Атентатът на летище Сарафово

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jul 18, 2012 7:17 pm

:ninja:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Jul 18, 2012 9:22 pm

Днес е рожденния ден на Левски между другото. Според мен това не е случайност.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Jul 18, 2012 10:40 pm

И кво общо има рождения ден на Левски с евреите?????

Тоя атентат няма никва логика. Защо в Бг? Защо евреи? Нашите турци надали са особено съпричастни към палестинците. Те и онея не водят религиозна война, а по-скоро етническа. Българите също нямат няква бясна омраза към евреите. Нямаме и някви супер силни нацистки елементи, които да имат топките да организират нещо такова. Сигурно някой някъде е искали да утрепе някое конкретно израелско лице в тоя автобус. Или България се е превърнала в сай-фай страна, в която балканските мафии са си поделили туроператорските фирми и сега си правят мръсно с някви ей такива неща. ВТФ????
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Jul 18, 2012 10:46 pm

Сигурно е международен атентат. Някой боклук-фундаменталист се е промъкнал в страната по някое време преди туристите и е изпълнил каквото са му казали, за да пецка девици в небето.

Че настоящото израелско правителство са пълни тъпаци, също е безспорен факт. Като гледам новините, се опитват да го обърнат на повод да се подпукат с Иран. Олигофрени.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Wed Jul 18, 2012 10:50 pm

Квото каза Емо. Съмнява ме да е насочено конкретно срещу България по някакъв начин. Видяли са ненормалниците лесна мишена, с която могат да сплашат еврейските туристи на общо основание, и са се задействали :(

На мен ми е интересно има ли истина в това, че от Израел са предупредили нашите за такава възможност. Както и какво точно са дали като инфо и дали е имало някакъв шанс да се предотврати (ясно ми е, че и да е имало не е бил много голям - фанатик самоубиец трудно може да го спреш...)
Elves dig rocket launchers.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Jul 18, 2012 10:52 pm

И сега като се почнат едни хиперболи от официалните лица ...
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Jul 18, 2012 10:53 pm

Какви едни хиперболи?

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Jul 18, 2012 10:55 pm

Ма то с фанатик самоубиец ли е станало в крайна сметка?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Jul 18, 2012 10:57 pm

Trip wrote:Какви едни хиперболи?
„Този ужасен инцидент е шок за всички нас, нищо не може да оправдае смъртта и болката на невинни хора”, това заяви министър-председателят Бойко Борисов по повод взривения автобус на летище "Сарафово" край Бургас.

„Изразявам своите най-дълбоки съболезнования към родните на загиналите, съчувстваме на болката на пострадалите. В този трагичен момент българският народ съпреживява мъката от загубата на близките на жертвите и ранените. Правителството категорично осъжда агресията и тероризма. Подобен ужасяващ акт на територията на суверенна държава, член на ЕС, е провокация към усилията на демократичната общност за постигане на световен мир. Твърдо заявявам, че ще разследваме този инцидент, за да накажем виновните за него с цялата строгост на закона. Убеден съм, народите на България и Израел ще излязат по-силни и сплотени от това немислимо бедствие”, допълни премиерът Борисов.
Боди каунта е като на една средна автомобилна катастрофа ... хайде да започнем да поставяме нещата в правилния им мащаб.

А и преди две седмици имахме взрив във склад за боеприпаси с почти толкова жертви. В кремиковци са ставали къде къде по зловеши инциденти.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Jul 18, 2012 10:59 pm

Еми нека да пробвам да ги поставя в правилния мащаб - това е първият международен терористичен акт в страната от ... колко десетилетия? Какво ще кажеш за този мащаб?

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Jul 18, 2012 11:00 pm

Amelia wrote:Ма то с фанатик самоубиец ли е станало в крайна сметка?
Не е ясно дали със самоубиец, но всичко сочи към фанатик/ци.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Jul 18, 2012 11:01 pm

Ми още не се знае как. Според мен просто тук се е действало по линията на най-малкото съпротивление - в момента в България идват много еврейски туристи поради сезона, контрол няма, щото сме в добри отношения с арабите, тъй като на всеки ъгъл тука се продава дюнер (простете сарказма ми), така че що някъв маниак да не изтреби някакви евреи? Тук е моментът да споделя, че Нетаняху е завършен кретен и му пожелавам на него и на Боеций цяла вечност да гледат девици, без да могат да ги пецкат.

Абсурдното е, че това е уникално събитие за България, за което научихме от всевъзможни чуждестранни медии, щото по конвенционалните тука даваха турски сапунки, мачове и прочее изгъзици. Парадоксалното е, че най-читава информация дават по СКАТ (???) Канал 3 (?!?!) и Слави... (????????????)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Jul 18, 2012 11:04 pm

Тъй като нападението е И срещу България случайни дати няма.

Взрива е бил с дистанционно - никакви фанатици самоубийци, а съвсем пресметлив зловещ взрив точно в двигателя на автобуса за да избухне и резервоара с горивото.

Последиците за България - край на туристическия сезон, затягане на мерките, дестабилизация на обстановката.


Медиите за пореден път се доказаха - докато Израелските медии предаваха пряко, нашите медии показваха сериали.
Last edited by RRSunknown on Wed Jul 18, 2012 11:06 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Jul 18, 2012 11:05 pm

РРС, това, че не са се самоубили, не ги прави по-малко фанатици - ако са хизбулари или тем подобни, разбира се. Може и да са иранци (което пак не оправдава свръх-убедения тон на Нетаняху, защото все пак са му нужни 100% доказателства, за да го изцепи онова с такава сигурност), може и да са израелци (?!!?!?), може и да са българи (!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!).

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Jul 18, 2012 11:07 pm

Не ме разбра (редактирах) -
Взрива е бил с дистанционно - никакви фанатици самоубийци, а съвсем пресметлив зловещ взрив точно в двигателя на автобуса за да избухне и резервоара с горивото.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 84 guests