests